Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

bobovci1
11. dub 2009

Zdeni, tak dnes som tu už naposled 🙂 ešte musím dobaliť nejaké veci na cestu a musíme do postele lebo chceme ráno o 3 vyraziť, tak aby sme boli čerstvý ako rybičky 😀 už sa moc teším, že si trochu od práce oddýchnem 😀
s tým víkendom je to pravda, mne to tiež strašne rýchle utečie 🙂
tak ahooooj, keď budem najbližšie na nete tak sa ozvem 🙂

pompovci
11. dub 2009

🙂 🙂 🙂 ahoj baby, kazda z nas by chcela byt tehu dufam ,ze sa to stane kazdej z nas a ak nie tak tej ,ktorej sa to stane budeme velmi drzat palceky

zdenulka_29
11. dub 2009

Bobovci: krásnou dovolenou! Mějte se hezky.pa.

zdenulka_29
14. dub 2009

Ahojky, je tu někdo? 🙂

bobovci1
15. dub 2009

Ahojky,
Skor som sa k netu nedostala, nejako nestíham. 🙂 Dovolenú si docela užívam, takže ani nemyslím na to či sa to podarilo 😀
Vidím, že je tu docela mrtvo, čo máte nového? Zdeni vy by ste asi tento týždeň mali mať výsledky, to čakanie je asi hrozné čo? ☹ Len aby to dobre dopadlo. 🙂

dadous
15. dub 2009

Ahoj bobo, to je dobře že si užívaš 😉 jinak u nas nic noveho, až v pondělí, tak pak večer písnu. A jak je tobě? nějake zvlaštní pocity?

bobovci1
15. dub 2009

ahoj dad, zo začiatku som mala drobné bolesti v podbrušku, ale teraz je to OK, už skoro nič necítim, len ma trochu pobolievajú prsia, ale to ma tak týždeň pred menštruáciou stále pobolievali, takže ťažko povedať či sa prckovia uchytili

bobovci1
15. dub 2009

ale necháme sa prekvapiť 😀 utekám, lebo musíme ešte na návštevu k sesterke, tak zatiaľ ahoj, keď budem mať trochu čas tak sa zas ozvem 😀

zdenulka_29
15. dub 2009

Bobovci1: Děkuji, moc mě těší, že jsi nezapomněla. Manžel bude znát výsledky až v pátek..ale to už nás o ten jeden den nezabije..je to ale hrůza to čekání, kdyby to k něčemu alespoň bylo. Měj se hezky! 😉

pompovci
16. dub 2009

🙂 🙂 🙂 cauko baby ako sa mate ja celkom nuda prisiel nam papier ze tu k lekarovi mame ist az 17 jula tak som docela sklamana ze to tak dlho trva inac nic nove

dadous
16. dub 2009

ahoj kočky 🙂
pompo, jak to ,že až tak dlouho?

bobovci1
17. dub 2009

Ahojky,
Zdeni ako ste dnes dopadli? Zlepšilo sa to? Dúfam, že áno 🙂
Pompo, to je fakt dlhá čakacia doba, kam ste objednaný?
Pekný deň 😀

bobovci1
19. dub 2009

Ahojky, vidím, že je tu zas nejako mrtvo. Ani sa nečudujem keď von je tak krásne. Dnes som už nevydržala a skúsila som testnúť, zatiaľ iba /. ☹ Už ma ani prsia nebolia, tak si myslím, že teraz sa to nepodarilo ☹

eloana
19. dub 2009

ahoj holky bo prosim te kolik dni jsi od pregnylu pokud jsi ho mela?? ja testla 12 dni po pregnylu a // 13, a 14 den taky dneska no nevim ja uz j´tu druhou vidim asi vsude ,ale asi nic a hlavne by asi mela silit takze jsem jedna z mala komu vydrzi pregnyl v krvi 14 dni:((((( i kdyz vetsina lidi tvrdi ze vydrzi v krvi maximalne do 10 dni

bobovci1
19. dub 2009

pregnyl som mala pichnutý 14 dní dozadu, v nedeľu
a nie si náhodou tehotná? odkiaľ vieš, že to máš od pregnylu?

bobovci1
19. dub 2009

nejako som to poplietla, nie v nedeľu, ale v piatok, takže je to 16 dní

eloana
19. dub 2009

no nevim 12,13,14 slabounke carky byly dneska 15 dni od pregnylu nevim uz je vidim asi vsude ale spis nebyla a kdyz jo tak porad stale slabounka - takze pravdepodobne pregnyl

bobovci1
19. dub 2009

a kedy si bola na vloženie embrijek?

eloana
19. dub 2009

ja jsme dnes 13 dni po iui

dadous
19. dub 2009

bobo jee to je mi líto, kolikaty jsi den, není to třeba ještě brzo?
elo, co to čtu? dvě čarky to jsi těhu 😀

bobovci1
19. dub 2009

dad, možno je to ešte skoro, zatiaľ je to len 10 deň, ale ako som hovorila, už ma ani prsia nebolia, tak mam trošku pochybnosti 🙂
to čakanie je fakt hrozné
eloana, i ja si myslím, že si tehu 🙂

eloana
19. dub 2009

no to teda nejsem:((( neb dneska nic:(((

dadous
19. dub 2009

bobo tak zkus ještě v utery, třeba maš špatny test 😒
jee el no tak to je blazinec, nejdřív slaba a ted nic? ty jsi kolikaty den?

bobovci1
19. dub 2009

skúsim v utorok ale veľkú šancu tomu nedávam ☹

dadous
19. dub 2009

no je fakt že jedna holčina z jiny diskuze je dneska desaty den a slaboučka se ji tam objevila, ale všechny nejsme stejny, žejo,! zkus ještě v utery a uvidíme 😉

eloana
19. dub 2009

hele holky prdel kdyz to tak reknu zkusila jsem jeste jeden a ten mi pro zmenu ukazuje carky 3🙂)))

dadous
19. dub 2009

😀 😀 co to maš za testy?

eloana
19. dub 2009

mamatest🙂

dadous
19. dub 2009

tak holka ty budeš mít jistotu až z krve 😅 kdy tam jdeš?

eloana
19. dub 2009

na nemam jit mam si udealt test🙂))))) ale jdu asi v utery k sestrence ta mi ji vezme