Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

prinzesz
12. dub 2010

skrecko, napis aj mne, to ma vaaazne zaujima 🙂

inac my svadbu ani neplanujeme aspon do doby kym nebudem tehu.. do tej doby sa moj nechce zenit.. ja bych sa aj vdala 🙂 ale nemam si koho zobrat, ako vzdy v mojom zivote a to mam 31.. no skor ako v 32 a viac sa vydavat nebudem..

monasek84
12. dub 2010

prinzesz: nikdy nevis, treba budete za chvilu tehu a bude 😉

prinzesz
12. dub 2010

monasek, joooj.. tak az taka optimistka som neni 🙂 xixi

btw. nechces poslat nejaku foto ako vyzeras? sak ty si taka inkognito.. to iste aj skrecko.. ale jej som uz pisala na privat.. nech posle nejake svadobne 🙂

monasek84
12. dub 2010

prinzesz: tak posli mail do IP, ti poslu, ale zadny ukazovani jinde 😀

prinzesz
12. dub 2010

inac holky, k tej svadbe, my sme s priatelom dohodnuti ze svadbu ked budeme mat tak na staromaku tu v prahe, a svadba bude tak o 5 ludoch, cize my dvaja + 2 svedkovia a fotograf 🙂 no a pak na sk urobime rodinnu oslavu.. ja ani nejak po nejakej veelke svadbe netuzim.. sak naco?! aku si mala ty skrecko a kde?

monasek84
12. dub 2010

prinzesz: my to chceme tak, ze to udelame v penzionu kousek od naseho domu (urad je hned naproti tomu penzionu), takze obrad a hned presun na obed a oslavu do penzionu, tak do 50 lidi, jednim vrzem. Nic extra 🙂

skrecko
12. dub 2010

prinzesz: my sme mali v BA, pred obradom sme sa boli fotit v botanickej zahrade, po obrade sme sli do nedalekej restiky, nemali sme ani zivu hudbu ani DJ, len nam pustali nejake CD-cka, tak sme si aj zatancovali a pred polnocou sme uz boli doma. Asi 30 nas bolo. Nic velke, nic pompezne, ale nemalo to chybu!

prinzesz
12. dub 2010

inac segra ked sa vydavala tiez to bola taka skromnejsia svadba a podla mna super.. segre sila saty z Hankin mode, mozno poznate, kedysi mala salon v BA pri narodnom divadle a saty vysli na nejakych 5000sk toho casu /4 roky dozadu/ a svadba bola super.. fakt som sa vyborne zabavila.. s bratrancami sme sa vyborne opili.. na druhy den som nemohla vstat.. takze na ranajky s novomanzelmi som nesla 🙂

prinzesz
12. dub 2010

monasek, foto poslana 🙂 ale poslem taku realnejsiu.. nech si nemyslis 🙂

monasek84
12. dub 2010

prinzesz: podle me jsou takovy svatby nejlepsi, zadny lamani pres koleno, jidlo v presnej cas atd, proste spontanne 🙂

monasek84
12. dub 2010

prinzesz: koukala jsem, tak co, kdyz ti to slusi, tak proc ne 😀 jen kdybych vedela, tak ti neposlu takovou chatovou kde jsem neucesana, nemalovana a poslintana od psa 😀

skrecko
12. dub 2010

monasek: suhlas. Este su take svadby, ze silou mocou to chcu mat pompezne, vela ludi, ziva hudba, ohnostroj.... a nakoniec zabava nikde, lebo je to proste nasilu

monasek84
12. dub 2010

skrecko: hlavne, cim vic se neco organizuje, tim vic veci se pokazi.... a kazi ti to takovy vyznamny den, takze..... 🙂

skrecko
12. dub 2010

monasek: absolutny suhlas. Hlavne nevymyslat! Potom sa sustredujes na to ze stuzky na krku zivych holubov su nakrivo a nie na to podstatne 😉

monasek84
12. dub 2010

skrecko: 😀 😀 😀 dokazu si takovou situaci predstavit 😀 ja prave ani netrvam na nejakem extra slusnem obleceni... at si kazdy dojde jak mu je pohodlne, hlavne at se bavi a ne celej vecer taha za kravatu ktera ho skrti 🙂

skrecko
12. dub 2010

😀 😀 😀

monasek84
12. dub 2010

Jinac, jak jsme ted o vikendu byli posedet, tak jsem se dala do reci s jednim kamaradem a zacala tema deti, tak priznal ze maji problem otehotnet.... a ze maji jen 1% dobrych spermii a byl z toho nestastnej atd... jaaaaaaaaaj, co ja bych dala za 1% spermii 😒

deniiiii
12. dub 2010

Dobre pondelni dopo 🙂
tak ja na rozdil od " nekoho" pracuju cele dopoledne a vy si mezitim posilate fotky! holky ja chci taky fotky a ze skreckove svatby i monaskovu chalupovou!
Prinzesz: 5 lidi to je akorat, vy dva, monasek, skrecko a ja 😀
Necht je ti utechou, ze ja mam 32 😎

monasek84
12. dub 2010

deniii: no nekdo na nas vydelavat musi 😀 nam prave rekli, ze system nepojede az do 14 hod, takze pohodaaaaa 😀 moji nenalicenou chalupovou?? 😀 se chces po vecerech baaaaat?? 😀

deniiiii
12. dub 2010

Monasek: rekla jsi mu, ze vy mate azo? u nas v so byli na obed znami a ti jen tak nahodou otehotneli a jsou z toho takovy rozpaciti a pak se nas ptali, kdy my, ze u nas je tak vsechno idealni 😠

deniiiii
12. dub 2010

monasek: jo jo posli mi ji 🙂

monasek84
12. dub 2010

deniiii: ne-e, nejak jsme to zapovidali do jejich strany, ze uz byli 2x na IUI a nic atd 🙂

deniiiii
12. dub 2010

monasek: cekam.... 😀

prinzesz
12. dub 2010

ale monasek, si zlata... fakt hezka holka.. neviem co sa stazujes.. nemam tu take obyc foto ale z domu ti pak poslem ako vyzeram normalne cez vikend 🙂 alebo ked sa mi nechce machlit.. 🙂 aj ked ja tomu moc nedam.. tomu malovaniu myslim..

tak deniii daj e-mail a posleme..

no som rada ze aspon niekto tu ma tolko co ja.. teda skoro.. bo tie 20 tu vokol to je sila.. :D

monasek84
12. dub 2010

deniiiiiiiiii: IP 😀

prinzesz: kujuuuuu 😉 strasny s tema 20-tkama 😀

skrecko
12. dub 2010

no nahodou aj nam uz ide na 30!

monasek84
12. dub 2010

baby, jen tak me napadlo... uz tak uplne nemluvime k tematu, nebylo by lepsi zalozit nejakou soukromou diskuzi? aby se nove prichozi nelekli ze o cem to tu meleme a administratori aby nam to nezatrhli , jen napad 😉

prinzesz
12. dub 2010

mozme, uz som na to tiez minule myslela 🙂 tie sukromne sa mi pacia celkom.. to by sme mohli 🙂

skrecko
12. dub 2010

No mna to tiez napadlo. Ale zase je pozitivne, ze stale nemyslime na nas problem a sme aj vesele. A ked nebudeme my 4 pridavat tak tu bude uplne mrtvo a nove baby /a chlapi/ si budu mysliet, ze nema vyznam sem pisat.
No tak aby sme sa aj trosku vratili k teme:
MM bol dnes na odbere krvi u endokrinologicky. Vysledky a konzultacia o tyzden.
A este ideme tento tyzden prvy krat do CAR.

monasek84
12. dub 2010

prinzesz: tak jeste chvilu vydrzime a bude 🙂

skrecko: taky jsem myslela na tyto pro a proti... no tak zustanem tu 🙂 aspon to tu zije 🙂

A k teme: ktery den presne jdete? at na vas muzeme myslet 🙂 MM jde zitra rano na odbery krve kvuli HIV, zloutence atd (kvuli pripadnemu mrazeni) 🙂 vysledky budou v pondeli a kontrolni spermio v utery - za predpokladu ze budou vysledky 100% ok 🙂