Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

monasek84
28. dub 2010

Dobre rano damy 😀 dneska trochu driv, protoze se blizi konec mesice a nejak mi v praci nevychazi povinna dochazka, tak musim dohanet 😀

petinax: ahojky, vitej zpatky 😉 u nas kontrolni spermio minuly tyden 0 😒 dneska mame sezeni v CAR a rozhodovani co dal, predpokladam ze nas jen objednaji na genetiku a HP. ☹

skrecko
28. dub 2010

Dobre rano kocky!
monasek, aj ja som tu dnes skoro. Cakalo ma rano prekvapko. Vcera sme mali oslavu a vsetok spinavy riad ostal na mna. To su tu prasce. Fuj
Som zvedava co vam v CAR naplanuju.

monasek84
28. dub 2010

skrecko: fakt? bych jim to dala kazdymu na stul at si to po sobe umyjou 😠 no aj ja... kazdopadne MM je silne brucavy a nervozni 😢

skrecko
28. dub 2010

monasek: no tak to sa mu ani necudujem, sak nas chytaju tiez vselijake nalady. Musis ho pomojkat 😉

Keby som to rozniesla kazdemu na stol ver, ze by sa to vratilo do kuchynky neumyte. S nimi nepohnes.

monasek84
28. dub 2010

skrecko: no ja vim, zvlast on je takovej expert na toto.... + ho chytla jakasi alergie (nikdy zadnou nemel, tak nevime co to je) a porad smrka a kycha, tak jeste z toho je nervozni..... ☹

Hmmm, tak to je spatny toto 😒

skrecko
28. dub 2010

monasek, tak sup sup alergologovi. Teraz koncia tusim brezy a zacina buk a este cosi, rano hovorili v radiu. Najhorsie je, ze alergiu mozme dostat hocikedy.

monasek84
28. dub 2010

skrecko: nebo, snad to nebude na psa ☹

prinzesz
28. dub 2010

dobre ranko koceny!
monasek tak to ti verim ze ked ma muz zlu naladu to je peklo.. poznam z domu.. nemam to teda velmi rada.. ja som obcas tiez naladova ale u zien je to ine.. si myslim 😉
inac dnes som teda zacala merat, tak uvidime ako dlho mi to vydrzi
😀
skrecko, by som sa na nich vy... preco by si to mala robit ty? co si ty sekretarka, alebo mas na starosti kuchynku? by som sa vykaslala.. no ale lahko sa hovori co?

monasek84
28. dub 2010

prinzesz: ahojky 🙂 ja chtela uz dneska taky zacit, ale nejak sem se k tomu nedostala 😀 tak zitra 😉

skrecko
28. dub 2010

monasek, nemyslim, ze to bude na psa, skor na nejake tie rastliny

prinzesz: nemam to na starosti, ani sekretarka to nema na starosti, ale keby sme to my dve neurobili, tak uz by to tu bol ozaj chliev.

prinzesz
28. dub 2010

monasek, no pekne... tak dufam ze zajtra uz isto zacnes.. nech vieme porovnavat 🙂

skrecko, hmm tak to chapem.. ja som tiez taka ze ked nechcem bordel tak to prosto aj ked s nevolou urobim ja.. lebo viem ze od inych by som sa toho nemusela dockat!!!

monasek84
28. dub 2010

skrecko: asi ano, no uvidime kdy se k alerg. dostane..... 😒

monasek84
28. dub 2010

prinzesz: slibuju, na holej pupek 😀

iriel
28. dub 2010

Ahojte princezny 🙂 Ja jsem vcera usnula nejak hrozne brzo, uz kolem desate, byla jsem mrtva, ale rikam si, ze do sebe cpu hormony, tak mam narok... akorat me vcera vecer zacal bolet podbrisek a boli porad, tak to je takovy neprijemny, tak uvidime, jestli se to chysta ms nebo co...

monasek84
28. dub 2010

iriel: a nebo je tam maly hnizditko 😉 hezky ranko 🙂

skrecko
28. dub 2010

ahoj iriel, no sme vsetky zvedave a drzime palce 😉

iriel
28. dub 2010

Dik holky, uvidime v sobotu, co na me vyleze 😉

skrecko
28. dub 2010

a do caru kedy ides na testy?
som myslela ze uz v piatok

iriel
28. dub 2010

Do CARu prave vubec nejdu, mam si udelat test doma, 14. den po IUI, coz je sobota. Kdyz bude pozitivni, tak pak az na utz, kdyz negativni, tak pockat na ms a 10DC prijit znovu.

skrecko
28. dub 2010

a tak ma napadlo, treba vobec este chodit do caru? Ak sa to zadari tak staci ist svojmu doktorovi, nie? 🙂

monasek84
28. dub 2010

iriel: noooooo, tak snad bude vesely vikendik 😉

skrecko
28. dub 2010

aha, lebo baby tu pisu, ze utekaju na 14 den do caru na krv.

prinzesz
28. dub 2010

iriel, ja ta feest obdivujem.. po kazdej stranke, ale najviac v tom ze to vydrzis a netestujes.. ja neviem neviem ci bych to vydrzala.. inac aky mas pocit, myslim ten vnutorny pocit? ze ano alebo nie..

monasek84
28. dub 2010

prinzesz: taky si nedokazu predstavit jak bych v aktualni chvili reagovala.... asi bych na to porad myslela 🤐

prinzesz
28. dub 2010

holky, dnes na vas cas nebudem mat vobec, musis si pripravit pocitac na zajtrajsiu preinstalaciu 🙂 budem mat vistu... a plus pracovat, mam toho este hodne na spracovanie.. v piatok mam dovcu ale vecer nakuknem co nove.. tak zatial pa

iriel
28. dub 2010

No me taky zarazi, ze vsechny baby chodej na krev, koneckoncu i vsechny vedely, jak maji velke foliky, vsechny dostaly vic utrose a predtim stimulaci, ja nic, IUI mi udelali bez utz, takze nevim, kolik jsem mela sliznici nebo folikuly... ale co, bud to to ma byt nebo ne, kdyz bych byla tehu, tak to ten test prece ukaze, no ne? A kdyby neukazal a stejne bych nedostala ms, tak bych si skocila na krev klidne ke svemu dr...

Vnitrni pocity zatim fakt nemam, jsem v pohode, beru to jako statisticky prvni pokus o IUI, navic bez cerstvych spermoniku, takze bud to dopadne nebo ne. Ta bolest podbrisku se mi nelibi, ale jinak jsem optimista 😉)

Ja mam takovy pristup obecne, ze kdyz uz se mi deje neco neveseleho, tak se tim prece navic nebudu jeste trapit, to bych si to sama delala horsi. Tak jsem to brala i kdyz jsem prisla poprve o mimi a to uz byl asi 8tt. Nebo kdyz mi umrel tata, mama byla v nemocnici a ja litala mezi dvema nemocnicema a starala se o 5ti letou segru, kdyz tata umrel, tak mamku pustili domu, ta se mi tam zhroutila a ja se starala o vsechny, vzdycky mam nejak silu jit dal a vzit si z toho to dobre, no... takze tak to funguje i ted, kdyz to bude negativni, tak si reknu - dobry, tak jsem si zkusila IUI, vim o cem to je a co ted zkusime dal? 🙂))

skrecko
28. dub 2010

prinzesz, tak nech sa dari a cakame tu na teba!

iriel, ty to mas teda vesele, ale mas pravdu, ja mam za sebou tiez vselico a clovek tu silu proste niekde najde. Aj ked si mysli, ze uz nebude horsie, ze uz si siahol na dno, tak sa este nieco domrvi. Ale stale vladzeme ist dalej. Niekedy sa mi to zda neuveritelne.
A inak kolko ste platili za to IUI? Ze to tak "odflakli" 🙂

monasek84
28. dub 2010

iriel: no vsak uvidis no.... jak to ma byt, tak to bude 😉 drzime pesti 🙂

iriel
28. dub 2010

Za IUI se neplati nic, to hradi pojistovna zcela 6x do roka. My ale platime odmenu darci, ta je 2000,- Kc.

monasek84
28. dub 2010

Tak utikame do CARu, tak se mejte krasne, hezky zbytek dne 😉