Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

dadous
19. dub 2009

hele ja bych z toho nedělala žadne zavěry 😉 počkala bych na tu krev, a nebo bych ještě zkusila jinou značku testu 🙂

eloana
19. dub 2009

jasne no uvidim spis myslim ze nevypada to stale na ten pregnyl ale zatim to nemam tak nadeje umira posledni ale spis ne

lendulka007
19. dub 2009

Eleno, Pregnyl už je dávno pryč z těla. Jestli jsi už 13.den po IUI a máš tam //, tak jsi těhu. Já po IUI testovala 10.den a byly tam //, hcg mi rostlo, jenže to pak kleslo a znamenalo to biochemické těhu. A bylo to moje 1. IUI a moje první // v životě, ale budou zase. Hodně štěstí.

bobovci1
19. dub 2009

eloana, tak to máš fakt divné, 3 čiarky, to som ešte nepočula 😀

eloana
19. dub 2009

holky ja fakt nevim vetsina lidi rika ,ze uz to pregnyl byt nemuze,ale testuji od ctvrtka , vcerejsi carka byla docela hezky videt ,ale dnes u temer nic (na prvnim a na druhem neco videt je ale jak rikam 3 carky)
psala jsem na online poradnu a pani doktroska mi odepsala ,ze to jezte muze byt pregnyl -nevim kdyzdy rika neco jineho i kazdy doktor

bobovci1
19. dub 2009

asi bude najlepšie počkať na krv 🙂

eloana
19. dub 2009

asi jo 🙂 no zatim mechca nedorazila cekam kazdym dnem

lendulka007
19. dub 2009

Eleono, kolik jsi měla Pregnylu? Jestli 5000 iu už musí být dávno pryč.

lendulka007
19. dub 2009

A jestli máš Utrogestan, tak ten ms brzdí. Doběhni si zítra na krev a budeš moudřejší. Jestli bude nula, nevyšlo to a můžeš Utrogestan vysadit. Držím palečky.

eloana
19. dub 2009

lendulka -pregnyl jsem mela 4.4. na krev jdu v utery k sestrence

lendulka007
19. dub 2009

A kolik jsi měla jednotek?

eloana
19. dub 2009

len 5000 jednotek hele s utrosem to je jak s pregnylem co clovek to nazor -opet nekdo tvrdi ,ze mrchu nebrzdi a naopak

lendulka007
19. dub 2009

vždyť každá nejsme stejná, tak každá reagujeme jinak. Někdo reaguje tak, druhý tak.

eloana
19. dub 2009

proste na vsech testech mam tenoucky stinecek -nevim jestli to treba neni tak ,ze po uschnuti to je videt na vsech (mozna) a vidiny nemam vidi to i jini lidi🙂 ale tak pocitalla bych, ze mezi ctvrtkem a nedeli bude rozdil a neni:( ale divne mi je ze bych pregnyl mela jeste 15 den po aplikaci

eloana
19. dub 2009

jasne 🙂 no ja jsem hledala neco o pregnylu a vetsina doktoru tvrdi ,ze vyprcha do 7 dnu. tak nevim uvidime

pompovci
20. dub 2009

🙂 🙂 🙂 pre dadous caute babay nebola som tu dlho mala som dost prace a ccakacia doba je tu preto dlha lebo mi povedali ze 3 mesiace mam o tom vsetkom rozmyslat ale oni nechapu ze za tie tri mesiace sa clovek moze zrutit je to velka neistota a ocakavanie ale ani neviem coho som z toho smutna ale ideme na slovensko a skusime to vyskusat aj tam drztepalce baby

dadous
20. dub 2009

pompo ahoj , určitě bych taky nevydržela čekat tři měsíce. Takže bych se objednala do jinyho caru. Držím palce a pak dej hned vědět 😉

zdenulka_29
20. dub 2009

Pompovci: nechci strašit, ale tři měsíce jsou opravdu dost dlouhá doba. Taky bych asi navštívila jiný car.
Eloanko, držím pěsti, ať tam mimísek je a v bříšku vydrží.

dadous
21. dub 2009

ahoj holky 😉
el, tak jak jsi dopadla na krvy?

eloana
21. dub 2009

ajoj holky nic testy z krve negativni b\yl ot pregnyl vydrzel mi v tele 15 dni:((

chrobacek
21. dub 2009

ahoj el.... ☹ to jsi teda vzácný případ nebo jsi měla velké množství 500jednotek vyprchá za 7-10 dní

eloana
21. dub 2009

nee jsem vzacny pripad jako ve vsem🙂) mela jsme 5000 jednotek tu mensi davku a stejne

chrobacek
21. dub 2009

nojo tak příště 😉 můžu ti zítra napsat hodnoty manželova HP vy už to máte za sebou 🙂 tak třeba poradíš

eloana
21. dub 2009

jj napis ale uz si ty jeho nejak nepamatuji.ale mrknu se na ot jeste to nekde najdu

bobovci1
21. dub 2009

eloana, tak to ma mrzí, že sa to nepodarilo ☹ mne pravdepodobne takisto nie, ja mám dnes 12 deň po zavedení embrijek a test čistý ako sneh, ☹
tak možno nám to výjde v ďalšom pokuse 🙂

pompovci
21. dub 2009

🙂 🙂 🙂 dievcata ani nevravte snazim sa na to nemysliet ,lebo inac sa zrutim v, tej neistote bez toho aby som vedela co sa deje,je to hrozne .A teraz prezivam take smutne obdobie v svojom zivote je mi to tak luto drzte mi palce

eloana
21. dub 2009

holky hlavne netestujte drive me se to fakt vymstilo :((

mademoisell
22. dub 2009
lenkove
22. dub 2009

madmoisell

to je mi velmi luto cim prechadzate 😔 😔

ja ziadne rady nemam, aj ked mame rovnaku diagnozu... viem, ze by ste dali za miminko vsetko na svete a peniaze nehraju rolu.. ale ta neistota s tym spojena.. ci najdu spermijky.. ci budu ok.. ci budu dievcatka.. ci sa udrzia.. a chapem aj manzela, ze nechce darcu 😨 preco je to take tazke 😔 😔
nas lieci cas.. a rozhovory.. drz sa a pis nam... 😔 vsetko nakoniec dobre dopadne.. neboj 🙂

pompovci
22. dub 2009

🙂 pre mademoisell nebo precitala som si vsetko a co si napisala tym istym som oresla aj ja to iste moj manzel ked sa to dozvedel povedal mi ze darcovske nikdy ze si radsej adoptujeme .lenze potom raz mi povedal ze ak chcem ze mi dovoli tie darcovske spermie a ja ze preco sa tak rozhodol a on mi na to povedal pretoze ma lubi a ze nemoze byt sebecky ak malubi zeak chcem prezit tehotenstvo a to vsetko s tym nebude mi branit ale podporovat ma ale ja osobne este stale citim ze sa stymto rozhodnutim len vyrovnava takze teraz este by som t aj tak neurobila pretoze viem ze nie je na to pripraveny ale nesmierne si vazim co mi povedal a mi momentalne tiez nejako sa uzatvarame od seba kazdy s tym bojujeme ako vieme ale aj o tom hovorime takze to nie je take zle no je to velky clanok co holky