Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kempka
4. bře 2015

Ahoj, pokud můžu, nevím jak to v Parze vše funguje, ale bylo by dobré, kdyby jste si před TESE koupili nebo pořídili nějaké sterilní obvázky a polštářky, nejlepší by byly takové ty napuštěné, mého to bolelo celkem dost cca 5 dní, strašně dlouho se to hojilo. Už je ale v pohodě, přežil to, první dva dny byly nejhorší. My byli na další konzultaci, řekl nám, že budu píchat jiné dávky a cca o 14 déle. že mi to chtějí úplně zrušit jakoby tu ovulaci a pak ji nastartovat znovu na maximum. JInak TESE stálo 12 000 Kč. Nemocenskou brát nebude muset, ale určitě dovču, záleží kdy půjdete, my byli ve tředu na TESE a v pondělí dalsí týden šel hned do práce a to už bylo OK. Tak jen pro takové INFO. Jak to jinak jde? Už se Vám to blíží......

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ohneta
5. bře 2015

ahoj, ozývám se zde asi po 5. letech odmlčení ...kdy se nám povedlo po veškerých nezmarech a stesech první miminko.., tekrát mě vyšly první testy na azoo, po léčbě, kterou jsem prošel bylo vše ok a moje otěhotněla.. ted procházíme asi krizí druhou, kdy chceme druhé dítě, snažili jsme se.. ale ona po novém roce řekla, že druhé nechce.. pak se odmlčela a našla si jiného chlapa.. jsem ted s naším malým sám, starám se , dávám mu veškerou lásku a nejde mi to do hlavy.. proto jsem si udělal zažádalo spermiogram, ona o tom neví ..ale myslím, že za tím je druhé dítě, která moc chce.. i když to takhle hloupě dává najevo.. PROTOŽE DĚLÁ UPLNĚ TO STEJNE, KDYŽ JSME CHTĚLI PRVNÍ MIMINKO.. , pálí mosty a hledá si jiného.. Ale ted k čemu jsem došel a na co narazil !! I KDYBY JSTE MĚLI CHLAPI ZERO AZOOSPERMIE! Už se to dá léčit!!!!!!!! Sám jsem z toho paf, a i kdž nemám ještě udělaný spermiograf, zakoupil jsem si na základě starého léčbu. Vše jsem prostudoval ohledně té léčby.. vytvářela se řadu let, ještě v roce 2012, se vše testovalo na potkanech, v roce 2013, první testy na lidech a od roku 2014 , spíše od konce roku, mají distribuci a kladné výsledky!! Takže padlo další tabu, že azoo, je neléčitelné ! Nepíšu to sem jako nějakou propagaci, ani afiiliate program, nic takového tam není.. Jde jen o to tam napsat, poslat své výsledky, nebo vyplnit formulář a oni Vám poradí a doporučí léčbu. U nás o tom ještě nikdo ani neví, co jsme zjištoval, ale v usa je po tom velká sháňka s velice kladnýma výsledkama. Neštěstí, pokud Vám léčbu schválí zasílají vše bez poštovnýho, zaplatíte si jen léčbu, která trvá 6. měsíců.. Ve stručnosti jak to probýhá, protože je vše anglicky.. první fáze..zbavení u chlapa veškerého testosteronu...!! Takže nebrat nic co způsobuje zvýšení testosteronu v prvních 2 měsících! Buňky ve varlatech muže co jsou azoo, nemají přísun testosteronu a začnou se dělit!!! Vytvářet se jako od začátku!! Pak příjde fáze 2. napomoc dělení ... a pak fáze tři .. zvýšení testosterony a vytváření spermií! Je to fakt něco neskutěčného, já z toho pomalu nespal 2 noci a myslím si že těm, co mají fakt nula azoo , atd.. to moc pomůže. Nová náděj !! Určitě si to projděte ve videích na youtube.. a hlavní stránky společnosti, kde vše pozjištujete jsou zde: http://spermhope.com Jinak , komloxní léčba i ze zasláním stojí ted 245 USD, POKUD se podíváte na starší a ne uplně uspěšné řešení problému, které nešlo ale u zero azoo pacientu, dalo se to řešit pouze chirurgicky .. a operace stála od 20.000 usd výše. Takže tohle je absolutní průlom a já se divím, že se o něm zase opět nepíše. Jinak videa pohledáte zde na youtube, kde je i ukázáno jak lěčba probíhá. Doufám, že jsem tímto všem udělal radost a vehnal novou sílu do žil. Já si to už každopádně objednal, i když nevím jak na to jsem.. a rozhodně si dám své vajca a spermie dopořádku 😉

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ohneta
7. bře 2015

Jasně, už mi napsali , že je to na cestě, dodám postupně vše zjištění, jak to funguje a hlavně konečný výsledek po 6. měsících 😉 Jinak testovací spermiogram už mám doma, test udělám v pondělí a další po 6 měsících léčby.

cleo253
12. bře 2015

@ohneta ahoj a po akej liecbe sa podarilo dieta?a kolko krat si bol na spermiograme nez ti zistili azoo

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jabluncanka
13. bře 2015

@lenkasaf Kotvičník zemní = existuje čaj,nebo tabletky...

eviknufik
13. bře 2015

Vy chodite k dr. Kocimu, ze? Manzel se u nej take lecil,a musim rict, ze na to jaka je to kapacita, tak po jeho lecbe byl spg mnohem horsi, nez pred zapocetim, Jak uz jsem psla v jine diskuzi, pomohl mu az detox dle . Mudr. Jonase.

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eviknufik
14. bře 2015

jasne,preju,at vam to vyjde 🙂 d

ohneta
23. bře 2015

cleo253 podívejte se do mých příspěvků z roku 2010, každopádně mně pomohl Kotvičník, dále Androzin a vše na pohyblivost spermií. Na Azoo jsem byl dvakrát. Nicméně došli mi už léky s USA, akorát jsem musel ještě zaplatit cloo v hodnotě 1760,- Kč, takže celkově to vyšlo na cca 9000, - Kč. Zítra začínám léčbu AZOO, TAK MI DRŽTE PĚSTI, Budu zde dávat podrobné info až do ukončení léčby. teď začnu fázi jedna, odbourání testosteronů a vytvoření nových buněk . Zjištuji vše co mohu jíst, abych něco nepokazil. To bude teda ... 😖

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cleo253
28. bře 2015

@ohneta drzim palce informuj nas som zvedava 😉

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kempka
7. dub 2015

Ahoj, no my byli na kontrole a domluvit další termín OPU, vychází nám to na konec dobna/začátek května. Teď budu cca měsíc píchat Diphereline a v průběhu budu dopíchávat Gonal. Vůbec se na to netěším, tak dlouho....uf.....čtu tady co vy, tak snad se už konečně zadaří. Ale zase čekat tak dlouho. Je to na nervy, že? Neměla jsem moc času napsat, teď řešíme svatbu a máme toho moc, ale myslela jsem na Vás. Taky jsem to pila, ale teda musím říct, po měsíci mi to lezlo krkem. Mám dlouhý protokol. Nekoukala jsi na net na ty vitanímy z MACY ( MACA ), na cco vše to je a co to vše podporuje? Myslím, že to nebylo ani moc drahé. A taky kotvičník asi sypaný, že? A jaké vitamíny? Teď byla známá taky na OPU, měla taky jen jedno vajíčko, ale píchala si dvě inj. denně, jednu do břicha a jednu do nohy. Au. ale co se dá dělat, tak to mají podobné, ona má celkem problémy, myslím, neprůchodné vaječníky. Je to hrozné, co vše musí lidi vytrpět kvůli tomu, aby měli děti, samozřejmě to pak za to určitě bude stát, ale kdyby to alespoň nestálo tolik peněz a ten náš debilní stát víc podpořil neplodnost.......Jsem z toho naštvaná. A Co Vám kromě toho, že jdete na další kontrolu doktor ještě řekl?

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kempka
8. dub 2015

To si děláš srandu, místo, aby Vás podpořili, že něco takového vůbec děláte a uvědomili si, že to asi nebude jen tak. Nekašlej na rodinu, ale je to Vaše věc a nenech si do toho kecat. Je to jen a jen na Vás.....no Fertilan bral i ten můj, ale neboj, budu Vám držet palce. Myslím si, že ten Fertilan je dobrý. Co jsem četla různě recenze, tak každý většinou chválil. Je to težké, ale ty musíš být hlavně v klidu a věřit že to, byť jednou, prostě klapne. Ať pak ještě nemáš problém sama se sebou. Z té nervozity. Já vím že se to lehce říká, ale já se taky snažím být OK. Samožřejmě to může dopadnout jakkoliv. Ale věř. A ten tvůj co, je v pohodě? Jak na něj všechny ty léky působí? Zvládá vše? Je to chlap, ale i tak....🙂

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eviknufik
16. dub 2015
lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eviknufik
17. dub 2015

Tak to je super zpráva 🙂 Blahopřeji, Jen tak dál, at se konečně zadaří. To půjdete na operaci u Dr. nebo u Vás? a kde budete podstupovat případné IVF?

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eviknufik
17. dub 2015

Tak hlavní je výsledek: nějaké najité mršky a pak pozitivní těhu test se zdárným koncem🙂 já chci ted chlapa taky vyhnat na kontrolní spg a pak zkusit čínskou medicínu a ještě jedno IVF s jeho spermijkami. Máme sice ještě jednoho mrazáčka s dárcem, ale toho si chci nechat jako pojistku🙂 Tak uvidíme🙂 Drž se, budu na Vás myslet a těšit se na další pozitivní zprávičky🙂

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kempka
10. kvě 2015

Lenkasaf :
Ahoj tak co, jak se daří? Co manza, VŠE ok? Četla jsem tady něco, že už se výsledky zlepšili. Tak budu držet palce, ať termín naplánujete a ať najdou miliardy 😊 Tech nejkvalitnějších. My jsme po 2 ivf a i po ET 7.den .Beru utrogestan a estrimax tak uvidíme. Mel jsme 17 vajíček ale jen dvě zůstali. Jedno mam u sebe a z druhého je zmrzlina. Doufám že VŠE dopadne ok. U Vas taky....to čekání je asi hrozne. Takže když mu ty dobře výsledky budou držet, tak pak bude ta operace? A jak to tedy pak bude dal? mmy ted taky budeme čekat. Říkali ze test Az za 14 dni. Dříve je to prý zbytečne .

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kempka
11. kvě 2015

Urcite dam vědět. Tak snad by to melo jít. Měly by pochopit ze už tak to stalo hodně penez a ještě dojíždět takový kus. Každopádně to zkus se alespoň zeptat. Za to nic nedáš. No a tak budou Te nějak stimulovat? Nebo něco? Pokud budou Testy v poradku? A když 25.5. Kontrola tak KdY to tak vychází ta operace? A tebe budou taky nějak ještě testovat? No Já i celkem odpočívám ale porad něco čtu a znervoznuje me to. Pořád myslím na to, že se zase něco pokazí. Ale věřim v to, že to vyjde. Ale to jsem věřila i u 1.pokusu a nic. Tak uvidíme. V neděli mam zkusit test. Tak si budu taky držet palce.

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz