• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Azoospermie. Co s tím?

7. listopadu 2016 
katy2-hradila pojistovna?? a jakou mas pojistovnu, to jsem jeste neslysela:slight_smile:
10. říj 2008 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
manzelova poistovna... naozaj neplatil ani korunu.... ale my sme na SK (dovera) platili sme az za upravu spermii v centre.... ale zakrok bol zdarma aj pobyt v nemocnici...
10. říj 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
baby,
ja som si na nete nasla kolko by to stalo nas.. mesa 1000 eur, dalsie vydavky s IVF okolo 700 e.. do 2 tis eur... a taka mala pravdepodobnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2008 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
lenka, to su riadne palky :pensive:
10. říj 2008 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
katy
ved vieme, ze dieta je drahy spas :grinning: :grinning: a pockaj na vsetky tie vydavky okolo toho ked sa narodi :grinning: maturitny oblek a tak, ved uvidis :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
10. říj 2008 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja jsem zvedava co nam reknou na ten hormonalni profil.Treba to bude zpusobene tim
10. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Vážená paní Anno. Vysoký prolaktin může být příčinou snížené hladiny testosteronu a azoospermie. Váš manžel by měl jít na endokrinologické vyšetření a podle zjištěných nálezů a příčiny pak rozhodnout o léčbě. S pozdravem prof. V. Hána

holky tak toto mi odpovedeli
10. říj 2008 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
elo, tak to mate dobre.... mate sancu na zlepsenie spg.... drzim palce :dizzy_face:
10. říj 2008 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
uvidime manzel uz ma ty hodnoty jsou hranicni jak prolaktin a testosteron tak nevim ja otmu nerozumim musime se nekoho zeptat jeste
10. říj 2008 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli a jaké mé manža hodnoty HP? my máme lehce vyšší FSH a testo u dolní hranice, má být myslím od 2 do 20 a on ho má kolem 5.
10. říj 2008 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj nufice- tesrosteron ma 4,19 a prolaktin ma 300 a ma byt 300 takze zvyseny a FHS ma nizky 2,86 a ma byt 1,8 a ma byt 1,5 az 12,8
11. říj 2008 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
a to je nízký testo? Nám řekl dr., že je to v pohodě, že je to v normě, že to není nízké a FHS má kolem 17 a to nám říkal, že nic neznamená, že by ho musel mít kolem 80-100, aby se mluvilo o zvýšeném FSH, které by znamenalo, že se spermie vůbec nemají šanci tvořit.
11. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no asi dobry nevim v tom gennetu jsou nejaci pmateni:slight_smile:)))
11. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je dobře. Chystáte se na M/T nebo ještě zkusíte nějakou horm.léčbu manžela?
11. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja nevim nic nanm doporuceno nebylo -zkusime asi jeste s temito vysledky na endokrinologii jestli by to mohlo mit souvislost .A jinak cekame do listopadu na kontrolni spermiogram a pak tedy asi mese/tese
11. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Berusko, chodis uz do prace ? dej vedet, jak se citis. Drzim ti palecky
14. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
tak nam sa konecne splnil sen a cakame babo :dizzy_face: mozno dve :wink: vcera som bola na krv a som tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vsetkym vam prajem, aby ste sa dockali vytuzeneho babenka.... a dakujem za vasu podporu.... :slight_smile:
14. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, moc moc gratuluju :slight_smile: Byli jste taky na M/T? pokud ano, kolik se našlo spermií?
14. říj 2008 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj katy moc gratuluji:slight_smile:))))
14. říj 2008 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dakujem vam :dizzy_face:
nufice, ano manzelovi robili M/T, ale este v januari... teraz sme pouzili mrazene spermie.... spermie sa nasli... bolo ich dost...
14. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
díky, to jsem potřebovala slyšet....a jaký má problém kromě azoo? Nebo se zdá vše OK včetně hormonů? Můj měl od dětství nesestouplé jedno varle a 2x operaci kýly, hormony se zdfají ok, lehoučce vyšší FSH. Jedno dítě - 16let - máme.
14. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Katy, to je parada, moc gratuluji !!! uzij si tehulkovstvi a hlavne preji, aby bylo vse jak ma !!!
14. říj 2008 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj katy, připojuji se také s gratulací :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2008 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! :slight_smile:
Tak jsem dneska poprvé v práci, pěkně jsem si poležela a domlouvala mimískům, aby se u mě pěkně usadili.
ET nakonec to dopadlo tak, že minulé úterý jsem dostala 2 embryjka a 3 máme zmražené.
Tak uvidíme :wink: Cítím se úplně normálně, nic mi není, po odběru vajíček mě bolelo břicho ještě asi tři dny, ale pak už to bylo v pohodě.

Holky děkuju moc za podporu, taky jsem na vás myslela.
Andulko, tak jak u Tebe, už máš potvrzené // ??? Kdy sis dělala první test, až po 14 dnech po ET?

Lendu, Cabi je u vás něco nového?
Katy moc gratuluju :slight_smile:
16. říj 2008 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Berusko,

to jsem rada, ze jsi napsala, vyhlizime te tu s Lendulkou kazdy den. To je super, ze mas u sebe dva mimisky a jeste 3 v zaloze. Preju, aby se jim u tebe libilo a zustali u tebe az do 9. mesice.
Jsem rada, ze se citis dobre, hlavne se snaz, moc se nepozorovat a nepremyslet nad tim. I kdyz to moc nejde.
Ja se citila taky normalne, jen me obcas pichalo v brisko a bolelo jako pred MS.
Ja chtela nejdriv testovat 11. den, ale pak jsem (z nedostatku odvahy) testla az 13. den. To tam byla slaba druha carka. Mam jen jednoho mimise a navic mi jej zavadeli malinkeho - v pondeli jsem mela OPU a ve stredu uz ET.
// z krve potvrzene mam, jen s radovanim vyckavam az na potvrzene srdicko. Vis jak to je, jsem v zacatku a nic neni jiste ..

tak se drz a zase napis
16. říj 2008 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
dakujem vam :dizzy_face: 23.10. idem na uzv.... sme len na zaciatku ale dufam, ze to dotiahneme do uspesneho konca :zipper_mouth:
beruska, gratuljem k mimiskom a strasne drzim palce :dizzy_face:
andulka, potichu ti gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: aj my este cakame na srdiecko, to je zatial asi to najdolezitejsie.... :zipper_mouth:
16. říj 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Beruško, hurá, že jsi se tu ukázala. Opravdu jsme tady na tebe čekaly s Andulkou. Tak pěkně ty 2 mrňousky hýčkej, ať se tam drží a nepustí.
Andulko, tobě držím palečky na srdíčko a potichounku gratuluji. A tobě Katy taky. Jste šikulky.
16. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky taky drzim pesti:slight_smile: ja hlasim ,ze manzel ma trosku horsi hormonalni profil ,tak v pondeli jde na endokrinologii-no stejne cekame do konce listopadu na kontrolni spermiogram,tak proc to nevyuzit:slight_smile:
16. říj 2008 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme se taky dozvěděli zprávu, že manžel má azoo :frowning2: jestli by nevadilo, občas bych sem nakoukla, jsem z toho nějak na nervy, ale jak jsem pročítala vaší diskusi, ještě pořád máme naději
22. říj 2008 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek