Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

skrecko
7. dub 2010

monasek: to hej, az kym sa na nej niekto nespozna 😀 Bol by lepsi prehlad keby tu boli obrazky. Aspon nejake kreslene by mohli byt. Ved nie vulgarne, hlupe, alebo celebrity....

monasek84
7. dub 2010

skrecko: souhlasim 🙂

deniiiii
7. dub 2010

monasek,skrecko: kdyze jste zjistili azoo u m? uz si nepamatuju...my v pulce unora

monasek84
7. dub 2010

deniiiiii: 23.6.2009

deniiiii
7. dub 2010

monasek: jak to, ze nemate genetiku? 😨

skrecko
7. dub 2010

deniiiii: my len teraz pred vyse mesiacom (v marci, ci koncom februara) zaciatocnici 😉

monasek84
7. dub 2010

deniiiii: protoze do ted jsme to resili jen s url a srovnavali hormony ☹

deniiiii
7. dub 2010

takze poradi Monaskovci, Deniiiiskovci, Skreckovci 🙂

monasek84
7. dub 2010

deniiii: uvidime kdo dobehne do cile jako prvni 🙂 vlastne i poradi v CAR je ted takovy ne? 🙂

deniiiii
7. dub 2010

Monasek: aha, to da vlastne rozum, ze chteli nejdriv srovnat hormony, ted uz se vam to v dubnu pohne milovyma krokama 🙂

monasek84
7. dub 2010

deniiii: joooooooo, kdyby tak 🙂 ale na to my nemame stesti, my to doresime tak 2013 😉

skrecko
7. dub 2010

s poradim suhlasim 😎 ja som veeelmi trpezliva (ale snad to bude pred dochodkom)

skrecko
7. dub 2010

monasek, co to trepes, si povedala, ze do vianoc s bruskom!!!!!

monasek84
7. dub 2010

skrecko: jsem nerekla ktery Vanoce myslim 😀

skrecko
7. dub 2010

monasek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po zadku dostanes!

deniiiii
7. dub 2010

Monasek: ja nevim, jake datum maji Skreckovci, my mame tu pulku kvetna, o vikendu jsme se o tom bavili a rekli jsme si, ze si dame 2 roky (plus minus), nez pristoupime ke krajni variante (darce), nejdriv zkusime jine moznosti ( srovnat hormony, nekolikrat T/M, protistresovy balicek 😉 Dali jste si vy nejaky casovy limit?

monasek84
7. dub 2010

skrecko: uz se stalo, v pondeli 😎 😀 no jo, musime si z toho delat srandu aby to bylo lehci 😉

deniiiii
7. dub 2010

joj jen tak nakouknout, co bude o vanocich 😀

monasek84
7. dub 2010

deniiiii: ne-e, nedali.... v podstate tim ze me je 26, tak bych rekla, ze do mych 30 mame cas to nejak pozvolna resit, pak uz to zacne ubihat rychle a to uz bude asi cas treba i na darce, uvidime 🙂 clovek nikdy nevi, kdy se mu pobouri hormony atd 🙂

monasek84
7. dub 2010

deniiiii: to by bylo co??? 😉

skrecko
7. dub 2010

No kocky, ja sa balim a padam domov. Konecne, dnes to tu bol hnus, fuj. Ale akurat sa nam tu debata rozprudila 😀 No ale zajtra som tu zas.
PS: termin nemame, ale ten januar, co som predtym pisala, by sa mi celkom hodil. Takze monasek v decembri, ja v januari a na deniiiii ostava silvester 😉 😉 😉 😉 oki, plati, a ja padam, pa zajtra

monasek84
7. dub 2010

skrecko: ja klidne i driv kdyby to slo 😀
tak se mejte, taky utikam 🙂 ahojte zitra 🙂

prinzesz
7. dub 2010

caute holky, nie som tu par dni a vy napisete knihu 😀 ako sa mavate? my celkom ok, cez Velku noc sme makali o 1006 tak fuska, malovali sme, upratovali, umyvali okna.. prosto som KO, este som si doniesla z SK crevnu chripku, takze mi je trosku sofl... ale inac vsetko ok..

tak my mame termin v auguste, koncom augusta by som mala ist na IVF ked teda vsetko pojde tak ako ma.. tak drzte palce 😵

skrecko
8. dub 2010

Dobre rano kocky!

prinzesz: ze knihu 😀 , na crevnu chripku je najlepsia smecta alebo deci teplej borovicky 🙂 mam odskusane. My sme mali sviatky presne take ako vy, akurat sme nieco aj prerabali a stale nie je hotovo 😖

Tak august je tu zachvilu, budeme s tebou odratavat dni 😉 a M/T mate kedy? Predtym alebo pojdete naraz?

monasek84
8. dub 2010

ahojte dobre ranko 🙂 dneska mi bylo od rana nejak spatne ale i pres to jsem se vydala do prace, uz jsem byla dvakrat zvracet tak snad uz se to uklidni, asi trening na ranni nevolnosti 🙂 a nebo ta strevni chripka co tu radi 🙂

skrecko
8. dub 2010

monasek, alebo si tehotna 🙂 Inak tej chripky je teraz strasne vela ☹

monasek84
8. dub 2010

skrecko: no nevim, nejen terminove mi to nevychazi 😀 JJ, slyselajsem ze je toho ted dost.... i kolegyne mela na zacatku tydne, tak asi od ni ☹

skrecko
8. dub 2010

monasek: no prave, ze je to nakazlive, tak by bolo treba ostat doma. Dufam, ze mna to obide, lebo ja som na toto uz expert. Vzdy ma to chyti, ale az tak v juny ☹

monasek84
8. dub 2010

skrecko: me to chytlo rano v aute 🙂 tak asi pujdu po obede domu, co se tu budu trapit 😉

skrecko
8. dub 2010

monasek: aj ja by som isla domov ☹ ale virozu nechcem. Mam teraz hnusny projekt, som nastvana na kolegynu a uz je to tu zafajcene, fuj