Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

bobovci1
13. bře 2009

veď i u nás bola azoospermie a teraz niečo máme, tiež sa mi na začiatku zrútil svet, ale časom to beriem trochu inak i keď moja túžba po mimču je stále rovnaká 🙂

dadous
13. bře 2009

Se modlím aby tam fakt něco bylo, když už to podstoupí

bobovci1
13. bře 2009

dadous, držím prsty, aby to vyšlo 🙂 a za chvíľu aby z nás boli všetky tehuľky 🙂

dadous
13. bře 2009

neboj budem 😉

zdenulka_29
13. bře 2009

Dadous také držím palečky.

dadous
13. bře 2009

zdenulka a co vy? pujdete do darce

zdenulka_29
13. bře 2009

Když jsem v takové situaci nebyla, tak jsem psala, proč ne..ale když se teď o tom bude rozhodovat v nejbližších měsících, tak co by nám jiného zbývalo. Děti si moc přejeme.

zdenulka_29
13. bře 2009

Jdu na kutě...ahoj.

lauritka
14. bře 2009
bobovci1
14. bře 2009

ahoj lauritka, my sme to neskúšali. pomáha to? 🙂

zdenulka_29
14. bře 2009

Ahojky, tak je to zajímavé, ale už by toho manža bral moc.. 😉 Bere od léčitele sirup, pak bere profertil a kotvičník.

dadous
14. bře 2009

zdenulka taky jsme rozhodnuty že když to nevyjde tak jdem do darce 🙂 David s tím přišel sam aniž bych se ho na to ptala, ale mimčo chceme, tak prej bude rad když bude aspon jednoho z nas 😉

lauritka
14. bře 2009

neviem ci to pomaha, ale to zlozenie je celkom zaujimave- 🙂

zdenulka_29
14. bře 2009

Dadous: držím palečky, aby vám to vyšlo. Manža mi také řekl, že kdyby to dopadlo špatně, tak do adopce v žádném případě..takže to vychází na...

Lauritko, kdyby manžel nebral ten profertil, tak bych mu to koupila. 😉

lauritka
14. bře 2009

zdenulka a kedy idete na kontrolny, ci pomohlo ?

dadous
14. bře 2009

zdenulka taky ti moc přeju aby jste měli brzo mimi 😉

zdenulka_29
14. bře 2009

Lauritka: v květnu..přesně Ti ale teď neřeknu.

Dadous: díky moc, vám přeji to samé. 🙂

bobovci1
15. bře 2009

ahoj holky, tak ako by toho ešte nebolo dosť tak ma včera chytili bolesti zuba, celú noc som nespala a dnes sme museli na pohotovosť. síce už je zub von ale boli to neskutočne ☹
ako trávite víkend? 🙂

zdenulka_29
15. bře 2009

Bobovci1: Ahojky, tak to nezávidím. Hlavně ať to přestane bolet. Já jdu k zubaři za týden a bojím se moc.
Manžel jel se jel podívat na fotbal..a já trávím čas uklízením, koukáním na telku a ještě sledováním koníka.. 😉

bobovci1
15. bře 2009

zdeni, tak ten moj tiež išiel na florbal a ja som doma s TV a internetom 🙂

zdenulka_29
15. bře 2009

Teď mě navíc ukecává kamarádka na kafe.

bobovci1
15. bře 2009

zdeni, tak utekaj, trochu odreagovania neuškodí, ja idem dať manželovi niečo jesť, už sa vrátil z floorbalu 🙂

zdenulka_29
15. bře 2009

Jo, jo vyrážím, ale ještě se tu určitě na chvilku ukážu.pa

zdenulka_29
16. bře 2009

Ahoj holky, je tu vůbec někdo? 😉

bobovci1
16. bře 2009

ahoj Zdeni, ako bolo na kafíčku? ja som včera už o 21 odpadla do postele, bola som hodne unavená 🙂

dadous
16. bře 2009

Ahoj holky po očku sem cely odpolko nakukuju a tady je mrtvo 😀

bobovci1
16. bře 2009

tak zajtra už idem na ultrazvuk a po injekcie. 🙂 dúfam, že nič nenájde a od ďalšieho týždňa si budem mocť začať pichať, už i na manželovi je vidno, že sa teší 🙂
dnes som mu pomáhala dvíhať ťažké veci a už mal i takú poznámku, že kto mu bude pomáhať keď budem tehotná 🙂

dadous
16. bře 2009

Jee bobo ty se maš, ja už taky chci aby se něco dělo 😀 a jak se bojím injekcí, tak ted se na ně snad i těším 😀 😀

bobovci1
16. bře 2009

dadous, to sa injekcií tiež bojím (i keď teraz to bude len nejaké pero, tak to dúfam bude lepšie) 🙂 ale čo by sme pre mimčo nedali nie? 🙂
a za chvíľu pojdete i vy na ivf, ak si dobre spomínam, už len čakáte na výsledky, ktoré určite dopadnú dobre 🙂

bobovci1
16. bře 2009

s manželom sme sa dohodli, že po vložení a po 3 dňoch oddychu pojdeme na dovolenú na Slovensko, tak som moc rada, že nebudem musieť byť v práci a trochu si oddýchnem 🙂 a takisto dúfam, že po dovolenej sa dozviem tú najlepšiu správu na svete 🙂 ale nesmiem to zakríknuť 🙂