Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

prinzesz
23. dub 2010

tak ja som 8.2.

iriel
23. dub 2010

Ja 21.1., prvni Vodnar... Ja se tu ted rozciluju nad sefem, to je fakt takovej tatar, ze to mozny neni 😎 Holky co vlastne delate, jestli se muzu ptat?

monasek84
23. dub 2010

prinzesz, iriel: ja 10.2. 🙂

prinzesz
23. dub 2010

monasek, tak v tvoj den sa narodil mojej dobrej kamoske syncek a ma krasny datum 10.2.2010 dobre nie?

monasek84
23. dub 2010

prinzesz: ano, moc pekne datum 😀 😉

prinzesz
23. dub 2010

iriel, ja pracujem na zakaznickom ... katastrofa.. co robis ty?

monasek84
23. dub 2010

iriel: pojistovnictvi - backoffice (IT)

prinzesz
23. dub 2010

monasek, tys i IT???? no toto.. si nejaka vychytrala nie? 🙂

monasek84
23. dub 2010

prinzesz: jenom pod to oddeleni patrime, nedelame primo IT, ale tiskovy vystupy atd 😀 ale zni to dobre, jen ten plat 😖

iriel
23. dub 2010

Jee, to je dobry, ja delam V IT - Service Delivery Analystu 🙂

skrecko
23. dub 2010

iriel: ja robim v stavebnictve

prinzesz
23. dub 2010

ja robim s "olejami" ale to je feest vseobecne 🙂

iriel, co to delas? to stale pocitas ci? co robia taky analysti? to ma furt zaujimalo

deniiiii
23. dub 2010

tak ja melana chvilku praci a vytu zatim popsaly stranku 🙂

Monasek: krasne proto, ze jsem si ja - panelakove dite, cestu k busu zkratila pres pole a oni tam meli venku v 8 rano kuzlatka! 🙂

Skrecko: no, uz to mas za sebou, dneska az prijdes z prace, dej si nohy na stul a vychlazeneho Mullera 😉 zensky a muzsky svet co se tyka pocitu je uplne jiny, tvojemu muzi je to lito, ma te rad, ale protoze s tim nemuze nic delat, tak se jeste nastve, coz je opacna reakce, nez kterou bys potrebovala, tak aspon ja ti posilam hug 🙂 nema cenu mu v dane chvili neco vysvetlovat, ale dnes bych se k tomu bez emoci vratila a 1-2 vetama rekla, ze ti to vcera bylo lito, ale uz je to lepsi, oni holt ty chlapy jsou v teto konkretni situaci vsichni stejny. Muj take. Na litost a pocity mas nas 😀

Takze 3 vodnari, vaha a hadejte co jsem ja? 😉

monasek84
23. dub 2010

deniiii: kozoroh??? 😀

jinak presna definice zeny vs. muzi 😉

skrecko
23. dub 2010

deniiiii: vdaka za podporu. Sak uz som ho rano pomojkala. Aj vecer sme zaspali v pohode. On chudak tie pocity neda von. Ako pises, co chlapi nemozu zmenit to ani nekomentuju.
PS: dufam, ze si tiez vahy

deniiiii
23. dub 2010

monasek: nee 😎 zkus jeste jednou 😉

deniiiii
23. dub 2010

Skrecko: taky ne 😎

monasek84
23. dub 2010

skrecko: i ty mojko 😉

deniiii.... hmmm, tak potom si s nama unterwassermann 😀 (skrecko promin 😉 )

deniiiii
23. dub 2010

monasek: nejsem, jsem vic pri zemi, ale moje nejlepsi kamaradka je vodnar 😉

skrecko
23. dub 2010

blizenci

monasek84
23. dub 2010

deniii: rybka 😀

iriel
23. dub 2010

Holky s tema emocema to je u nas uplne naopak, manza je spis cita a ja spis pragmatik, on si stezuje, ze ja s nim pocity nesdilim, ale ja nejak necitim tu potrebu, vsechno beru dost smahem a hodne prakticky... to je asi to technicke zalozeni, no...

Jinak SDA - to se spatne vysvetluje, proste mam 6 zemi, kde je nase firma, ve kterych neni lokalni IT, sluzby dodava treti strana a ja jsem takovy policajt, co hlida, jestli vsechno bezi, jak ma, jestli se resi incidenty a service requesty rychle a spravne, jestli maji servery spravnou kapacitu, kdyz se neco se*e, tak musim nakonat ty spravne osoby,a by se to pohnulo, delam analyzy prave incidentu a projektu a tak...

deniiiii
23. dub 2010

skrecko, monasek: ha ha poradim vam, kdyz moje mama rodila na Vinohradech (pro neprazaky je to blizko Stareho mesta a Hradcan), tak byli na Prazskem Hrade z dela (bylo 6 vecer) 🙂

prinzesz
23. dub 2010

a este napiste ake znamenie su vasi mm, moj je panna

iriel
23. dub 2010

Muj je stir 🙂 A ja jsem teda Vodnar v Raku, coz by asi sedelo...

monasek84
23. dub 2010

iriel: tak to jste asi takova mala vyjimka co se tyka rozdeleni povah atd 😉

deniii: to je na me na patek moc slozite 😀

monasek84
23. dub 2010

muj kozoroh 🙂

skrecko
23. dub 2010

moj je kozorozec

monasek84
23. dub 2010

skrecko: a taky je nejchytrejsi, nejkrasnejsi, potrebuje porad chvalit, a jeho nejlepsi obrana je utok ?? 😀

monasek84
23. dub 2010

btw: jinac jako mi mel volat doktor nebo sestricka skrz tu konzultaci a porad nic... 😠 zacina me ten jejich pristup s prominutim s*at.... 😒