• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Azoospermie. Co s tím?

7. listopadu 2016 
@ellisabetha Uff, tak snad už to příště dopadne! Ty dva tři cykly utečou. Já musel av srpnu na kyretáž kvůli polypu v děloze, tak pak taky ta 3-měsíční přestávka, ale uteklo to...
2. lis ve 21:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@chiara75 Mi během stimulace taky zjstili polyp, ale zkusili jsme zavést embryo a nedopadlo. Ale prý ne kvůli toho polypu. A při té kyretáži mi ho asi odstranili, protože jak jsem byla na kontrole po 14 ti dnech u mojí dr., tak tam už nic neviděla. Ale až to dostanu, mám pak přijít ještě jednou na kontrolu a uvidíme, jestli tam něco bude.
3. lis v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ellisabetha Aha. Ten polyp ti určitě vzali, vždycky jde prč veškerá sliznice. On ten polyp je hormonálně podmíněný, ale asi na to není žádná léčba, tak se vrátit může, to jo. Většinou ale odejde s menstruací. Kdy tě tedy čeká KET?
3. lis v 19:23  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@chiara75 To ještě nevím, včera jsem teprve dostala první MS, musím počkat ještě na jednu a pak budu volat do CARu. Vycházelo by to někdy kolem Vánoc a to nevím, jak to v tom CARu mají přes Vánoce, tak si tam zavolám po té druhé MS a uvidím.
5. lis v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@ellisabetha aspon si v předvánočním období od toho všechno odpočines :slight_smile:
6. lis v 08:33  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@cokoladaaa jj, aspoň něco :slight_smile:
7. lis v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek