Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

andika10
15. pro 2009

ahoj ohneta, taka baba si ťa nezaslúži, a podla mňa skôr či neskôr by vam to neklapalo, lebo v živote je viac takych situacii, keď sa navzajom potrebujete podržať, a ona pri prvom zlihala,

katrin21
15. pro 2009

ohneta:

hlavu hore, myslim, ze sa ti stalo to najlesie co sa dalo( myslim ten rozchod!) lebo TAKA BABA NESTOJI ZA TO ABY SI S NOU MAL DIETA!!! to by bolo oc com??? Vobec si ta nevazi, nic k tebe uz asi ani neciti, ked dokazala byt taka chladna a bezcitna...
mas vyhodu ze si muz a u teba cas nehra rolu.. ja vdzy hovorim, ze chlap moze mat dieta ja v te, staci si najst mladsiu, zena to stastie nema:.-) a mas to za jedno, ci si neplodny teraz ,alebo neskor. drzim palce! 😉

jaanulka
16. pro 2009

ahojte lidičky tak nám to nevyšlo tak snad příště...všem držím palečky

garp776
16. pro 2009

aho jaanulko,
tak to mi je moc líto, určitě máte mrazáčky, tak šupky dupky do dalšího kola.. říká se, že první IVF tělo jako by nastartuje a druhé už vychází lépe.. My máme TESE zítra, šance je velmi malá.., ale naděje umírá poslední.

dadous
16. pro 2009

jaani, taky je mi to moc líto, ale příště to vyjde 😵
garp tak držím palečky na zítra 😵

jaanulka
16. pro 2009

garp mrazáčky máme, v lednu jdeme znova, no tak uvidíme. Dneska mi brali krev a zítra mi to potvrdí na sto pro....Jsem 15 den po Et a na ultrazvuku mi řekla, že tam nic není.......
Garp nezoufej, šance je veliká, uvidíte moc na vás budu myslet a držím všechny prstíky co mám!!
Četla jsem o tom, že první ivf nevychází no tak snad ta druhá...máme 6 zamraženo a už jen jednu dávku spermíí....

Moc na vás myslím, děkuji za podporu je to o nervy a o zdravý rozum jak já říkám

jaanulka
16. pro 2009

garp mrazáčky máme, v lednu jdeme znova, no tak uvidíme. Dneska mi brali krev a zítra mi to potvrdí na sto pro....Jsem 15 den po Et a na ultrazvuku mi řekla, že tam nic není.......
Garp nezoufej, šance je veliká, uvidíte moc na vás budu myslet a držím všechny prstíky co mám!!
Četla jsem o tom, že první ivf nevychází no tak snad ta druhá...máme 6 zamraženo a už jen jednu dávku spermíí....

Moc na vás myslím, děkuji za podporu je to o nervy a o zdravý rozum jak já říkám

Dadous to doufám, nebo už mě odvezou nohama napřed...a jak se cítíš ty??
chtěla jsem se zeptat, nekrvácela jsi ze začátku?a kolikátý den ti vyšel pozitivní test?a kolikátý den jsi šla na ultrazvuk?

dadous
16. pro 2009

jaani, nekrvacela jsem ani nešpinila, // se objevily 12ty den po ET ale hodně slaboučky a ultrazvuk jsem měla až 30ty den

petula82
17. pro 2009

Dlouho jsem sem nepsala.A teď když sem koukám po dlouhý době,tak se nestačím divit.Ohneta, to mě mrzí,že procházíš tímhlek.Ale nezoufej.My si tím prošli taky a manžel platil za M/T 10000.Sice to bylo k ničemu,chodil chudáček jak kačer donald,ale aspoň víme,že pro to udělal všechno.Jinak jsme měli vždycky dárce,vždycky jsem otěhotněla a vždycky potratila.Ale těhotná už být nechci,aspoň né v nejbližší době,v říjnu jsem musela podstoupit další revizi dělohy,tak se mě do toho ani nechce.A my to vyřešili jinak,do dvou let budeme mít miminko doma,bude to náš adoptovaný miláček.A pak někdy možná v budoucnu se pokusíme o sourozence.A abych řekla pravdu,tak jsem se divila,te tvé přítelkyni,jak dokázala být sobecká,řešení je vždycky.Nás to spíš zblížilo ještě víc.Přeju ti hodně štěstí,ať si najdeš k sobě super ženskou.Náš strejda si vzal paní(vdova),která má víc dětí a je moc spokojenej,vlastně všichni.Děcka mu říkají taťko a je úplně jedno,že je nezplodil on sám.Tak se mějte hezky.Hodně štěstí všem

jaanulka
17. pro 2009

Ahojte holky, tak je to negativni už na sto pro.........no nic v lednu jdeme na zmrzlíky a uvidíme...14 dní nevylezu z postele a budu jen lenošit....holky držte se

ohneta
17. pro 2009

😉 Ahoj, ženy, tak jsem zrovna došel z vyšetření, protože včera jsem to opět nezvládl a hádejte co? 😝 Já vám to raději napíšu odborně : Makroskop. vzhled: normální, zkaplnění: normální, konzistence: normální, Aglutinace : nepřítomny, objem: 0,9 (HM NIC MOC, ALE PŘI TOM STRESU 😠 ) ph: 7.60
a ted to příjde 😀 koncetrace sperm: 77,00 😎 , Leukocyty: 3,00 Vývojové formy 3,00 Celková pohyblivost % : 37,00 ,motilita spermií - Prog. rychlá: 8,00 Prog. pomalá : 29,00 Nepohyblivé : 63,
Morfologie spermií % - normální : 14,00
defekt hlavičky 38,00 defekt krčku: 29,00 defekt bičíku: 19,00

Výsledek Lehká Astenozoospermie.
Doktorka mně musela div nepodpírat, a říkala že je to super. AKORÁT NESMÍM USÍNAT NA VAVŘÍNECH A POKRAČOVAT V LÉČBĚ.
Tak a ted si najdu novou partnerku na celý život a budu s ní mít dětí jen co to půjde 😝, a bejvalka teď může brečet místo mně!
Holky, moc Vám děkuji, že jste mně podržely a slibuje, že Vám sem budu i nadále psát a podporovat Vás jak to jen půjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jdu se ožrat 😝

lenkove
17. pro 2009

hahaaaaaaaa! super, blahozelam!!!! 😀 😀 😀 to je ozaj dobreeeee 😉 😉 😉 velmi ti to zelam a kocka nech si labu labu lize, ze nechala takeho (plodneho 😀) chlapa ist 😠 🙂 len oslav 🙂

nierika
17. pro 2009

supr!!!! jan se pořádně zliskéj 😀 😀 😀

petula82
18. pro 2009

🙂Tak vidíš,to je pěkný.Doufám,že si to pořádně zapil 🙂

prinzesz
18. pro 2009

Ohneta!!!! To je baječné!!!! Moc Ti to prajem, mám obrovskú radosť z Tvojích výsledkov, teraz mi napíš čo všetko berieš okrem toho, že to chodíš stále zapíjet 😀 dedukujem pivo či?

možno si s ňou ani baby nemal mať a ako si sa jej zbavil tak sa aj Tvoje telo začalo ináč chovať... hm, ja verím že to má nejaký súvis 🙂 no určite mi napíš čo berieš a koľko, nech to nasadím aj tomu môjmu!

lenkove
18. pro 2009

princesz,
ten suvis tam vidim aj ja 😉 osud zasiahol, ale sa nam zije, fatalistkam 😀
a na vitaminy som zvedava aj ja 😀

prinzesz
18. pro 2009

lenkove, len by ma zaujimalo preco ma moj priatel azoo ked som pri nom ja 😎 najlepsie co ho v zivote stretlo 😀 , tak snad je to len pozostatok z jeho ex... a teraz sa to cele zlepsi nejakym zazrakom, inac uz sme boli u Kociho, resp. robili mu len HP a 4.1 ideme na genetiku, vobec neviem co nas tam caka.. a pak 28.1 mame "jednanie" s MUDr. Kocim, tak som zvedava co nam povie

Ohneta nezabudni napisat tie vitaminkos co beries, mozes napisat ake mnozstvo, znacku a vsetko co sa len da, porad teraz ty nam 🙂 dakujem

lenkove
18. pro 2009

Princesz,
to malo byt na odlahcenie 😝 zmysel si v tom clovek moze najst, ked sa nechce nechat pripravit o rozum. Pytat sa otazky "preco my?" odmietam. Niekomu sa to deje so zmyslom, niekomu bez zmyslu... taky je zivot 😎
Nam sa "to" nezlepsilo ani naznakom ani zazrakom 😉

bubulka722
18. pro 2009

Ohneta, srdečne gratulujééém! 😀 😀 😀
Tak teraz môžeš pekne krásne z tohto bezcenného vzťahu vycúvať so vztýčenou hlavou. Môže si tá píííííp halvu biť o zem, že stratila takého super chlapa. Takže mne z toho nič iné nevychádza ako to, že chyba môže byť aj u nej.
Prajem ti krásny život vedľa láskavej partnerky a kopec detí!!!
Aspoň vidíš ako sa zvykne zlé vracať zlým ľuďom ako bumerang a dobrým len to dobré. Bola by som veľmi rada, keby si neprestal chodiť medzi nás a napíš aké vitamínky berieš.

garp776
18. pro 2009

ahoj holky,
ohneta také moc gratuluju!!! Jinak my byli včera na TESE, výsledek 0. No nejsme z toho zas tak zdrcený(no trochu jo), snažili jsme se na to připravit. Alespoň teď víme, že jsme pro to udělali co se dalo. Teď půjdu na řadu já, jelikož mě čeká kvůli IUI laparo.. Nejsem z toho sice moc odvázaná( hospitalizace 4 dny, neschopenka 14 dní, zdržení cca 1-2 měsíce), ale co se dá dělat. Svýho muže miluju, tak pro mimi udělám vše. Pak už jen vybrat nějakýho sexy dárce s výborným genetickým materíálem a šupky dupky na oplodňovaní pod dozorem.
zatim pa, krásné svátky a hlavu vzůruuuuuu

jaanulka
18. pro 2009

Ahojte!!!
Ohneta tobě veliká gratulace!!!!

Garp..je mi to hrozně moc moc líto....moc ti to přeju a hlavně se drž.....já vím lehko se to píše, ale těžko uskutečňuje..ale není všem dnům konec a nakonec všichni budeme mít spoustu krásných mimísků!!!!
Já už jsem se z toho nějak dostala.....včera jsem si dala vínečko a byla pohodička.....

Mějte se krásně všichni!

ohneta
18. pro 2009

Cau holky, takže jsem to zapil v pohode 1 sedmičkou bílého vína, do větších akcí jsem se nepouštěl, pomalu si hledám novou kamarádku a dál uvidím... 😠 ZÍTRA BYCH MĚL MIT RANDE 😀 ,jinak když jsem bývalce jak došla domů ukázal výsledky, tak mi řekla že to není možný a že je určitě musely vyměnit, haha. Na to se zeptala, jestli nevím její výsledky a já na to:" tak si tam zajdi co bych se ti na ně ptal, když ty jsi na mně taky srala". Takže teď je pro změnu v nejistotě ona- a jen at si to užije!

Jinak holky co beru : L- Carnitine2000 ( jsou to čtyři ampule 2000mg na 1 ampuli), kupuji to ve vitalandu za 89, kč a vydrží mi to na týden. Vitamín E 200(jednu tabletu denně), kOENZYM Q10, Selzink, Kotvičník, Maca, Androzin, Přírodní Omega-3, chodím plavat, jím pravidelně ale míň, vůbec nejím bílé pečivo ani tučné maso, a když mám po 18hodině hlad tak si dělám salátovou mísu ( ledový salát, rajčata, okurek, ředkvičky) a nebo jím ovoce ( mandarinky, pomeranč, banán, jabko, kiwi) poslední týden jsem si začal rozpouštět ještě jednu kávovou lžičku denně L-Carnitin Ampule 20g - zde je odkaz http://www.4fitness.cz/produkty/l-carnitin-45kc... . To je asi vše 😝 Jo a hodně jsem omezil tvrdý alkohol a cigarety , když jdu uklidnit nervy, tak si dám max 2 pivka, a nebo piju čaje, popř. víno. Na zapití pouze čistou vodu. To je vše, tak zatím, držte se holky a neházejte flintu do žita 😉

lenkove
18. pro 2009

Ohneta
parada 😵 😵 tesim sa z teba velmi 😵 a diky za lieciky, super ze to funguje u dalsieho!!!

siouxie
18. pro 2009

Ohneta, srdečne blahoželám a dúfam, že to zlé už máš nenávratne za sebou. 🙂 😉

Garpík, to ma veľmi mrzí, ale určite držím palce do ďalšieho boja, držte sa! 😵

lenkove
18. pro 2009

Grap
co to citam.. 😔 to mi je luto... 😔 😔 😔 😔
ale vy ste bojovnici a darcovske to istia 🙂 ten sexy darca ma pobavil 😀 😀 😀

lenk
18. pro 2009

😉

bubulka722
20. pro 2009

Tak teda super Ohneta, ty si to s tým zdravým životným štýlom teda fakt naplno rozbalil. Ja som tiež mm naordinovala pred 2,5 mesiacom Kotvičník 800mg denne, L-karnitin 500mg, L-arginin 1000mg, Selezin ACE, Vit.E 400mg, Omega 3 a som fakt zvedavá či to zaberie. To ma teda dalo doť silnú nádej, keď sa to u teba takto krásne zlepšilo. Teraz zase ale dostal antibiotiká, lebo mu v ejakuláte našli stafylokoka, tak sa kontorla SPG odkladá na neurčito.

Garp, je mi to veľmi ľúto ale na druhej strane je super, keď partner súhlasí s darcom. Ja som pred genetikou hodila na tému darcovstva hodila s mm reč, ale poslal ma s tým medzi ryby. Otec nie je ten, kto splodí, ale ten ktorý dieťa vychová!!!

pampeliska36
22. pro 2009

ahojte... muj manzel bere PROFERTIL... zatim se to nic moc nelepsi... nemate nekdo zkusenost?
diky za rady tipy 😉

bubulka722
22. pro 2009

Pampeliska, Profertil dokáže pomôcť len pri miernom znížení hodnôt SPG. Pokial má SPG dosť zlý, tak by som skôr hľadala príčinu s andrológom. Aké má výsledky?

ohneta
22. pro 2009

Ahoj všichni, přeji Vám krásné prožití svátků Vánočních. Já je strávím u kamaráda a v práci( vidíte zapomněl jsem napsat, že jsem hospodský), takže se pokusím udělat radost nejen sobě, ale i jiným, abych se nemusel doma dívat sám z okna ☹ ještě že mám kamarády. Doma stejně nic nezdobíme, tak si aspoň vyzdobím hospodu. 😖 Jinak se pomalu dostávám psychicky do pohody, jenom to srdíčko z rozchodu pořád bolí 😖 Tak se zatím mějte 😝