Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

skrecko
9. dub 2010

monasek: to kedy si isla spat? este pred vecernickom urcite 😀 😀 😀 Ja by som sa tiez potrebovala dobre dospat. Ale nejde mi to, lebo sme zvyknuti skoro vstavat, tak sa aj cez vikend budim skoro ☹

monasek84
9. dub 2010

skrecko: v 17,50 jsem zalehla a v 6,00 me vzbudilo psisko a budik 😉 jinak psisko nas tak budi kazdy rano, porad ho neumime naprogramovat na vikendy 😀

skrecko
9. dub 2010

monasek: no mam tu takych kolegov, co robia meranie a regulaciu, tak ti nejakeho poslem, ale neviem, ci vedia programovat aj psov 😀 😀 😀

monasek84
9. dub 2010

skrecko: diky moc, ale na to by byl potreba asi spis anesteziolog 🙂

skrecko
9. dub 2010

monasek: 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monasek84
9. dub 2010

skrecko: no prave psal MM ze asi dneska budeme dyl v praci, ze nestiha, klasika - patek 🙄

skrecko
9. dub 2010

monasek: Tak toto neznasam. U nas v robote stale lážo-plážo, kavicka, cigaretka.... a zrazu (v piatok) o tretej sa ide pracovat.

monasek84
9. dub 2010

skrecko: no presne tak 😠 grrrrrr.........

draacik
9. dub 2010

my chodime k Dr. Behunova a urolog je tam Dr. Misanko, vieme asi od konca februara, pri prvej konzultacii, hned mu ako vysiel negativny spermiogram nas objednali na HP a genetiku , to bolo dost rychle, tak teraz na nu cakame, len sa cudujem,ze nam nepovedali vysledky z HP, len tolko ze je to o.k, urolog MM povedal, tiez ze o.k. semeniky normal velkost, dnes tam skusim zavolat, ci mi povedia tie vysledky z HP..hmmm...takze po tej genetike budem mudrejsi...

monasek84
9. dub 2010

draacik: tak to zavani nejakym mechanickym prerusenim, to by byl ten lepsi pripad 😉 drzime pesti !!

skrecko
9. dub 2010

draacik: tiez myslim, ze ked su hormony ok, tak to bude pravdepodobne obstrukcna forma. To by bol ten lepsi pripad!!!! No a ked su aj semenniky normal velkost.
Jedine, ze by to bolo genetikou. Ale to neviem, ci su vtedy aj hormony zle. Prinzesz maju geneticky problem, ale nepamatam ako mali hormony. Sak ona nam to napise 🙂 My pojdeme buduci tyzden prvykrat a ideme k Drabekovi.

prinzesz
9. dub 2010

hehe, ano draacik my mame gen. problem, u nas je mutacia genu cystickej fibrozy ktora sposobuje zrasty na chamovodoch laicky povedane a z toho dovodu nemame spermose, btw. v minulosti /este pred 2 rokmi/ tam boli.. inac mame vsetko ok, velkost jajok, HP aj ultrazvuk.. seeecko all right ..
holky ja neviem, dnes mam taku naladu ze sa mi chce stale len smiat, obavam sa ze vecer budem revat! ale nepomozem si 🙂

monasek84
9. dub 2010

prinzesz: smej se dokud na to je sil 😉 revani res az potom 😉 vsak se v zitove jeste nasmejeme a nabrecime 😉

skrecko
9. dub 2010

Moja kolegyna byvala vzdy vravievala, ze kto sa v piatok smeje bude v nedelu plakat. Tak pozor na to!!!
Ja som dnes skor nejaka nervozna. Robota ma nebavi, cez vikend nebudeme doma, robota bude stat, tak zas nic nespravim ☹ Dnes tu mame siroku skalu nalad sa mi zda 😀
draacik: no som zvedava, co vam zistia. Rozhodne to vidim tak, ze mate vacsiu sancu ako my, co nemame v poriadku hormony. Tak nebud smutna, drzte sa obaja a bojujte!!!!!

monasek84
9. dub 2010

skrecko: shrnula bych to tak, ze jsi protivna sama sobe???? 😀
Jsem zvedava jestli se tu nekdy sejdeme vsechny pozitivne naladene 😉

skrecko
9. dub 2010

monasek: to nie, len sa mi nechce byt v robote a cez vikend sa mi nechce nikam chodit. Chcem byt doma a davat si to tam po tych prerabkach do poriadku. Keby ste vedeli jak to tam vyzera 😖 . Neviem sa k tomu dostat ☹

Tie nalady budu asi tym piatkom. Uz nech je pol4. Jedine prinzesz sa tesi dnes 😀

monasek84
9. dub 2010

skrecko: jako nejaka deprese z vikendu??? 🙂 no nevim 😀 a znam ten pocit kdy si potrebujes doma neco udelat a ne a ne se k tomu dostat.... v podstate po novym roce jsme byli tak neskutecne rozlitani....

deniiiii
9. dub 2010

Draacik: tak to mate dobre, ted jeste genetika, aby byla a mate 99%, ze se neco najde 🙂 zavidim, ale v dobrem 😉
Monasek: tak to jsi se vyspala do ruzova, v noci budes radit 😎
Prinzesz: urcite se to nezvrtne do revu, ja kdyz se dobre zasmeju, tak jsem jeste dalsi dva dny v pohode, slysely uz jste o Laughing yoga? V zaklade jeden indicky lekar zacal lecit pomoci smichu, rika, ze se nemusite smat prirozene, jenom "delat" smich, ha ha ho ho etc a nakonec vas to strhne a zacnete se smat prirozene, vsude po svete jsou kluby smichu, jen u nas ne, co kdybychom nejaky zalozily? 😀 podivejte se na

https://www.youtube.com/watch?v=2EGTETc5oFU
skrecko
9. dub 2010

monasek: no asi. By som potrebovala byt tento vikend doma a neda sa ☹ No ale co uz, sak ten neporiadok pocka. Len uz to dlho trva. Zacali sme prerabat uz asi pred 6 tyzdnami. A stale nieco nebolo a na nieco sa cakalo. Teraz uz sme skoro skoro hotovi. Len sa neda poriadne upratovat, vsetko je zaprasene... No a inak ked nie sme cez vikend doma tak potom je dost narocny ten dalsi tyzdenv robote. Sme taki neoddychnuti.

skrecko
9. dub 2010

deniiiii: to je dobry napad. Inak uz davno som citala, ze sa staci smiat. Aj ked nasilu, ale ma to tiez dobre ucinky. Tak spustime po kancloch rehoty? Sa sefinovia budu cudovat 😀 😀 😀 😀

monasek84
9. dub 2010

deniiii: no dokazu si predstavit jak by to vypadalo 🙂 ale asi na tom fakt neco bude 😀

skrecko: neboj, on ten shon prejde!!!! vzdycky je sem tam takovy hekticky obdobi, ale bude dobre 😉

deniiiii
9. dub 2010

skrecko: neporadek nastve, ale kdyz uz ho mate 6 nedel tyden sem, tyden tam, to uz je jedno, udelej si radost a kup si hezky povleceni a az prijedete z vikendu tak ho pouzij, hned budes mit pocit, ze to doma zari novotou 😉

skrecko
9. dub 2010

deniiiii: no ano, aj navlecky som neprehadzovala ani nepamatam. Fuj fuj. Ale ked sa furt prasilo tak to ani vyznam nemalo. No dufam, ze uz sa pomaly dame do poriadku

monasek84
9. dub 2010

skrecko: mame ti nabehnout pomoct??? 😀 zarid par lahvinek bilyho a dobehneme 😀

skrecko
9. dub 2010

monasek: parada, vino kupim a ja si vylozim nohy a budem vam hovorit co a jak 😎
Ale nie. To su take roboty co musim sama. Vratit vsetko na povodne miesto, kedze sme museli pol baraku prestahovat do dvoch izieb 😀 Takze to mi ani ten moj nepomoze. Ten by vsetko vyhodil 😠

monasek84
9. dub 2010

skrecko: no tak dojdem aspon na to vinko 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne se nestrhej, pekne postupne 😉

skrecko
9. dub 2010

monasek a spol: no tak prist mozte kedykolvek 😀 vinko prikupim (borovicku doma mam vzdy) a txy to mas aj po ceste kazdy den 😉

draacik
9. dub 2010

dievcata vdaka za podporu,hold nechame sa prekvapit co z toho vylezie..ja som taky pesismista dost, oproti MM ten to berie docela v pohode, este ze tak, tak si uzite vikendu, dam vediet ako dopadla ta genetika, ozvem sa papa

monasek84
9. dub 2010

skrecko: a v kterych mistech tak asi mate domecek, jih?? 🙂

draacik: neboj, vsechno dobre dopadne, drzime pesti a cekame na info 😉

skrecko
9. dub 2010

monasek: pri pekarni, to je opacna strana mesta

draacik: drz sa, tiez si uzi vikend a potom sa tu zas stretneme 😉