Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

deniiiii
20. kvě 2010

Kocky, mate nejky obraz na stene v loznici?

skrecko
20. kvě 2010

deniiiiii, to nemyslis vazne - teta katerina 😕 to ked si na nu spomeniem tak mam husiu kozu

monasek84
20. kvě 2010

deniiii: jo, je asi tak pul centimetru velkej, s cervenym flekem a roztazenyma nohama 😀 😀 😀 😀 😀

deniiiii
20. kvě 2010

Monasek: ha ha ha Teta Kateřina: „Ale stejně je to tu docela romantické…“ Hned zítra spravím stožárovou plachtu…
Saturnin: „Tato loď není poháněna plachtou, nýbrž šroubem.“
Teta Kateřina: „Tvoje loď nemá plachtu, synovče…?! Hned zítra je třeba koupit stožárovou plachtu!“
Saturnin: „Stožár se jmenuje předmět, na který při slavnostních příležitostech stoupá vlajka. To, na co stoupá plachta, se jmenuje stěžeň. Na této lodi nemá plachta na co stoupat, tato loď nemá stěžeň.
nebo:
Jiří: „Saturnine…!“
Saturnin: „Ano?!“
Jiří: „Marcus Aurelius je lvice…“
Saturnin: „Nikdo není dokonalý, pane.“
😀 podivej se na:http://filmovezvuky.fdb.cz/saturnin/

deniiiii
20. kvě 2010

Monasku: vazne ja bych chtela bambus, ale nikde nemaji presne takovy, jaky bych chtela 😎
Skrecko: nejsem 😀 😀 😀

monasek84
20. kvě 2010

deniiiii: :D:D:D:D sem to nevidela ani nepamatuju 😀

monasek84
20. kvě 2010
monasek84
20. kvě 2010

deniii: teda hlasek 😉

deniiiii
20. kvě 2010

monasek: vyborny 😀

skrecko
20. kvě 2010

deniiiii, ten dialog so stoziarom je jeden z najlepsich 😀 😀 😀 😀
v spalni mame jeden plagat od muchu /nie je to original 😅 / a nad postelou svadobne fotky 😵

deniiiii
20. kvě 2010

Skrecko: ja chci prave nejaky vybrat a ne a ne se rozhodnout

monasek84
20. kvě 2010

deniiii: no ja hodne fotim, takze kdyz bych si davala obraz, tak urcite ze sve tvorby 😉

monasek84
20. kvě 2010

😀

deniiiii
20. kvě 2010

Monasek: a ty tam tedy nic nemas? ja taky fotim, akorat pri zvetseni cca A0 by to bylo neostre...

monasek84
20. kvě 2010

deniiiiiii: ne ne, my mame podkrovni loznici, takze mame na jedne stene velke prosklene dvere na balkon, na dalsi televizi a dvere do satniku, na dalsi dvere z loznice a na dalsi strsni okno a sikminu 😉
a pak, k obrazum jako vybaveni mame jeste daleko, zatim resime jiny vybaveni 🙂

deniiiii
20. kvě 2010

monasek: mi spime taky v podkrovi a ta sikmina me stve, vzdycky jsem si rikala, jak je romanticky spat pod strechou, ale kdyz tam pak zijes, tak vidis i tu neprakticnost..my to mame podobne, akorat ja razim, ze do loznice tv ani laptopy, takze mam jednu stenu k dobru 😉

deniiiii
20. kvě 2010

jezisi musim si to po sobe cist, tech pravopisnych chyb o jeeee 😠

skrecko
20. kvě 2010

no akurat som chcela napisat poznamku, ze tv v spalni???? neni dobry napad 😖

skrecko
20. kvě 2010

my sme tiez mali byvat v podkrovi, ale to bolo proste nezariaditelne. Teraz uz nezdielam ten "romanticky" nazor o podkroviach

monasek84
20. kvě 2010

me to podkrovi nevadi, anhodou je to super, kdyz ti dest mlati do okna nad hlavou 🙂 a ta tv... ja ji taky nechtela, ale co uz 🙂

draacik
20. kvě 2010

monasek: super, pobavila som sa, akorat si davam kafco, mam pauzu pri tvoreni torticiek, tak vas tu citam..
sice spalnu este nemame, ale planujem si dat svadobne foto na platne

draacik
20. kvě 2010

jeeejda, mala som tu vypadok stranky,..zasa

ando
20. kvě 2010

teda vy jste toho napsali 😕 .... až teď mám chvilku, tak jdu pročítat

skrecko
20. kvě 2010

draacik, aj ja som nad tym platnom rozmyslala, mozno to este niekedy zrealizujeme

tak kocky, pomaly balim, este nieco rychlo dokoncim a hura domov. A zajtra je piaaaaaatooooooook!!!! pa

deniiiii
20. kvě 2010

Ando ty tipy! 😉

ando
20. kvě 2010

tak jsem Vám odpověděla na IP a teď jdu pročítat diskuzi
deniiiii jaký tipy? 😅

ando
20. kvě 2010

už jsem se deniii dostala i k tipům, tak to večer rozmyslím a pošlu 😀 .... a čtu dál

iriel
20. kvě 2010

My mame v loznici takovej ten celkej trojobraz, jak prechazi z jednoho platna na druhe... a na protilehle stene mame majaky, na ktere jsem ujeta, pak Toskansko a jeste nejake male naivni obrazky 🙂

ando
20. kvě 2010

už tu nikdo není ☹ , no což večer Vám napíšu dloooooooooooooouuuuuuuuuuuuhýýýýýýýýýýýý story a doufám, že mi zítra klapne být s Vámi online....
pa pa pádím dom 🙂

ando
20. kvě 2010

tak pustím se do toho 😉
jak jsem Vám povídala o MM pokutě 500,- tak k tomu byl ještě bodík grátis 😒
darování vajíček..... pokud nám nějaké zbudou a nebudem potřebovat, určitě darujem ( klidně i zadarmo), nemám s tím sebemenší problém a hlavně jsem uvažovala i před problémy o tom, že kdybych už měla svoje děti tak bych se do toho vrhla. Moc se vžívám do pocitů holek ( a není jich málo), co nemají svoje vajíčka nebo mají ale ne v dobré kvalitě a u nich si myslím, je náročnější psychicky zvládnout touhu po miminku než u chlapů.... prostě bych jim chtěla pomoci
no a jestli to klapne tak by MM šel v červnu na M/T a v červenci IVF? 😵
draacik gratuluju ke skvělým zprávám od endokrinologa 🙂 ... jen tak dál
teda Iriel, ty jsi nabrala energie v Turecku, dorty jsou fantastické
deniii- taky souhlasím, že by měli dostávat dárky Ti co nerodí 😀 , já už jsem to dopracovala tak, že dárky kupuju do zásoby a pak jen tahám ze šuplíku, když jdu na návštěvu

jen co toto napíši, tak jdu psát TIPY ... jsem to ostuda poslední, pardón

upřímně taky mě napadlo že by bylo lepší kdyby jme měli soukromou diskuzi, líp by se mi psalo a neměla bych strach

no co se týká tématu dovolený, nevadí mi když se mě na to někdo ptá ( téma kdy budeme mít děti už nenávidím, ptají se mě poslední tři roky skoro obden), my jsme si totiž poslední léta maximálně užívali a plnili mé cestovatelské sny........ no teda ono to není tak těžké protože já chci kdykoliv kamkoliv 😀....... jen řeknu, že jsme pro okolí za exoty co se týká destinací

menstruaci čekám tak za týden, dnes jsem 20 DC

obraz v ložnici nad postelí...... dlouho jsme tam nic neměli čekala jsem na ten pravý, už jsem tam chtěla dát i fotku ze svatby , ale nakonec jsem ho objevila a je dokonalý, dělá mi strašnou radost..... máme bílý nábytek ( masiv natřený mléčnou barvou) a za hlavou zelenou stěnu a v Hornbachu jsem objevila žábu na plátně 😵 😵 😵 😵 😵 😵 pro mě úchvatná.... takže spíme pod ní

Přeju Vám děvčata na dálku příjemné spaní krásné sny o miminkách 🙂