Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

draacik
12. dub 2010

ahojte babenky, ja vas asi potesim, mne ide uz na 33,....jooj...miminko v nedohlade, tak neviem, ci to stihnem aspon do 35,...ale kto to mohol vediet, keby sme s tym uz zacali pred 30, ale vtedy som sa na to este necitili, teraz tak mozem buchat hlavou o stenu, no co uz.... 🙂 🙂 🙂

prinzesz
12. dub 2010

no super!!! monasek ty kedy ides na HP? uz by som tiez chcela vediet ako to s tebou vyzera... a ja bych asi mala ist na preventivku, no musim zavolat dr. ze sa tam pridem ukazat 🙂

prinzesz
12. dub 2010

monasek a uz ste jeden spg mali? ked pises ze kontrolny? ci to bude ten druhy po tych hormonoch?

monasek84
12. dub 2010

draacik: ahojky 🙂 ted uz s tim nic nenadelate, takze nezbyva nez cekat a doufat 😉

prinzesz: no ja ti nevim.... v sobotu sem zas mela teplotu dole, v nedeli jsem nemerila a dneska mam zas nahore, tak jestli bude nahore i zitra , tak pujdu asi streda nebo ctvrtek. Sama jsem zvedava 🙂 jen se bojim ze doktor nebude mit cas to se mnou konzultovat a ja bych to tak chtela probrat 🙂

monasek84
12. dub 2010

prinzesz: my meli jeden hned na zacatku, pak letos v Januari po hormonech. Oba spermio byli u URL, tento bude prvni v CAR 😉

skrecko
12. dub 2010

monasek: zajtra ideme, tak drzte palce, nech su aspon mili

draacik: prosim ta, len si nic nevycitajte. Ja som sa tiez dlho na to necitila. Aj keby ste zacali skor, tak to neznamena, ze by to bolo lepsie. Vsetko je tak ako to ma byt!!!!! To plati pre vas vsetkych!!!

monasek84
12. dub 2010

skrecko: budeme, jsem zvedava co vam reknou, jaky bude postup atd 🙂

deniiiii
12. dub 2010

Skrecko: shut up, ty sotva vylihle mlade 😝

prinzesz
12. dub 2010

tak to som zvedava aj ja.. ja som este furt nezacala merat.. bo sa mi prosto nechce... ale tento tyzden pomeram bo tak ci tak vstavam o 6 🙂

skrecko pak nam napis ake to bolo, co hovorili..

ja si nemam co vycitat, bo ja som to baby nemala mat s kym 🙂 moj exos bol taky impotent.. jemu prosto nestal.. zato fajcil jedna radost 🙂 a deti uz mal cize mu to bolo jedno.. no a stymto to je tak ako je.. zeby mi nebolo sudene mat deti?! :D

monasek84
12. dub 2010

prinzesz: ale tak ty mas pravidelny cyklus, ty nemusis :D
ale prd, kazdemu je dite souzene 🙂 jen partnera je mozne vymenit 😉 😀 a nebo bojovat s nim 😀

prinzesz
12. dub 2010

nooo na preventivku raz rocne musis 🙂 takze patrilo by sa 🙂 len musim zaplatit 2000kc na rok.. pockam si na ms a pak sa objednam..

monasek84
12. dub 2010

prinzesz: myslela sem ze nemusis merit, na kontrolu urcite musis 😀

prinzesz
12. dub 2010

monasek, kde to vlastne byvas? v ktorej casti BA? ja som mala vyborneho lekara gyna na Trnavke, on mi fakt pomohol hodne, stale sa vzdelaval, robil rozne posedenia o tom co robit pre zdravie zeny a take ine rozne veci.. fakt bol skvely.. pomohol mi trvale odstranit mikozu, cim som kedysi trpela..

monasek84
12. dub 2010

prinzesz: my bydlime mimo BA, v BA jen pracujeme ;) jinak chodim k dr. Janekovi do GYNAEXu 😉

skrecko
12. dub 2010

deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii: jaka drzaňa!!!! sak pockaj! este raz budes rada, ked ti s monaskom skocime na nakup!

skrecko
12. dub 2010

Tak kocky, konecne balim, idem domka. Zajtra som tu zas. Majte sa dovtedy krasne, napriek tomuto hroznemu pocasiu. pa

ohneta
12. dub 2010

ahoj baby, tak jsem tu dlouho nebyl, všem vám držím palečky a držte se 😉

deniiiii
12. dub 2010

dnes mam nejak hodne prace oi
Skrecko: promin, ja jsem reagovala z legrace na ten vek, ale pak jsem zas pracovala, pak jsem to odklikla, ale to uz tam mezitim holky napsaly spoustu dalsiho, tak uz to nebylo aktualni 😉 na nakup mne muzete s monaskem zajit uz ted 😀
Monasek: soukromy chat by byl dobry 🙂
Prinzesz: neboj, je ti souzeno, prijde v ten spravny cas, budhiste veri, ze si dite vzdy vybere svoje rodice, slib mu, ze nebude muset uklizet 😉
balim, zatim pa

monasek84
13. dub 2010

Ahojte, krasne uprsene rano 🙂

prinzesz
13. dub 2010

caute damy a pan 🙂

deniii dakujem, ja tomu taky verim, a stale mu hovorim ze sa pri mne bude mat strasne fajn 🙂 ze mu dam vsetko co mozem.. takze celkom nechapem co nejde
😀

aj u nas je divne pocko, dnes rano v metre bol nejaky ozran zas, a odrazu spadol zo stolicky 😀 tak mu treba.. pak hovorili taky mladnaci tam ze ozrati su furt ale nikdy nie az takto.. 😀

deniiiii
13. dub 2010

Dobre fajn rano vsem 🙂
Prinzesz: jezdis pres Museum? dneska bylo sileny tam prestoupit, jeden eskalator nejezdil..
Skrecko: drzime palce na dnesni vysetreni, jsem zvedava, co vam reknou
Monasek: krasna fotka, nechapu, jak si psala, ze jsi pribrala o 10 kg, to jsi predtim byla anoreticka ne? 😀
Ohneta: ty mas take azoo? ha ha ted jsem si uvedomila, jak je to zvlastni, se na uvod takto zeptat 🙂 variace na povez mi jakou knizku ctes a ja ti povim jaky jsi - povez mi jake mas sperma a ja ti povim jake mas azoo 😀

monasek84
13. dub 2010

deniiii: ty tvoje variace, malem jsem tu spadla pod stul 😀
Ne-e, ono to tak nejde videt, ale je to proste o 10kg horsi 😒

monasek84
13. dub 2010

Skreckoooooooo : ze ty jsi zustala doma a nesla do prace ani rano, ty ty ty 😀

skrecko
13. dub 2010

ahoj vsetci!
monasek: nie, neboj, neostala som doma. Len som rano prisla a na stole kopa roboty pripravenej. Mesiac sa nic nedeje a ked sa dnes ponahlam, tak sa vsetci zblaznia 😠 Uz som ale hotovo a za 15 min odchadzam.
Tak drzte palce. Dufam tam trafime a zaparkujeme 😀

deniiiii: sak ja som sa nenahnevala, neboj, len mi doslo vtipne, ze ked budes mat 100 rokov, my s monaskom len 95 😀 😀 😀 a skocime ti na nakup 😀 😀 😀 😀 😀 mozno

inak toto pocasie je hrozne. Nenavidim ked na mna prsi. A prave dnes mame ten termin. Pomooooc.

monasek84
13. dub 2010

skrecko: drrrrrrrzime pesti 😉 a cekame na info 🙂

prinzesz
13. dub 2010

skrecko, drzime palce!!! pak napis nech vieme co vam povedali 🙂 /poslem IP/

deniii, no ja chodim z ladvi na budejovicku cize cez muzeum len prechadzam ale uprimne, poslednou dobou vobec nechodim do mesta.. je tam na mna priiiilis vela ludi 🙂 ale vo stvrtok idem do manga mam tu pozvanku od elle na nakup novej kolekcie s 30% zlavou 🙂 tak sa tesim.. idem po prvy raz..

idem dalej makat mam toho nejak vela..

skrecko
13. dub 2010

padam, majte sa krasne

deniiiii
13. dub 2010

Skrecko: vsak vam prsi stesti 🙂
Prinzesz: od Manga mam takovy hezky topik 🙂

deniiiii
13. dub 2010

Prinzesz: IP 😀

monasek84
13. dub 2010

aj ja chcem IP 😀