Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

lenkasaf
30. zář 2015

@kecka28 Držím palce !!

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verulix
13. říj 2015

Ahoj, jj přesně, takže jsme se viděli 🙂 Manžel jde 19.11. a postup stejný. Na nervy je taky a navíc to stojí ještě víc než jsme počítali,netušila jsem že si bere prachy ještě jiný doktor z té kliniky ☹ Doufám že to dobře dopadne.

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anna_1986
13. říj 2015

Já gratuluji alespoň k termínům, budu moc moc držet palce! Nás to pravděpodobně čeká o měsíc déle..

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verulix
14. říj 2015

@anna_1986 díky, budu držet palce o měsíc později 🙂 @lenkasaf říkal,že když něco najdou tak to zmrazí a je naše věc jak se rozhodneme dál, jestli chceme jít někam jinam. Na detaily jsem se zatím neptala. Domů jedeme až další den a přijedeme už ve středu večer před operací. Naštěstí jsem přes booking našla levné ubytování. Minule se to manželovi hojilo bez problémů a ani ho to nebolelo- ale nebyl to takový rozsah,tak doufám že to bude dobré.

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cleo253
17. říj 2015

ahojte keď partnerovi vijde pri azoo zlá genetika tak nemáme šancu na vlastné babo?

cleo253
17. říj 2015

@sfera ahoj a v ktorom Care si bola v KE?

anna_1986
18. říj 2015

@cleo253 ahoj, záleží na tom, jak je genetika špatná. Podle mě to potom může posoudit jen odborník..

sfera
22. říj 2015

@cleo253 ahoj gyncare

cleo253
22. říj 2015

a smiem vedieť kto manžela operoval?

cleo253
22. říj 2015

@sfera a smiem vedieť kto manžela operoval?

sfera
22. říj 2015

No bolo to uz asi 4 roky dozadu, ja netusim meno doktora ale bolo to na urologii myslim ze nemocnica L.Pastera...
@cleo253

verulix
12. lis 2015

@lenkasaf Ahoj, dnes držím všechny palce.

anna_1986
12. lis 2015

Taky doufám, že to dobře dopadlo!

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anna_1986
12. lis 2015

Je mi to moc líto, nemá cenu říkat nic dalšího :( my jdeme 3.12. Připravujeme se na nejhorší, ale realita je pak asi hrozná.

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verulix
13. lis 2015

To je mi moc líto, znám to, už jsme na tom byli jednou a ten pocit potom byl strašný. ale nevzdali jsme to a uvidíme příští týden.
Člověk nikdy neví, třeba jednou otěhotníš ani nebudeš vědět jak, už jsem tu pár takových případů četla. Moc bych ti to přála. Držte se oba.

mrshka
13. lis 2015

Ahoj, copak se nepovedlo? operace nebo se neuchytilo? jsem se tady trochu ztratila..
hlavně nezoufej, nám 1. pokud o IVF také nevyšel, bylo to dost špatné období, ale teď jsem byla na KETu a už mám pozitivní test, takže i to se může stát 🙂 měli jsme jen 2 pokusy.. první nevyšel, druhý ano, a kdyby ne, musíme vše absolvovat znova a to nevím, jak bychom dali - ať už psychicky, tak finančně. jen vím, že to chce čas a neházet flintu do žita, vážně!
kdyby sis chtěla písnout, jsem na IP

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mrshka
13. lis 2015

my taky nemáme spermie.. bylo to těžké rozhodnutí, ale šli jsme do dárce, takže vím, jaké to je. beznaděj.. ale i ta se dá překonat! takže moc moc držím pěsti, ať už se rozhodnete jakkoli, spolu to zvládnete! a má nabídka na IP stále platí 🙂

aface
13. lis 2015

ahoj holky, ani u mého manžela nic nenašli a my jsme byli rozhodnutí jít do dárce. Vyšlo to na 1. pokus. Dnes máme 2,5 letého kluka. V těhotenství jsem na něm viděla trochu nejistotu (vyhýbal se slovu táta), ale po porodu se to změnilo. Pořád jsem mu říkala taťko, nebo pojď k tátovi, koukni táta jde. Úplně se do sebe zamilovali. Dneska je to takový tatánek a neudělají bez sebe ani ránu. Všechno spolu. Vidím na nich jak jsou spolu šťastní. Dneska mě manžel přesvědčuje, abychom se pokusili ještě o jedno, samozřejmě s pomocí dárce.

lenkasaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cleo253
16. lis 2015

ahojte keď ma partner vysoké fsh raz také ako ma byt je nejaká šanca ze sa pri tese niečo nájde? ☹

cleo253
16. lis 2015

napíšte prosím ktoré to takto mali a niečo našli?

ellisabetha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ellisabetha
19. lis 2015

@verulix Ahoj, dnes na vás myslím celý den !! Držím palce ! My zítra jedeme do Olmíku domlouvat se co dál. ☹
L.