• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Azoospermie. Co s tím?

28. května 2017 
jinak priznaky jako nevolnost , ospalost jsem mela kolem 5 tt ale u kazdeho to je jinak
29. říj 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkove aj uz som davno na hlavu..ved to ani neviem kedy mam ovulku...
ospalost nemam skor neviem spat...mozo to je poplach
lenkove my mame darcu
29. říj 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz to holky ani nesleduji kdy mam ovulku ,ale cyklus mam pravidelny tak kolem 14 dne
29. říj 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja tiez ale toto uz nechapem jeden mesiac presne a dalsi nie
kuspi
ja viem, ze mate darcu a ze ides teraz na UIU po mnohych IVF.. drzim vam palce :sunglasses:
lenkove hej idem na IUI konecne...uz nemam ani bolesti ani plano mi nieje
29. říj 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
chcem sa opytat ako prebiehali vysetrenia na HP u vasich manzelov.. Mojmu brali krv dva razy a kedze mal hodnoty tesne nad normal, dnes bol na dalsom odbere: tentokrat mu brali krv 3 krat za sebou v polhodinovych intervaloch, na zaciatku mu pichli nejaku injekciu.. kedze nam vobec nevysvetlili co to je, neviete mi niektora nahodou poradit? :confounded:
viem, ze to je len dobre, ze ma viac vysetreni, ale rada by som vedela naco ho robia a co ma ukazat..
31. říj 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj no ono se to bere v ruznych hodinach -kazdy hormon ma jiny peak - manzelovi bralo tady jen jednou a vesel se do normy takze to ma ok.ale proc mu davali injekci tedy netusim
31. říj 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
eloana,
diky.. no uvidime, hadam sa dozvieme.. niekedy... vysledky budu na bud. tyzden.. :confounded: ak to spravne chapem, ked budu zle hormony, tak je velke riziko, ze sa spermie ani netvoria a preto tam nie su? to je potom dost skarede :confused:

a ako to vyzera s vami? idete na Mesa-Tese ?
31. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes jsem dostala MS, takže zítra začínám stimulovat.
Kolik vaše manželé mají hodnotu FSH?
31. říj 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
FSH ma 2,19 no my cekame na kontrolni spermiogram ma jit koncem listopadu ,ale ptala jsem se s muze uz v pulce ,ze to je jedno a pak se domluvime na mese/tese
31. říj 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevite jaka je asi tak v gennetu cekaci doba na mese/tese??
31. říj 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
manže byl na HP jen jednou a měl ho v pořádku.

Eloano nevím, jaká je čekací doba na M/T, protože když nám to všechno Dr.Vik vysvětloval, čekalo se na manželovu genetiku, která pak dopadla špatně a byla důvodem azoo. Na Mesu Tesu tedy nedošlo.
Ale vysvětloval nám, že zákrok by dělal přímo on v Gennetu ve středu a pak si zve pacienty v pátek na kontrolu k sobě do nemocnice (teď si nejsem úplně jistá v jaké říkal, že normálně pracuje) :slight_smile:

Andulko, jak to s Tebou vypadá, neozvala ses po kontrole v Gennetu???

Holky hodně štěstí a pěkný víkend :slight_smile:
1. lis 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Beruško,
jak se máš s mimískem v bříšku? Vše dobré? Kdy se chystáš na kontrolu?

Eleono, dr. Vik vám vše vysvětlí. Neboj, a termín, záleží, jak bude mít volno. Určitě to do 2 měsíců zvládnete a pak vzhůru do stimulky.

U mě se našly nějaké zvýšené hodnoty u imuna, takže mi bude nasazen Prednison. No a snad brzy další stimulka a 3.IVF.

Tak se mějte. L.
3. lis 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak my mame kompletku manzelovu: vsetko ok.. teda az na to, ze nama ziadne spermie :grinning: to znamena, ze je tam ten blok... mate niektora rovnaku diagnozu?
nasla som na nete, ze spermijky, co su takto zablokovane su zvycajne aj geneticky zle :confounded: , mate ine skusenosti?
vdaka :grinning:

katy2
ako sa mas? zdravim bojovnika maleho :sunglasses:
12. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..už jsem sem dříve psala......my jsme s manželem měli vše podstoupit už na začátku října, ale dostala jsem příšernou angínu, takže se vše odkládalo...asi v pátek bych měla dostat první injekci. prosím chtěla jsem se zeptat když váš manžel podstupoval M/T tak vám ve stejný den odebírali vajíčka??Protože my jdeme ve stejný den.....!!!Čekali jsme dlouho na vyšetření urologa a ten řekl, že může manžel podstoupit tu operaci....máte některá zkušenosti s tím, že když je genetika vpořádku a vše ostatní jesli se tam ty spermie najdou??A jak jsem se dočetla tak existují dva typy azoo...nevíte podle čeho stanoví jaký typ má manžel??nemo se to pozná až po operaci??Děkuji a všem hodně štěstí Jaaňulka
17. lis 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaanulka:slight_smile: odber a mese/tese zalezi asi na caru my chodime do gennetu a tam to pry spolecne nedelaji na m/t se teprve chystame, tak uvidime ja bych radeji kdyby to slo udelat najednou. pokud pricina zjistena neni asi se uvidi az po operaci zda neco je ci ne -ale vetsinou se neco naslo pokud nebyla znama pricina -treba kryptorchismus v detstvi
17. lis 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulka nám tiež doktorka povedala že odber vajíčok a Mesa Tese nám budú robiť naraz. Tiež som nechápala že čo ak náhodou sa tam spermijky nenájdu alebo budú zlé tak zbytočne budem mať stimulku :unamused:
My máme zatiaľ všetky výsledky v poriadku už len čakáme na genetiku ale povedali že tá bude asi v poriadku že by nemala byť prečo zlá, takže tam má len nejaký blok niečo zablokované alebo čo a to spôsobuje že nemá žiadne spermie.
Takže to by aj mňa zaujímalo či už vám to niekomu robili naraz :unamused:
17. lis 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle me se s tou variantou pocita a je pak na vas zda pristoupite na darce -treba se oplodnuje pulkou a pulkou od darce zalezi kolik se toho najde.Ale nevim co se pak dela pokud na darce nepristoupite -v tom okamziku je lepsi delat m/t a odber odelene
17. lis 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj elo, tak jsme objednany na 27.11 do Sanusu.Myslim že když dělaj M/T a zaroven oplodnění tak asi musí předem už vědět,jestli ten par souhlasí s darcem,kdyby se žadny spermie nenašli, ne? Pak to je asi tak,že když ten par nechce darce tak se nejdřív uděla M/T a pak se oplodnuje? :sweat_smile:
17. lis 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile: ja prave nevim -me genetik co vlastni gennet rikal ,ze to najenou nedealji a primarka co je v liberci v gennetu rikala ,ze delaji. My jsem s darcem vicemene smireni, tak by klido mohli delat najednou:slight_smile:
ale jedna holcina psal ,ze pri odberu nic nenasli- ale ,ze to nechaly kultivovat a za 2 dny spermie byly
17. lis 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tomu vubec nerozumim, ale logicky,teda aspon pro mě,bych udělala M/T a hned bych to šoupla do bříška :grinning: ale je na prd že se neda zjistit před operací jestli tam ty spermie vubec jsou :unamused: Takže si myslím,že pokud nechceme darce tak kuchnou Davida a pak se teprv budu připravovat na uměly. Ale ještě je otazka jestli vubec Davida na M/T pošlou :unamused:
17. lis 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne no uvidite manzel jde ted nekdy nak ontrolni spermiogram a pak uz to asi bude smerovat k mese/tese .tak to vidim nekdy po novem roce:slight_smile:
17. lis 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspon si v klidu užijete vanoce :slight_smile: Držím vam palce :wink:
17. lis 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vam taky:slight_smile: snad se neco najde ze.))) musi
17. lis 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky moc děkuji za odpovědi.....jenže nás se ještě ani nikdo nezeptal na dárce a ani o něm nebyla řeč....takže za dní uvidíme co vlastně bude dál....čeká nás to asi 2 prosince!!Manžel je docela nervózní, protože nikdy nebyl pod narkózou...takže kdyby tam byl jen nějaký blok tak by tam být mohli??Mám z toho velký strach a proto doufám, že vám všem co mate takový problém se vše podaří, protože ti co děti nechtějí tak je mají hned a ti co je chtějí tak řeší takový problém.....jedna známá byla na potratě a já měla sto chutí ji říct něco škaredýho ale nemělo to cenu.....vůbec si neváží toho co měla!!Moc všem děkuji
18. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat za 14 dní
18. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj janulko, taky nevíme co nas čeka,za tyden jdem na pohovor a je už ted mam hruzu z toho,že bude nějaky velky problem. Ale na druhou stranu se zas těším,že snad budem už vědět na čem jsme. Holky at nam to všem dobře dopadne a těm našim milačkum taky :wink:
18. lis 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek