Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

monasek84
19. kvě 2010

deniiii: ony urcite jen praci predstiraji 😉 😀 a pak tu mame kolegyni ktera zas porad "jezis, letos zase jedemena dva tydny do Bulharska, uz me to fakt nebavi... " 😠

ando
19. kvě 2010

ahojky holčiny, děkuju za IP 🙂 ... já nestíhám, dnes tu mám kontrolu na personalistiku......tak pak až bude klidněji Vám odpovím a dočtu

iriel
19. kvě 2010

Tak tipy odeslany, praci nepredstiram, jsem zavalena po dovce, faaakt 😀 V patek budou fotky, tak par poslu, fotila jen kamaradka a ta hned jela do Barcelony a vrati se az zitra vecer..

skrecko
19. kvě 2010

monasek, my nikam vacsinou nechodime na dovolenku do zahranicia, tak sa nas ani nikto nepyta 😀

monasek84
19. kvě 2010

iriel: ja vim, vsak jen rypeme 🙂 na fotky se tesim 😉

monasek84
19. kvě 2010

skrecko: ja co jsem na SK tak jsme taky jeste nebyli ale aj tak se porad ptaji 😀

iriel
19. kvě 2010

A ja jsem se tu taky tak blbe ptala 😎 Ale to je proste tim, ze my zas jezdime a i vsichni kolem nas, takze je to takova obligatni otazka. Ale letos to stejne bude jen do vychodnich Cech, maximalne s vyletem do Polska 😀

skrecko
19. kvě 2010

monasek, chcelo by to nejaku svadobnu cestu 😉

monasek84
19. kvě 2010

skrecko: ted sem malem spadla pod stolicku 😀

skrecko
19. kvě 2010

a to akoze preco? mam zavolat tvojmu chlapovi? 😠 😠 😠

monasek84
19. kvě 2010

skrecko: nejsem si jista ze by to k necemu bylo 😉 😀 vsak ho nechame, on si to promysli 😀

skrecko
19. kvě 2010

mozno ta prekvapi 😉

deniiiii
19. kvě 2010

Skrecko: ja jsem pro monaskovcovi zavolat a rict: ahoj, jen jsem ti chtela nadiktovat telefon a adresu, abys vedel kam mi poslat oznameni 😀 to by me zajimalo, jak by reagoval 😎

monasek84
19. kvě 2010

skrecko: MM??? 😀 chi chi 😀

monasek84
19. kvě 2010

deniiii: no jeste ty se pridavej 😀

deniiiii
19. kvě 2010

monasku: skrecko ac je jindy vstricna a mila 😝 tak se zasekla, jake je tvoje oblibene cislo od 1 do 12?

monasek84
19. kvě 2010

deniii: 4 😀

deniiiii
19. kvě 2010

Dikys 🙂 Skrecko - z Monaska si vem priklad, jde to a bez muceni! 😀
Tak ted uz jenom Andy, ale uznavam, ze toho ma dnes hodne, Andy nez pujdes domu prosiiiiiiiiiiim posli mi ty tipy

monasek84
19. kvě 2010

deniiii: ja jsem naucena, ze musim poslouchat 😀

deniiiii
19. kvě 2010

Monasek: to mas blby, vzhledem k tomu, ze mas pesana, kde musis davat rozkazy ty 😉 jenom si delam srandu, cetla jsi Bajecna leta pod psa, tam je hezky napsany jak Kviduv otec trenoval vlcaka 🙂

monasek84
19. kvě 2010

deniiii: necetla, jen videla 🙂 a nasemu pesanovi rozkazy davam, nekdy i nekolikrat po sobe 😀

deniiiii
19. kvě 2010

Monasek: knizka je lepsi (i kdyz tentokrat se jim i filmove zpracovani podedlo), dnes jdu na Origami od Carlose Be http://www.divadloungelt.cz/program.html

skrecko
19. kvě 2010

ja chcem ist v nedelu do kina, na suboj titanov. Ten stary film bol moj oblubeny ked som bola mala, tak som zvedava ako to prerobili

monasek84
19. kvě 2010

deniiiii: tak knizka je skoro vzdycky lepsi 🙂 clovek se vic dostane do deje 🙂 kdyz sem byla mensi tak sem hodne cetla a pak nejak nebyl cas a ted sem zas zacala, uz mam nejakych 8 knizek od podzimu 🙂

skrecko: no nevim nevim, jestli nebudes zklamana, vis jak to je 😉

skrecko
19. kvě 2010

mozno budem, ale aspon ostane ten stary film pre mna the best

monasek84
19. kvě 2010

skrecko: to je pravda 🙂

skrecko
19. kvě 2010

no kocky, pomaly mi to dnes konci, uz sa balim, tesim sa zajtra na vas! pa

draacik
19. kvě 2010

zasa som tu mala poobednajsiu abseniu, bola som si uzit na kozmetike, zasa budem kraaasna... 😉
skrecko: doporucujes tych titanov???
tak papa a zajtra nakuknem zasa

skrecko
20. kvě 2010

Dobre rano kocky!
draacik: doporucit ich este nemozem, poviem ti az v pondelok, dufam sa nam podari do toho kina ist. No ale ak si nevidela ten povodny film, tak ten doporucujem urcite. Myslim, ze bol velmi vydareny - a na tu dobu to bol asi vrchol efektov. 🙂

monasek, prinzesz: vcera MS, a vy ako?

monasek84
20. kvě 2010

dobre rano damy 😀

skrecko: ahoja 🙂ja cekam start zitra http://www.fertilityfriend.com/home/288372 to vypada, ze ten kontryhelovy caj fakt zabral 😀 to by byl muj prvni 28-dnovy cyklus od vysazeni HA (to uz je skoro dva roky ) 😀