Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

zdenulka_29
2. črc 2009

Zlatíčka..malá. Tak to Ti závídím..hlavně ať se drží (kluci nebo holky nebo páreček)!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

dadous
2. črc 2009

no uvidíme za 14 dní 😉

zdenulka_29
2. črc 2009

No to je jasné. Jen na to nějak nemyslet a nenervovat se..ale to se asi lehce říká. 😠

zdenulka_29
12. črc 2009

ahoj dadous

peta131
14. črc 2009

Ahojte babenky 🙂

Dlhšie som sa neozvala ale mala som také depkovské obdobie 😝

Ale prišla som sa pochváliť dnes sme boli na transfere a mám vložených 2 bojovníčkov 😀 pekne sa nám rozmrazili a aj vývijali tak dúfam že všetko dobre dopadne a pekne zabojujú 😉

dadous
14. črc 2009

peta tak moc držím palec at brzo objevíš // 😉

bobovci1
14. črc 2009

peti, tiež moc moc držím prsty nech to výjde a nech sa na azoospermii zlomí ta smola a začnú tu byť len same tehuľky, 🙂

dadous
14. črc 2009

ahoj bobo, jak jste na tom?

pompovci
14. črc 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ahojte baby,ja som sa tiez dlho neozvala prechadzala som tazkym obdobim teraz dalsim meska mi to skoro mesiac nikdy sa mi to nestalo ale urobila som si test a tem mi nevysiel som v strasnom strese lebo neviem co a kao mam nadej ale neprepadam jej teraz ideme na slovensko k lekarom a ak aj tam to nevyjde tak sa vratim tu a zacneme umele oplodnenie od darcu dufam ze mi nieco vyjde mam strasne depky

bobovci1
14. črc 2009

ahoj dad,
tak ja mám také obdobie, že sa teraz nič nedeje 🙂 zhruba pred mesiacom som bola na laparke, všetko dopadlo OK, nič nenašli. Musela som čakať na MS a teraz majú v CARe dovolenku tak musím ešte mesiac počkať.
Inak máme stále ešte 5 mrazáčikov, takže na ďalší mesiac by sme si mali po 2 dojsť 😀 . Čím viac čas ide tak tým na to stále menej a menej myslím. Ešte je dobre, že je leto, človek aspoň na myslenie nemá čas, stále sa niečo iné deje 🙂 .
Tiež som tu už dlho nepísala, ale pravidelne sem nakukujem či už tu nie je nejaká tehuľka 🙂.
A čo ty dad? Ako ste na tom vy?

dadous
14. črc 2009

😉 no tak vidíš , už se ti to blíží 😉 mrkni do albíčka 😉 v patek jedem na krev 😅

bobovci1
14. črc 2009

pompo, začiatky sú proste ťažké, človek nevie čo sa deje a keď po niečom túži tak by to chcel hneď. časom bude určite lepšie, v tejto dobe je neskutočne moc možností. držím prsty nech to výjde čo najlepšie 🙂

bobovci1
14. črc 2009

Zdeni, a čo ty? vyvinulo sa to nejako u vás? máte nejaké nové správy? 🙂

bobovci1
14. črc 2009

dad, tak to v tichosti blahoželám, nechcem nič zakríknuť a prajem len aby to čím ďalej čiarka sílila 🙂

dadous
14. črc 2009

díky bobo 😉 sílí 😉 jen to nemam jak dat do albíka 😀

bobovci1
14. črc 2009

konečne po dlhej dobe na azoo tehuľka 😀 tak už aby to len ďalej pokračovalo 🙂

dadous
14. črc 2009

neboj , ono se to tu rozjede 😉

bobovci1
14. črc 2009

to dúfam 😀

bobovci1
14. črc 2009

ako dlho ste sa snažili o miminko?

zdenulka_29
14. črc 2009

Ahoj holky, co tu nejsem, tak koukám jak se tu psaní rozjelo..samozřejmě v dobrém... 😉 Manžel bere vitamíny, za měsíc má jít na spermiogram a pak se uvidí...měla by nás čekat druhá M/T...ale snad to nebude nutné..moc bych si to přála, ale víte, jak to s přáním chodí..tak to nechci zakřiknout. Takže teď dva měsíce určitě pauzička.
Přeji všem, co jsou těhu, ať mimísci (mimísek) vydrží a kdo ještě těhu není, ať brzy je..vše se musí v dobré obrátit.

bobovci1
14. črc 2009

ahoj zdeni, tak to si aspoň oddýchnete 🙂

dadous
15. črc 2009

bobo, takovy to pravy snažení , asi rok, ale nikdy jsem neměla HA a nějak jsme se nechranily ,takže po dvanacti letech nic 😉

zdenulka_29
15. črc 2009

Dadous: tak ať se na 9 měsíců zadaří. 😉

zdenulka_29
15. črc 2009

Bobovci1: někdy mám chvilky, že mi je jedno, že nemáme ještě děti, ale když padne depka..tak je to děs. Budou to nervy až do poslední chvíle.

dadous
15. črc 2009

😀 a až budou děti tak to budou zas další nervy 😀

zdenulka_29
15. črc 2009

Dadous: to máš pravdu..stačí mi i děti od kamarádek a příbuzných.. 😠

dadous
15. črc 2009

no jo ale bez nich je nuda 😉

zdenulka_29
15. črc 2009

🙂

bobovci1
16. črc 2009

to je určite nuda 🙂

sidlo
16. črc 2009

ahojte babenky,
tiez som zavitala po dlhsom case, ale akosi ma to na prvykrat zobralo tak som potrebovala pauzu. A nemam ani vela skusenosti tak viac citam ako pisem. Chcela by som sa vas spytat ci niekto mate skusenosti z tym ze ked mal namzel zly hormonalny obrat tak ste chodili do endykronologa a pomohlo vam to? Zistili tu niekomu z coho maju zvysene/znizene hormony? Alebo je to zbytocne zabijanie casu.
Zdenulka 29 sorry ze sa pytam asi si to tu uz spominala predtym, ale je tu toho tolko ze sa mi vsetko pletie, ale preco idete na mesa/tese druhy krat? Ja som to zobrala akoze tam nic nieje a .......