• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Azoospermie. Co s tím?

7. listopadu 2016 
he he a nejsi těhotna? :grinning:
25. bře 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi nie, minulý týždeň som bola na ultrazvuku a nič tam nebolo :slight_smile: ale bola by to sranda :grinning: ale hlavne veľmi malá pravdepodobnosť, ani nemám žiadne príznaky :slight_smile:
25. bře 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen nech bejt, zazraky se dějí. Taky jsem to měla včera dostat :sweat_smile: jenže na mě je spolehnutí :grinning: zítra dorazí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobovci ak by si bola tehu je to ešte moc krátko na to aby bola na utz niečo vidieť :wink: skús zajtra testnúť a budeš vedieť na čom si :dizzy_face: držím palčeky nech to dopadne len najlepšie
25. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to som počula ale u mňa to asi nebude :slight_smile:
možno u vás tých pár zapracovalo, veď predsa nezáleží na kvantite, ale na kvalite :slight_smile: :wink:
25. bře 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo bobo když to zítra nedostaneš tak zkus testík :wink:
25. bře 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si myslím že je ešte skoro, počkám aspoň do pondelka, ale myslím, že dovtedy dorazí :slight_smile:
25. bře 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadous ty vyzeráš tak mladunkooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: by som povedala že máš na tej fotke max 25 rokov a nie že ty máš 18r syna .....mladicaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielitka ďakujem, ale nemyslím si, že by sa to u nás podarilo prirodzene, to by musel byť fakt zázrak a v našom prípade tomu neverím :slight_smile: skor si myslím, že si MS so mnou hraje, lebo vie, že ju už chcem dostať :grinning:
25. bře 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani už skoro 19 :grinning: ta fotka je z dalky :grinning: :grinning: víš co, ja pak zestarnu rychle, ale až bude mimi :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobovci ...hm ...a aký máte vy problém ?? kolko máš r ak smiem vedieť ?? nechce sa mi čítať dozadu a dnes som v tejto téme prvýkrát
25. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadous newadí že je z dialky mlado vyzeráš aj tak ....máte len zlý spg ?? či aj ty máš nejaký problém ??
25. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielitka, to je OK, ja mám 26, som OK, nemám žiadný problém, len mažel má špatné spermijky a k tomu ešte málo, teraz nás čaká 1 IVF, tak preto čakám na MS aby som mohla začať stimulovať
vy máte aký problém? :slight_smile:
25. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby spýtam sa takú vec ...aj vám niekto vysvetlil že pokial má váš manžel azoospermie čo bolo príčinou že sa spermijky stratili ??? lebo u môjho mi zistili že vlastne spermijky sa zničili ked prekonal mums_príušnice vraj to zasahuje nejaké centrum v mozgu a u mužov aj vajíčka čiže ten môj si to odskákal tým horším spôsobom :((
25. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, mě ještě neštudovaly, pry vypadam ok, ale mužu mít skryty problem, takže mě si dr. ještě poda :grinning:
25. bře 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani my jsme zas měli nesestoupla varlata, takže když mu to operovaly tak tam něco přiškrtily a ted chudinky spermijky nemužou ven :frowning2:
25. bře 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som relatívne ok v júni mám 28 sme po KET potratila som v 7tt manžel ako som už vyššie písala nemá spermie kôli mumsu. po potrate som dva roky a až teraz som nabrala silu bojovať ďalej
25. bře 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky at nam to všem dobře dopadne :wink:
25. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme čakali na genetiku až 3 mesiace :angry:

Danielitka a spermijky ste mali teda darcovské?
25. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moj manžel mal tiež príušnice a spomínal to lekárovi a jeho odpoveď bola, že to nemohli sposobiť a ďalej nepátrali, lebo po nasadení práškov sa to aspoň trošku zlepšilo. tak, žeby to mal od toho?

dani, doporučili vám niečo na to?
25. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee a ja tak nesnaším čekaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta nie my sme mali darované už hotové emryjka
25. bře 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobovci na to liek neexistuje :pensive: :pensive: :pensive: ...aj sme si poplakali ale museli sme sa pozbierať a ísť dalej ....a na 200% je to z príušníc :pensive: :frowning2: :frowning2:
25. bře 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím danielitku.
25. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdenulka :wink: dakujem za privítanie
25. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielitka, to som si i ja hodne poplakala, ale nedá sa nič robiť, život ide ďalej :slight_smile: je mi to ľúto, že sa Vám to nepodarilo, ale držím prsty :slight_smile:
dadous, to dúfam i ja, že nám to všetkým dobre dopadne :slight_smile:
25. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielitka a prečo ste mali darované už celé embryjká??? Veď ty si v poriadku nie?
25. bře 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa len modlím aby moje vajká pekne dozrievali a koncom leta sa chcem pokúsiť ísť asi na IVF
25. bře 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan :wink: na jaře se vždycky líp těhotní :sunglasses:
25. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek