Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

skrecko
27. dub 2010

holky, chvilku vas tu necham same a uz tu chlapov vyberate.
Inak edward norton je chrumkavy.
A ja som od muza vyssia o dost. Je mi tak po nos.
Tie tehotenske fotky su skor trapne ako vkusne. Este ked to spravila demi moore pred sto rokmi tak to mozno malo smrnc.
No a na zaver filmovy tip: little miss sunshine - nic lepsie som za dobrych 5 rokov nevidela.

monasek84
27. dub 2010

skrecko: jak psala Deniiii, jde na nas jaro 😀 😀

skrecko
27. dub 2010

ano ano, blizi sa maj, hormony sa buria.... uz nech sme doma pod perinou 😀

monasek84
27. dub 2010

skrecko: klidne aj na perine 😀
ach jo... povidejte neco baby, na odpoledni rozveseleni 🙂 baby v praci probiraji kam pojedou na dovolenku.... no my asi zase nikam, tak .... 😒 jak vy?

iriel
27. dub 2010

Tak Little Miss Sunshine je taky vybornej film, to jo, teda 🙂

iriel
27. dub 2010

Ja si sama na ty dobry filmy ani nevzpomenu, az kdyz je rikate 😉 Pred trema rokama jsem byla 5 mesicu na voziku, po nejakych operacich a to jsem shledla takovych filmu jak za cely zivot snad ne 🙂) Ale vzpomenu si spis az kdyz je nekdo zmini..

iriel
27. dub 2010

Ted jsem prijala dalsi tri objednavky na dorty, no nejsem ja blba?? Kdyz ja to neumim odmitnout, kdyz ty lidi prosi... chjo. Vam jsem vlastne neukazovala galerku nebo jo? http://picasaweb.google.cz/renfri/Cukrarna#

monasek84
27. dub 2010

iriel: kraaaaasa 😉

deniiiii
27. dub 2010

Iriel: Ip

skrecko
27. dub 2010

iriel: ty nepotrebujes spat? 🙄
Nie si aj na mimibazare? Tam chodim rada pozerat vytvory 🙂

monasek: ten moj blazonko objednal tu ukrajinu, takze ak sa prestanem hlasit v lete tak ma tam zajali zbojnici alebo co 😕

deniiiii
27. dub 2010

Skrecko: ha ha ten muj chce do Estonska 😠

monasek84
27. dub 2010

skrecko: to jedete po vlastni ose, nebo nejakej zajezd,nebo jak?? 🙂
deniii: tam je nahodou pekne 🙂 i kdyz ja osobne bych si vybrala jinou krajinu 😀

iriel
27. dub 2010

Skrecko - ne, nejsem... ja je nikam moc nedavam, uz tak mam objednavek nad hlavu 😉) tady nejsou zdaleka vsechny, uz je tam nestiham davat...

deniii - Estonsko je krasny, to si uzijete 😉

skrecko
27. dub 2010

monasek, to cez nejaku cestovku nasiel, som mu povedala, ze teda s nim pojdem, ale nech to vybavi vsetko a nech ma s tym nezatazuje. Inak program je tam taky, ze kazdy den nas bus zavezie inam, uvidime aj pamiatky a budeme vela turistikovat.
deniiiii: no ja by som kludne aj nikam nesla, ale on miluje ukrajinu, cital o nikolovi suhajovi lupeznikovi a zrejme tam vznikla ta laska 🙂

monasek84
27. dub 2010

skrecko: hmmm....tak tohoto se ja asi od drahehi nikdy nedockam 😒 pokud si nevydupu a nezaridim - nemam 😕

skrecko
27. dub 2010

no pockaj monasek, ale toto je ine. Na ukrajinu chcel ist vzdy on. Mne sa to zdalo velmi divoke a povedala som mu, ze uz ked si ma vzal, tak ho nikam nepustim. Ale cez cestovku sa mi to nezda take riziko. Ja teda vobec nie som akcny typ. No ale neboj sa, ak by sa islo inde tak vsetko je na mne. Ako vzdy 😉

iriel
27. dub 2010

skrecko - porad lepsi Ukrajina pres cestovku nez Rumunsko stopem, ja to udelala loni moje mamka 🙂

monasek84
27. dub 2010

skrecko: no MM by chtel videt vsechno, ale tam konci.... neni akcni... to ja jsem zas takova.... hrrrrrrrrrrrr a uz bych sedela v aute a nekam jela 😀

skrecko
27. dub 2010

monasek, ja najradsej doma, vsak vies

iriel, vy ste cela rodina nejaka akcna 🙂

monasek84
27. dub 2010

skrecko: ja tak pul na pul 😉

iriel
27. dub 2010

Skrecko, jo to asi jo, ja v 16ti prostopovala pulku evropy, ale dneska uz by se mi teda nechtelo, uz jsem taky pohodlna a zvykla na nase auticko 😉) Ale kdyz jedeme jen tak po evrope, tak mi zas nevadi v aute prespavat, mame hodne velke, takze clovek spi jak v loznici 😉)

monasek84
27. dub 2010

utikam domu 🙂 mejte se krasne a zitra pa pa 😉

prinzesz
27. dub 2010

iriel, ty si neuveritelna.. take torty!!!! som skoro padla.. ja ani neviem ako sa to robi 🙂)))) nie to este ich nejak vyzdobit.. no nemaju chybu.. a ake su chutovo? s cim ich robis? a kolko taka torta stoji?

prinzesz
27. dub 2010

monasek caaauuuuu.. mam vela roboty zas.. tak nemam cas moc pisat.. len nakukam furt

iriel
27. dub 2010

Prinzesz - nejcasteji delam takove lehke ovocne - zakysana smetana s jahodama, lesnim ovocem, nebo syrovatka s tresnema, podmasli s boruvkama... ale nekdy i cappuccino, cokolada, nikdy nedelam maslove, protoze je sama nemam rada. :-/ Jednoduchy jednopatrovy vyjde asi na 500,- ale ze bych na tom moc vydelala, to nee, kupuju totiz potahovaci hmotu a nedelam ji ze suseneho mleka, prijde mi, ze je totiz mnohem lepsi, chutove...

prinzesz
27. dub 2010

to si praveze velmi lacna.. ved na to nezarobis nic, co som pozerala kolko stoja tie torty v obchodoch tak to sa neda zrovnat!!! oni si pytaju cez 1000 a viac.. hroza!!! hmmm podla mna na to skor predelavas.. sak este aj cas.. a tak...
inac tiez nemam rada take tie maslove hnusy! cize toto by mi urco chutilo... ty si z prahy?

iriel
27. dub 2010

Jo, z Prahy - resp. Ted uz bydlime za Prahou, ale porad tu pracuju.. ale ted jsem prijala 10 objednavek a vyhlasila stop stav, fakt nestiham, zacaly festaky, jezdime na ne s kapelou a ja uz bych se fakt rozkrajela 🙂

prinzesz
27. dub 2010

no to ti verim... fakt ta obdivujem, pytala som sa len preto ze kde beries tych ludi 🙂 noo praha je velka a chapem ako kazdy otravuje... este nam posli nieco o tvojej kapele.. ty si hoodne vsestranna 🙂

iriel
27. dub 2010

Prinzesz - to radsi ne, to uz bych se odhalila uplne 🙂) Ja furt zapominam, jak je to tu verejne... Navic jestli budu tehu, tak s nima stejne koncim, takze verim, ze je to uz zalezitost jen velmi docasna 😉)

petinax
27. dub 2010

ahojky holky tak jsem tady zpět, po několikatýdenním odpočinku od azoospermie

iriel - máš nádherný dorty!!!!!!!!
monasek84 - jak jste daleko vy?už se něco někam hnulo?