Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

deniiiii
29. bře 2010

Skrecko, to jsme na tom stejne, taky bych taky chtela kocicku, protoze neni tak narocna na cas, ale muj muz je nema rad, s pejskem by souhlasil, ale mne by ho prislo lito, byl by casto sam...
Monasek, jak to ze jdete podruhe na tu endokrinologii, ono to vyslo poprve spatne, dali vam neco na uzivani? ty uz se zacinas stimulovat, ze se pripravujes na pichani injekci?

monasek84
29. bře 2010

deniiiii: my jdeme na doporuceni z CARu, kvuli nejakemu vysetreni..... oznacili to jako "predoperacni" vysetreni a pry to musime mit aby nam mohli zmrazit to co najdou. Moc jsem tomu nerozumela, MM tam byl sam a takto mi to tlumocil.... dostal papir kterej ma mit od tam potvrzenej... pristi tyden to budeme obihat, tak pak napisu bliz.
Jinac, nic neuzivame a jeste se nechystame na stimulaci 🙂 to ja jen tak snim dopredu 😉

skrecko
29. bře 2010

monasek: no to je sranda, ze ja mam vacsie obavy z inych veci. napr. ist k inemu gynekologovi nez k tj mojej doktorke atd. No a nakoniec sa budem smiat ked tie injekcie budu problem. No ale to sa tam musime dopracovat. Sak to berem ako hotovu vec 🙂

monasek84
29. bře 2010

skrecko: to me kupodivu nevadi, jit k jinemu gyn (ted jsem menila a byla jsem u noveho a ok 😀 ) .... jj, bereme to jako hotovou vec nevim jak daleko vzdalenou 😕 😉

skrecko
29. bře 2010

deniiiii: no ja uschnem. nielen ze maju podobne vysledky ti nasi chlapi este aj macky neznasaju. Nebudu oni nejaka cudna mimozemska rasa? 🙂 🙂 🙂 Inak mne uz tu macku raz slubil. To ma ale viezol na pohotovost, takze slaba chvilka. Potom to poprel, ze sa mi to zdalo 🙂 🙂 🙂

deniiiii
29. bře 2010

Skrecko, ha ha on mi dokonce koupil to pernikove srdce, kde je :Kocicce, ale pravou nechce, budu na tom pracovat...vlastne jsem rada, ze tam nebyl napis Z Prahy (zdalo se mi, ze zavahal), oni ty chlapi jsou nekdy uzasne romanticti 😀
Monasek, tak to budu drzet palce 🙂

monasek84
29. bře 2010

deniiii: no ten muj okolo romantiky ani nesel 😀 kdyz si chci udelat romantiku, tak mu dam do telefonu pripominku ze co se deje a co bych chtela 😀 ale aj tak je to milacek 🙂
Dam vedet kdy mas s drzenim zacit 🙂 s nasim stestim to bude tak podzim 2011 😅

skrecko
29. bře 2010

deniiiii: ja na tej macke uz pracujem strasne dlho a furt mi len povie ze ju utopi (na to nema 😉 )
Inak ten moj je viac romanticky ako ja. To musim priznat. Ale tu macku nie a nie. 😠 No sak uvidime.

monasek: podzim 2011? Sak to uz budes kocikovat !!!!!!!!!!!!

monasek84
29. bře 2010

skrecko: musis to podat tak aby to byl vlastne jeho napad 😀 zacni hrat ze mas strasny deprese atd a pak vzdycky jak nekde uvidis kocicku tak se budes usmivat atd a mu dojde, ze kocicka ti zlepsuje naladu a koupi ti ji 😀 😀 😀 😀 😀
No jsem zvedava 😎

deniiiii
29. bře 2010

Skrecko, ten muj rika, ze je bude strilet soli do kozichu, protoze mu od sousedu delaji bobky na travnik (na to nema ani pusku ani povahu)
Moansek, bud optimisticka! pristi tyden jdete na vysetreni, operace za cca mesic, nekde te zacnou stimulovat tak, aby jsi byla pripravena rovnou na transfer, ale vetsinou nejdriv chteji vedet, zda neco najdou a pak transfer, coz znamena, ze nejpozdeji do 3 mesicu pises, ze jsi tehotna 🙂

deniiiii
29. bře 2010

monasek, to je dobry napad s tou predstiranou depresi 😀 akorat, ze se mu to bude zdat podezrele, kdyz ja nikdy depresivni nejsem..

monasek84
29. bře 2010

deniiii: zmena hormonu, ne???? 😀 😀 😀 😀 😀
Jezis, chtela bych mit kousek tvyho optimismu 😉 si stejna jak moje kamaradka se kterou jsme se dohodly ze budeme zaraz tehotnet (akorat ona uz ma 4mesicni dcerku 🙂 ) ta mi zrovna minulej tyden rikala, ze si je jista, ze v 07/2010 budeme tehotni 🙂

skrecko
29. bře 2010

Netreba sa s nikym porovnavat. Kaslite na vsetkych ostatnych. Sak ja by som sa uz zblaznila. Urcite aj okolo vas je plno babatiek a rastucich brusiek. Prave zacali v radiu rozpravat aky kocik je vhodny... pomooooooooc... to je naschval 😀 😀 😀

skrecko
29. bře 2010

deniiiii: ja by som s nejakym divadlom o macke neuspela. To by bolo velmi zle. U nas nejake predstieranie alebo falos neexistuje. Vsetko si hovorime narovinu. Lebo ten moj ked citi nejaku manipulaciu to je veeeelmi zle. Takze pokracujem v starej taktike. Sak ja ho raz zlomim 😀

skrecko
29. bře 2010

to bol prispevok pre obe 🙂 nejak nestiham dnes 😀

monasek84
29. bře 2010

skrecko: nevim jestli to jen vic vnimam, nebo jestli je posledni rok takovy babyboooooom 😖

skrecko
29. bře 2010

monasek: Aj to viac vnimame, aj uz vsetci ostatni okolo nas prisli do takeho veku podla mna. Ale myslim, ze ozaj sa teraz aj viac deti rodi, nie? Nie je to aj krizou? Ved v tejto dobe mnohym pomohlo ist na matersku a preckat.
(nikoho sa nechcem dotknut ale nejedna moja kamoska na MD vravela, ze je rada, ze jej to akurat nateraz vyslo)

monasek84
29. bře 2010

skrecko: nevim, asi ano,... souhlasi i ten vek a asi i ta krize... ale vem si napriklad jen z celebrit kolik jich ted otehotnelo.... a mi nerikej ze vsichni s jejich stylem zivota (chlast, stres, fet) s tim nemeli problem 😒

skrecko
29. bře 2010

monasek: no podla mna minimalne angelina potrebovala CAR k tym dvojickam. Nikto iny ma narychlo nenapada.

skrecko
29. bře 2010

no ale takej velmi zodpovednej britney sa to podarilo samo od seba hned 2x za sebou. nuz, taky je zivot...

monasek84
29. bře 2010

skrecko: vsak to uz jen tady na SK.... Belohorcova, Puskarova, Rakovska, Cirova atd atd atd

monasek84
29. bře 2010

skrecko: grrrrrrrrrrrrrrr 😀

skrecko
29. bře 2010

monasek: no ano, mas pravdu, tieto nase "celebrity" ma ani nenapadli. ale zuza a zlatica su starsie od nas, tak este mame chvilu cas. 😉

monasek84
29. bře 2010

skrecko: no jo, to ja jen tak 🙂 nekdy me to stve 😀

skrecko
29. bře 2010

monasek: ja viem, je to tazke, ale to ta nesmie stvat. Vsetko bude dobre 😉

deniiiii
29. bře 2010

Holky, co mam rikat ja, mne je 32, vsechny moje spoluzacky, kamaradky i sestra maji mimina! Denne mam alespon jeden telefon od nekoho kdo koji etc eeee ale zase se vyspim a muzu nosit tesny dziny a vecer si dat sklenicku vina 😉

monasek84
29. bře 2010

skrecko: ja vim, vsak se vsechny drzime 🙂
deniiiii: presne tak, jedna z cest je hledat v tom pozitiva 😀

skrecko
29. bře 2010

😀 😀 😀 ja vino nepijem, ale borovicku, to si dam rada.
Ale po pravde nemam vobec chut chodit na stretavky, kde sa riesia len deti, bruska.... A pozerat maily s novymi fotkami deti, 3Dultrazvukov a podobne. Vsetci sa proti nam spikli 😠 Ale aspon tie tesne dzinsy nam ostali 😎 😎 😎

monasek84
29. bře 2010

skrecko: bleeee, borovicku neeeeeee 🤐 to ja radsi vinko 😉
No mi povidej 🙂 vsichni znami nemuzou nikam jit, protoze maji mimca atd 🙂 a vsichni okolo v praci a nebo jejich pribuzni, porad se o tom mluvi a denne fotky miminek 😉 no ale za chvilu si budeme posilat ty nase fotky 😀

skrecko
29. bře 2010

my si ich budeme posielat len medzi sebou a nikomu neukazeme 🙂 🙂 🙂