• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Azoospermie. Co s tím?

13. června 2017 
veď i u nás bola azoospermie a teraz niečo máme, tiež sa mi na začiatku zrútil svet, ale časom to beriem trochu inak i keď moja túžba po mimču je stále rovnaká :slight_smile:
13. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se modlím aby tam fakt něco bylo, když už to podstoupí
13. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadous, držím prsty, aby to vyšlo :slight_smile: a za chvíľu aby z nás boli všetky tehuľky :slight_smile:
13. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj budem :wink:
13. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadous také držím palečky.
13. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenulka a co vy? pujdete do darce
13. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem v takové situaci nebyla, tak jsem psala, proč ne..ale když se teď o tom bude rozhodovat v nejbližších měsících, tak co by nám jiného zbývalo. Děti si moc přejeme.
13. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu na kutě...ahoj.
13. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. bře 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lauritka, my sme to neskúšali. pomáha to? :slight_smile:
14. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak je to zajímavé, ale už by toho manža bral moc.. :wink: Bere od léčitele sirup, pak bere profertil a kotvičník.
14. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenulka taky jsme rozhodnuty že když to nevyjde tak jdem do darce :slight_smile: David s tím přišel sam aniž bych se ho na to ptala, ale mimčo chceme, tak prej bude rad když bude aspon jednoho z nas :wink:
14. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem ci to pomaha, ale to zlozenie je celkom zaujimave- :slight_smile:
14. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadous: držím palečky, aby vám to vyšlo. Manža mi také řekl, že kdyby to dopadlo špatně, tak do adopce v žádném případě..takže to vychází na...

Lauritko, kdyby manžel nebral ten profertil, tak bych mu to koupila. :wink:
14. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenulka a kedy idete na kontrolny, ci pomohlo ?
14. bře 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenulka taky ti moc přeju aby jste měli brzo mimi :wink:
14. bře 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka: v květnu..přesně Ti ale teď neřeknu.

Dadous: díky moc, vám přeji to samé. :slight_smile:
14. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ako by toho ešte nebolo dosť tak ma včera chytili bolesti zuba, celú noc som nespala a dnes sme museli na pohotovosť. síce už je zub von ale boli to neskutočne :frowning2:
ako trávite víkend? :slight_smile:
15. bře 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobovci1: Ahojky, tak to nezávidím. Hlavně ať to přestane bolet. Já jdu k zubaři za týden a bojím se moc.
Manžel jel se jel podívat na fotbal..a já trávím čas uklízením, koukáním na telku a ještě sledováním koníka.. :wink:
15. bře 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, tak ten moj tiež išiel na florbal a ja som doma s TV a internetom :slight_smile:
15. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mě navíc ukecává kamarádka na kafe.
15. bře 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, tak utekaj, trochu odreagovania neuškodí, ja idem dať manželovi niečo jesť, už sa vrátil z floorbalu :slight_smile:
15. bře 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo vyrážím, ale ještě se tu určitě na chvilku ukážu.pa
15. bře 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu vůbec někdo? :wink:
16. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zdeni, ako bolo na kafíčku? ja som včera už o 21 odpadla do postele, bola som hodne unavená :slight_smile:
16. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky po očku sem cely odpolko nakukuju a tady je mrtvo :grinning:
16. bře 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zajtra už idem na ultrazvuk a po injekcie. :slight_smile: dúfam, že nič nenájde a od ďalšieho týždňa si budem mocť začať pichať, už i na manželovi je vidno, že sa teší :slight_smile:
dnes som mu pomáhala dvíhať ťažké veci a už mal i takú poznámku, že kto mu bude pomáhať keď budem tehotná :slight_smile:
16. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee bobo ty se maš, ja už taky chci aby se něco dělo :grinning: a jak se bojím injekcí, tak ted se na ně snad i těším :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadous, to sa injekcií tiež bojím (i keď teraz to bude len nejaké pero, tak to dúfam bude lepšie) :slight_smile: ale čo by sme pre mimčo nedali nie? :slight_smile:
a za chvíľu pojdete i vy na ivf, ak si dobre spomínam, už len čakáte na výsledky, ktoré určite dopadnú dobre :slight_smile:
16. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
s manželom sme sa dohodli, že po vložení a po 3 dňoch oddychu pojdeme na dovolenú na Slovensko, tak som moc rada, že nebudem musieť byť v práci a trochu si oddýchnem :slight_smile: a takisto dúfam, že po dovolenej sa dozviem tú najlepšiu správu na svete :slight_smile: ale nesmiem to zakríknuť :slight_smile:
16. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek