Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

mrshka
19. lis 2015

@ellisabetha držte se! budu na vás moc myslet a posílám srdíčko pro štěstí 🙂

anna_1986
19. lis 2015

@verulix Taky na vás myslím! Snad to dopadlo dobře!!

verulix
20. lis 2015

@ellisabetha , @anna_1986 , holky je to dobrééééé 😀 našli malé pohyblivé drobečky, je jich sice jen pár,ale našli, přes noc ještě byli (asi i ta tkáň) v kultivačním roztoku a prý by se jich mohlo objevit ještě pár, budeme tam volat. Juhuuuu. Ještě že jsme to po prvním neúspěšném pokusu nevzdali.

ellisabetha
20. lis 2015

@verulix tak to je krásné,gratuluji! !! A co manza,dobrý??

mrshka
20. lis 2015

@ellisabetha ahojky, jak jste dopadli vy? 🙂

anna_1986
20. lis 2015

Skvělé a překvapivé, zkratka zázrak! 🙂

ellisabetha
20. lis 2015

@anna_1986 a kdy jdete vy?

verulix
21. lis 2015

@ellisabetha , @anna_1986 Manžel to celkem zvládá i když ho to bolí,ale stálo to za to. Máme 8 dávek k zamražení- nevím jestli to je po jedné spermii nebo jak, protože jsme volali z vlaku a tam se nedalo moc vyptávat. Ale i tak jsem nadšená. Ale pořád je to jen první krok k miminku, teď se půjdu objednat do Olomouce někdy na leden. A co vy?

mrshka
21. lis 2015

@verulix skvělé zprávy!! jen tak dál 🙂

ellisabetha
21. lis 2015

@verulix je to sice první krok,ale dost důležitý!!!Hlavně ze máte svoje spermiky s 8 dávek mi přijde dost!! Ale nevím,sama tomu nerozumím. My byli v Olmiku včera na 1.konzultaci,v prosinci krev a 8.1.další kontrola kde se.domluvíme co dále.
Mojemu chlspovi se

ellisabetha
21. lis 2015

@verulix chlspovi se to.už hojí,stehy ještě nevypadal,občas ho to tahá ale jinak fyzicky dobrý, ale po psychické stránce to zatím ještě není dobrý. Ale to se srovná taky. Tak.hodně štěstí přeji!☺

anna_1986
21. lis 2015

@ellisabetha my jdeme 3. 12.

ellisabetha
22. lis 2015

@anna_1986 Tak to už je taky za chvíli. Budu držet palce !!

anna_1986
22. lis 2015

@ellisabetha Jo, je to hned, ale chci už vědět, na čem jsme. Hrozně se ale bojíme :( Dám potom vědět. Tobě přeji, ať se to brzy srovná a ať jste nakonec šťastní, ať už je to jakýmkoliv způsobem......

mrshka
26. lis 2015

holky, pro info 🙂 dneska jsem byla na kontrole v CARu po KETu, jsem 5+5, gest. váček 1,25cm a MÁME SRDÍČKO!!! 😉

cokoladaaa
26. lis 2015

ahoj holky, my nakonec jdeme do dárce i adopce....

cokoladaaa
26. lis 2015

@mrshka šla jsi tedy do dárce? My se na to taky chystáme? Jak to probíhalo? Normální inseminací? Kontrolovali ti průchodnost vejcovodů? V jakém centru?

cokoladaaa
26. lis 2015

@mrshka GRATULACE VELIKÁÁÁÁÁ!!!!

mrshka
26. lis 2015

@cokoladaaa šli jsme do dárce.. a bylo to klasicky ET/ KET, protože jsme na IVF byli zároveň s mužem, který byl na MESA/ TESE, takže vlastně to šlo ráz na ráz. průchodnost nekontrolovali, protože já jsem v naprostém pořádku. a jsme ve Zlíně. jo a DRŽÍM PĚSTI!! 🙂

anna_1986
26. lis 2015

@mrshka moc gratuluju!

cokoladaaa
26. lis 2015

@mrshka takže to nebyla inseminace viď?

cokoladaaa
26. lis 2015

@lenkasaf ahoj Lenko co u vás nového? Nás okolnosti do tlačili k dárcovství a souběžně i žádosti o adopci..:

verulix
27. lis 2015

@mrshka to je krásné, přidávám se ke gratulacím 🙂

ellisabetha
27. lis 2015

@mrshka Gratuluji moc !! 🙂

mrshka
27. lis 2015

děkuji všem holky, doufám, že tím dávám trochu naděje 🙂

mrshka
27. lis 2015

@cokoladaaa nene, žádné IUI jsem neprodělala..

cleo253
30. lis 2015

ahojte prišli nám výsledky z genetiky cele zle. mikrodelece chromozomu y a cysticka fibroza u muža. mal to niekto podobne a našli niečo pri tese alebo je to konecna ☹ som v koncoch

ellisabetha
1. pro 2015

@cleo253 Ahoj, tak to máte to samé co my ☹ Bohužel, dr. při TESE nic nenašel. ale určitě to zkuste, ať si potom nic nemůžete vyčítat !!!! Kdyby jsi se chtěla na něco zeptat, napiš zprávu.

ellisabetha
7. pro 2015

@anna_1986 Ahoj holka!! Tak co, jak jste dopadli ?? Pořád koukám a čekám na zprávičky.. !!

anna_1986
7. pro 2015

@ellisabetha ahoj,omlouvam se,jeste se vzpamatovavam. Nic. V detstvi se zrejme prestaly vyvijet semenotvorne kanalky. Takze konec..