Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

monasek84
20. dub 2010

skrecko: skoda, tajne sem doufala ... a hlavne MM ☹

Nevim co bude dal, napsal mi jen toto sms a zbytek ze probereme osobne...tak zitra povim...

monasek84
20. dub 2010

prinzesz: zazraky se deji, ale ne nam.... 😖

skrecko
20. dub 2010

Hlavne drzte vsetci so svojimi polovickami pri sebe a budte vdacni jeden za druheho!!!
Kolko ludi ma deti a ich vztah je jedna nocna mora. A citia to aj tie deti. Co je lepsie? Tazko povedat, ale svojho muza by som nevymenila za nic na svete.

monasek84
20. dub 2010

skrecko: vsak uz se tesim, az odtud vypadnu a budeme spolu... ach jo... no hlavu vzhuru, musime bojovat....

prinzesz
20. dub 2010

monasek, neboj ani u nas sa zazraky nedeji... ja som si uz na to zvykla...

monasek84
20. dub 2010

prinzesz: aj ja, jen vzdycky je tam ta kapicka smutku 😉

deniiiii
20. dub 2010

Dobre odpoledne diftky 🙂
nejak nestiham...
Monasek: ta 0 nic neznamena, kdy mel naposled udelany spermiogram? spermijky se tvori minimalne 74 dni
Prinzesz: zazraky se deji, ja mela chut na kolac a jedna pani mi ho jako podekovani prinesla 😀

monasek84
20. dub 2010

deniiii: naposled nejak 10.1. ..... 😒

deniiiii
20. dub 2010

monasek: chces rozveselit? napsala jsem novou povidku, aspon prijdes na jine myslenky 🙂

monasek84
20. dub 2010

deniiii: posli 😉

prinzesz
20. dub 2010

monasku, ja to velmi dobre chapem, pretoze vzdy ked sa takuto spravu dozviem ja tak ma vzdy tak ma to zaboli.. a viem presne ako to boli teba.. a aj tvojho draheho.. tak to to prosto je.. ale nastastie tato bolest uz netrva tak dlho.. neboj sme vsetci s tebou a vsetci v rovnakej situacii.. takze mas nas 🙂 cmuk

skrecko
20. dub 2010

ta deniiiii je nejaka hyperaktivna 🙂 🙂 🙂

monasek84
20. dub 2010

prinzesz: dekuju 😉

skrecko: a pak si stezuje ze ma moc prace 😉

prinzesz
20. dub 2010

denii posli aj mne 🙂 cakam

monasek84
20. dub 2010

tak utikam, mejte se, pa pa

deniiiii
20. dub 2010

Skrecko: jo, to jo 😉 ani se nestiham s vami dneska bavit, porad nekdo otravuje 😎
Prinzesz: mas ji na ip 🙂

skrecko
20. dub 2010

Ja uz balim, konecne, pekny zvysok dna a pa zajtra!

deniiiii
20. dub 2010

Skrecko: hezky zbytek dne 🙂 necht ti je utechou, ze ja tu budu jeste 2,5hod eeeee

skrecko
21. dub 2010

Dobre rano kocky!

monasek84
21. dub 2010

Ahoj baby, jen posilam pozdrav z domu 🙂 usoudila jsem, ze dneska si dam silne odpocinkovy den, takze jakmile tu monteri dodelaji co maji, jdu se psem na zahradu na slunicko a budu si cist.... puvodne jsem chtela prat a uklizet a bla bla bla, ale to snad nikam neutece, ne?? 😀
Jo a MS nechodiiiiiiiiiiii, stale nechodiiiiiiiiiiiiii 🙂 ale uz je za rohem, protoze dneska me dostava kazda malickost do vyvrtky 😒

deniiiii: sem se rano pobavila, diky za IP 😉

skrecko
21. dub 2010

ahoj monase: len aby ti do tej pohodicky neprsalo, hlasia prehanky 🙂 Hlavne davaj na robosov pozor, lebo len sa otocis nieco pokazia 😠
Na pranie a spol sa vykasli, urcite to neutecie. Ja mam doma velku nevyzehlenu kopu a furt nie a nie zmiznut 😵
No a ja som to vcera ASI dostala. Ale len spinim a nejak sa to nerozbieha. Je to treti cyklus co neberiem duphaston, tak sa bojim, ci to nemam nejake posahane ☹ Povedala som muzovi, ze asi budem neplodna skor ako on 😒 , tak aspon budeme na tom rovnako.
monasek, uzi si volnicko!!!!

prinzesz
21. dub 2010

dobre ranko vsetkym, aaa monasek tak to je skvele, uzi si den volna a oddychni si! vidim ze s tou MS cakas na mna.. mne by mala prist v nedelu asi.. tak uvidime, ale uz sa mi zacala cistit plet takze ocakavam ze sa to coskoro spusti 🙂
ja som inac vcera upratovala, a pak som prala a prala a prala a ked som prala druhu pracku tak som sla este na nakup a ked som sa vratila tak som nasla na zemi moju novu zehlicku, spadla mi z takej policky co mam nad prackou a rozbila sa!!!! tu zehlicku som mala asi 3 mesiace!!! normalne mi je do placu, ani som nemohla zaspat vecer od zlosti na seba ze som si to nevsimla ze asi spadne.. sakra!!!! no nic, uz som si objednala druhu lebo tato je uplne kaput.. normalne sa z nej odlomil ten cudlik co si regulujem naparovanie + z boku sa mi zlomila.. a nieco v nej hrka! ked som si chcela kupit tu istu tak som ju uz v ponuke nenasla.. no nic, budem jej musiet vymysliet nove miesto lebo toto nie je az take bezpecne evidentne.. len neviem kde.. sakra!!!

skrecko
21. dub 2010

prinzesz: no viem si predstavit. Mna by roztrhlo od zlosti 😠 😠 😠 Ja som minuly rok kupovala tefalku. Neviem presne typ, mozem zistit. A je perfektna. Okrem ineho ma siroky zadok, takze sa paradne poklada na dosku a je stabilna. A este som si v IKEA kupila taky kovovy vesiak na zehlicku, co sa primontuje na stenu, takze ti urcite nespadne. Lenze ta moja zehlicka sa tam nezmesti koli tej sirokej "riti" 😠 😠 😠

deniiiii
21. dub 2010

Krasne slunecne ranko 🙂
Monasek: zavidim, hned bych si to s tebou vymenila, skoda, ze ti nemuzu pujcit moje nove plazove rozkladaci kresilko ;) takze libila? 😀
Prinzesz: to je pech, asi mas nejakou nezkrotnou pracku, buhvi, co delala, kdyz jsi odesla na nakup 😀 muzes se utesovat, ze ta zehlicka nerozbila i tu pracku, to by te to stalo vic...nebo mohla spadnout na tebe, kdyz jsi vyndavala to pradlo a mela bys otres mozku nebo mohla spadnout i ta police, vytrhnout kachlicky ze zdi a udelat diru do podlahy, uz je ti lip? 🙂 🙂
Skrecko: ja si taky v ikee koupila ten drzak, ehm ehm a taky se mi tam moje zehlicka nevejde...

skrecko
21. dub 2010

deniiiii: to vazne? tak ak najden potvrdenku tak im to pojdem vratit. Tak na ake zehlicky to vyrabaju? 😠 😠 😠 😠 Inak ty si neuvazovala ist do hollywoodu robit scenare? Som si prinzesz predstavila pod troskami kupelne 😀

deniiiii
21. dub 2010

Skrecko: mam ti poslat minipovidku? 😀

skrecko
21. dub 2010

deniiiii: kludne mozes 😉 Poslem ti ju do toho hollywoodu a o rok ta budeme pozerat na nete na premierach 😉

deniiiii
21. dub 2010

skrecko: mas ji v ip 🙂 ha ha pokud prorazim do Hollywoodu, muzu vam trem (tobe, monaskovi a prinzezs) slibit obed v Highland centru s vyhledem na ten napis, pak si zajdem do spa a na kosmetiku a masaz a odpoledne zakoncime sklenickou Cosmopolitanu s mou kamaradkou Sarah Jessicou 😎

skrecko
21. dub 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 OK, plati 😎

deniiiii
21. dub 2010

Asi jsem flegmatik nebo lina (nebo oboji 😀 ) , protoze kdyz se klikne na ten obrazek u naseho jmena, tak se objevi pocet prispevku: jasne vede Monasek - 574, pak Prinzesz - 333, nasleduje Skrecko s 222 a ja az na poslednim miste ze 109.