Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

dadous
17. bře 2009

zdenulka koukam že je to na dlouhy lokte 😅 no snad se dočkame ještě letos 😀 kam chodite vy?

bobovci1
17. bře 2009

ahoj Zdeni, ďakujem
inak výsledky z genetiky trvajú približne 2-3 mesiace, i my sme na nich hodne dlho čakali ☹

dadous
18. bře 2009

ahoj holky 😉 tak co bobo, už píchaš? myslím ty injekce 😀

zdenulka_29
18. bře 2009

Ahoj holky, včera jsem se musela odmlčet..kočička rodila..tak jsem u ní seděla a hladila jí.
Když porodila jedno kotě, tak jsem šla už spát..protože bylo už 23 hodin a byla jsem strašně utahaná.
Smutné a to co doteď nemůžu skousnout je, že ta koťata nemají dostatek mléka a asi nepřežijí.
Kočička dostala v lednu prášek proti početí a stejně má koťata a tím práškem se jí zastavilo mléko..prý by se obnovilo, kdyby dost pila, ať už mléko nebo vodu..to ale kočička odmítá.Koťata se sam mléka taky nenapijí.
Je mi hrozně.
Stále mi do cesty přicházejí jen samá neštěstí než štěstí..a možná jsem na všechno až moc veliká citlivka..ale to už nezměním..to mám po mamce.

Holky my s manžou chodíme do Gennetu.

dadous
18. bře 2009

zdenulko nebud smutna a nešlo by kotatka krmit uměle stříkačkou? naš karel, to je jorkšír, ma taky potomky, před 14ti dny se narodily 3pejsci a 3fenky,normalně jsme nechapali 😅 a ta kamoška co ma tu naši nevěstu říkala, že se taky boji aby měla dost mlika a že by při nejhorším musela krmit mrnata umělym mlíkem

zdenulka_29
18. bře 2009

To nebude tak jednoduché, jestli vůbec budou spolupracovat.Umělé mléko ani nemáme. ☹

dadous
18. bře 2009

tak nějakou jinou kočku na mliko, nebo u koček to nefunguje jako u psu

bobovci1
18. bře 2009

ahojky, ešte si nepicham 🙂 až keď dojde ms, dnes som bola na ultrazvuk a nafasovať injekcie i tabletky, je tam toho hodne. manžel sa smial, že on ma problém a ja musím do seba toľko toho za tú krátku chvíľu dostať 🙂

dadous
18. bře 2009

😀 tak to ma pravdu

zdenulka_29
18. bře 2009

Tak jsem koťata trochu očůrala..mlíčko dávám na kočičí prsíčko..holky neva,že je to jen normální mléko, zítra kdyžtak koupím jiné.

bobovci1
18. bře 2009

zdeni a je to už lepšie?
dadous, to hej, je to krutá pravda 🙂

zdenulka_29
18. bře 2009

Bobovci1: Co myslíš?

eloana
18. bře 2009

zdeni normalni mlikoo neee. kdyz tak kondenzovane

kulenka
18. bře 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu ... Zdeni v prodejnách se zvířecími potřebami prodávají kočičí mléko, tuším, že speciálně i kotěcí, tak se tam zkus zeptat ... a jinak nejlíp veterináře. Kravské mléko kočkám ne, mají po něm průjem 😉

zdenulka_29
18. bře 2009

Ahoj Eloanko, děkuji. Já ale žádné neměla, tak jsem použila polotučné. Zítra koupím jiné.Co takhle kojenecké mléko, kamarádka by mi mohla trochu odsypat..z krabice.. 😉

zdenulka_29
18. bře 2009

Zítra se stavím v prodejně a koupím spešl pro koťátka. Děkuji kulenko! 🙂

eloana
18. bře 2009

to je lepsi jde o to ze kravske je kaseinove, selmy a lidi maji albuminove

zdenulka_29
18. bře 2009

Snad do té doby přežijou..kočka nemá asi ani kapku..pardón, že to sem pletu..ale je to pro mě taky důležité.

kulenka
18. bře 2009

Zdeni není zač, taky jsme piplali koťata 😉

Elo mě nedošlo, že jseš z oboru, tak jsem chvíli koukala jak blázen, že tak znáš složení 😕 😀

bobovci1
18. bře 2009

zdeni, myslela som tým či je koťatkam lepšie, keď si im dala mlieko 🙂

eloana
18. bře 2009

no jasne v pohode poradime 🙂 nebo zkus zajit na veterinu oni ti pooradi dneska uz existuji specialni mleka na dokrmeni- hlavne ti reknou kolik tooh mas davat to je taky dulezite🙂
kulenka -jj jsem 🙂)

kulenka
18. bře 2009

Jinak nám taky veterinář radil použít nízkotučné sušené mléko naředěné heřmánkovým čajem ...

zdenulka_29
18. bře 2009

Já piplala už i malé králíčky.. 🙂

zdenulka_29
18. bře 2009

Bobovci: Koťátka se cítí lépe..ale nevím, zda jim ta dávka stačila..všechna stejně nepila. Jedno méně, druhé více.

eloana
18. bře 2009

🙂 tak s tim ani zkusenosti nemam🙂)))

bobovci1
19. bře 2009

ahoj Zdeni, tak ako koťátka? už je lepšie? 🙂

zdenulka_29
19. bře 2009

Bobovci1: ahojky, tak jsem byla koupit speciální sušené mléko pro koťátka a pijou to..jen to musím praktikovat přes kočičku, protože když je mám v ruce, tak si jen trochu loknou. Jen mě vždycky děsí ta noc, jak budou vypadat ráno a přes poledne, protože jedí vždy až odpoledne...

bobovci1
19. bře 2009

zdeni, tak aspoň, že aspoň niečo jedia 🙂 vyzerá to sľubne 🙂

zdenulka_29
20. bře 2009

Ahojky, koťátka se mají docela k světu..jen jedno je hodně malinké. Mamča si myslí, že je to asi holčička.. 😉

bobovci1
20. bře 2009

Ahojky, tak s nami všetkými na koníkovi je to asi také isté, najprv to vyzerá hrozne, človek nevie čo má robiť, ale postupne kročik po kročku je to lepšie a lepšie 🙂