Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

iriel
23. dub 2010

My mame to rozdeleni vubec obraceny... ja jsem zivitel rodiny, kdyz je potreba povesit pradlo a vymenit zarovku v brzdovym svetle u auta, hadejte, kdo jde delat co 😀

monasek84
23. dub 2010

iriel: je mi to jasny 😉

skrecko
23. dub 2010

monasek: chvalit treba kazdeho chlapa, velmi myslim neutoci, ani najkrajsi na svete asi nie je (teda pre mna ano) ale je najtvrdohlavejsi na svete!!!!! to je najhorsie

skrecko
23. dub 2010

monasek: a esste hrdy. On si malokedy prizna chybu. Ja uz poviem dost, nehadajme sa, ved je to blbost a on ma pocit ze prehral. 🙂

monasek84
23. dub 2010

skrecko: ano... a kdyz citim ze je az moc napjata atmosfera a ze by to slo do hadky, tak reknu ze to vyresime pozdeji (jen kvuli tomu aby vybublal) a to zacne druhy kolo "ja to chcu resit ted".... ˇatd 😉

prinzesz
23. dub 2010

noo, tak aj moja panna doma je tvrdohlavy, urazlivy, tiez treba neustale chvalit!!! chvalit a chvalit.. vsetko co urobi musim pochvalit 🙂 obcas mi to lezie na nervy.. ale tak co uz?! on mi to povedal uz na zaciatku.. ze ma rad ked ho chvalia.. tak sa snazim, a hovorila mi to aj jeho mama.. ze ma feest tazku povahu ale ze to ma po jeho otcovi.. ze on bol uplne rovnaky.. a mne radila aby som si kopec veci nevsimala 🙂 sak aj tak robim..

monasek84
23. dub 2010

prinzesz: a je puntickar? o pannach se to rika 🙂

prinzesz
23. dub 2010

je, a obcas mi to ide na nervy ale napr. nevadi mu ked je doma neporiadok, ako prach a tak.. skor mu vadia veci ako, ze v metre sa nechce dotykat tej tyce ked sa cestuje a nemas si kde sadnut a take blbosti.. :D co mne je jedno, lebo ja stale hovorim ze obranne latky musis niekde ziskat a ked sa budes chranit tak budes furt len chory..

joooj, holky tak teraz som sa vytocila az mi je do placu, viete mala som naj kamosku a ta sa dala do kopy s mojim ex.. uz sa nekamaratime ale sme v kontakte.. a teraz mi pisala ze idu do usa, do p.c. tak so mnou ten hajzel chodil na strbske pleso a ju berie do usa, las vegas, california.. a pritom toto su moje sny! mam 100 chuti mu zavolat a povedat mu ze je to ten najvacsi k.k.t akeho som v zivote stretla, a to som s nim ZILA 4 roky, 4roky mladosti som s nim premarnila, narusil mi komplet moje plany vsetko.. ale zobrat si ma nechcel tak som ho poslala.. nie ze by som za nim banovala to nie, ale strasne ma to sere.. a tiez sa casto stava ze mi vedia nasi vyhodit na oci!!!! k tomu vsetkemu si ma tento moj tiez zobrat nechce + mam pred kramamy takze emocie su este vacsie.. musela som to tu napisat lebo som fatk zuriva.. a je mi az do placu z toho!!! obcas mam pocit ze mam lepru alebo co?! ku.va fix!!!

skrecko
23. dub 2010

prinzesz, klud, sme tu s tebou my.
podla mna je to tak, ze on banuje za tebou. On asi vie, ze to boli tvoje sny, tak ich teraz plni. Ale uz s niekym inym. Je to ubohe. A mozes sa mu akurat tak vysmiat ze nema sny svoje vlastne....

monasek84
23. dub 2010

prinzesz: nadech, vydech 😉 verim ze te to vytocilo, ale nema cenu se nad tim pozastavovat, nic tim nezmenis a myslim ze je zbytecny si delat nervy... proste to tak je... ono taky, kazdej clovek svym zpusobem nekoho ovlivni, tak treba ma ona na neho takovej vliv... co bylo uz stejne nevratis, ani ty 4 roky... tak ted mysli na pritotmnost.. a budocnost...

monasek84
23. dub 2010

prinzesz: a nebo tak jak pise skrecko... moznosti je spousty, ale kazdopadne ty bys mela mit vztycenou bradu a brat to hrde .... urcite ne se ponizit a vytykat mu to nebo neco podobnyho

monasek84
23. dub 2010

prinzesz: a to ani nemluvitm o te chlubive "kamaradce".......

prinzesz
23. dub 2010

holky diky, len aj ta buducnosti sa mi zda ze sa mi rozmazava.. ze som to kedysi videla viac jasnejsie... obcas mam pocit ze cely zivot len na nieco cakam.. kym sa niekto rozhodne.. a moje rozhodnutia akoby boli bez vahy..
inac mate pravdu, on aj ona vedeli ze moj velky sen je usa, starsne som chcela ist do new yourku, californie a tak.. ale si sa mi to tak skoro nesplni.. no co uz?! no mrzi ma to.. a podla mna aj ta holka je krava ze mi to vesa na nos nie?! ci?

monasek84
23. dub 2010

prinzesz: presne tak...pokud je kamaradka, tak to opravdu vedela a toto se nedela....
Ale neboj, prejde MS a zase budes koukat i na budocunost ruzoveji 😉

skrecko
23. dub 2010

prinzesz: su to uboziaci obaja. A ak by som take nieco uz spravila, tak by som si davala velikansky pozor aby si sa to ty nedozvedela. No niekto je proste bez chrbtovej kosti. Netreba im zavidiet, ty sa tam raz dostanes ked budes chciet. A s tym rozhodovanim o veciach - mala by si si aj ty obcas dupnut. Nemoze ta predsa uspokojovat, ze sa cely zivot len prisposobujes. Chce to kompromisy!!!!!
A este jedna vec. Netreba sa sustredovat na buducnost ani lutovat za minulostou. Nemame ani vcerajsok, ani dnesok. Nasa je len chvila ktoru prave zijeme, tak si ju nekazme.

deniiiii
23. dub 2010

Jsem byk (ale bez rohu 😉 a mam cholerickeho berana, myslim, ze se dobre doplnujem, ja vsechno delam v klidu, na vsechno mam cas, nic neni problem, tedy az ted to dite, to jsem doooost resila, kdyz neco spadne, rozbije se no boze, nic se nedeje, a on je hodne dynamicky, lehce vybuchne a cas ho dost stresuje...s nikym bych nemenila 🙂
Prinzesz: to nastve, ale rekni si, ze tys ho jeste mela, kdyz byl mlady, ona ho uz dostala pouziteho 😎 hlavne mu nevolej.Co kdybyste vy nekam do zahranici odjeli a nechali se tam oddat? 🙂 v dnesni dobe to neni ani tak drahe, nesla bych na to pres cestovku, ale sama bych zaridila letenky, ubytovani, zkontaktovala ambasadu a uvidis, ze se ten tvuj do toho taky nadchne, protoze to spojite s dovolenou, nebude mit pocit, ze ho nekam tlacis...

monasek84
23. dub 2010

deniii: no tak to jsme se vubec netrefily 😉

boze to je dneska den... grrrrrrrr......

skrecko
23. dub 2010

aj vam sa to tak vlecie? to co ma byt. sak je piatok, uz chcem byt doma

deniiiii
23. dub 2010

Jen tak pro zabavu 🙂

Skrecko:
Váhy - Kozoroh

Tito dva si porozumí lehce a ale ani se navzájem příliš dobře nechápou. Naštěstí oba umí vnímat potřebu se někým stát a důsledně si na tom zakládat. Váhy jsou přátelské, tolerantní a potřebují společnost, kdežto Kozorozi se rádi o samotě schovávají mezi svými knihami nebo starožitnostmi. Váhy mají rádi umění, kulturu a humanitní vědy, Kozorozi zase přírodu, tradice a exaktní vědy. Oba mají poměrně vybraný vkus, spoju je je láska ke klasice, potřebují čistý prostor. Společnou cestu můžou spolu nalézt, pokud si budou vážit svého smyslu pro upřímnost a pro ctižádost toho druhého něco významného dokázat.

Prinzesz:
Vodnář - Panna

Tito dva se můžou potkávat v jakékoli práci v jakémkoliv městě. Oba mají blízko k moderní technice, taky ale slušnou výřídilku, se kterou umějí podle svých potřeb pracovat. Zatímco Panna je pořádná a pracovitá, s praktickými potřebami a smyslem pro realitu, Vodnář častěji pluje jinde. Má spoustu nápadů a hodně přátel i kamarádů, kteří mají rádi jeho smysl pro humor. Panna sice často sleduje jeho pohyby a cesty z povzdálí, ale umí ho zase pěkně usadit na zem. On si jí pro spoustu věcí váží, a i když jí občas přehlíží, spíš jí dlouhodobě nestačí pozorovat, dobře se mu s ní žije a pracuje.

Monasek:
Vodnář - Kozoroh

Kozoroh rád vychází z reality a od země, Vodnář náleží poletujícímu vzduchu a myšlenkám. Oba rozumí penězům a složitým technickým problémům. Jejich vztah může vypadat jako spojení dvou mudrců, nebo jako cit dvou podivuhodně osobitých lidí. Každopádně si mezi sebou vyměňují dost zajímavé informace, mají poměrně zvláštní smysl pro humor. Ale Kozoroh bývá většinou konzervativec a Vodnáři téměř bez výjimky liberálního zaměření. To je rozděluje, stejně jako pohled do budoucnosti a na svět. Přesto jejich láska mívá hodně psychických úrovní, které znají jen oni sami.

Iriel: vodnar - stir
Vodnář - Štír

Tyto dvě osoby mají podstatně jiné založení. Oba mají rádi změny a jiné pohledy na realitu, můžou mít problém spolu vydržet déle než pár měsíců. Ale umí rozumět duši druhých a pokud rozpoznají svůj charakter, najdou si k sobě, spíš hrbolatou, stezku. Štír má rád intimitu, Vodnář obklopení trsem přátel. Přesto může Vodnář ve Štíru probudit rodinné city. Vzájemně si váží své inteligence a toho, jak se snaží být skuteční. Ale každý si to představuje jinak a různé názory si mezi sebou neustále vyměňují. Kdekoliv. Přesto se sebou navzájem rádi zabývají, objevují tak novinky života.

Ja:
Býk - Beran

Tito dva lidé si umí rozumět. Jeden je energický, šikovný a nápaditý, druhý má klid, za kterým se ukrývá síla. A umí skvěle počítat a pracovat s penězi. Když si Beran usmyslí, co všechno chce a zvládne, Býk to zaplatí, ale většinou ho ještě radši zkoriguje. Neustálenému Beranu může Býk taky dát jistotu pěkně zařízeného domova. I když nemusí vědět, proč tam ty polštářky a koberce všude jsou, dobrému jídlu porozumí vždy. Oba bývají pragmatiky a přesně ví, co je potřeba a jak mířit za svými cíli. V lásce si taky rozumí. I když je jeden raději nahoře a druhý dole, oběma to bez problémů vyhovuje. A dokážou se smát podobným vtipům. Ale zkuste se jich dotknout !

Takze mile damy mame to vsichni dobre 😀 hlavne se me nedotykejte a od dneska prestavam vsechno platit 🙂 🙂 🙂

monasek84
23. dub 2010

skrecko... uplne strasne se to vlece.... a jeste mam jakousi blbou naladu... MS poradne jeste neni..... grrr..

deniiii: ani netusis jak to sedi 😀 on nejradsi v klubku lidi a hlasita debata, ja nejradsi sama, popr s nekym kdo moc nemluvi nekde v tichu bez TV, radia, PC.... 😀

deniiiii
23. dub 2010

monasek: oi, ale to melo byt obracene 😀

monasek84
23. dub 2010

deniiiI: ne ne 😀

deniiiii
23. dub 2010

Monasek: tak uz ani ty horoskopy nefunguji 🙂

monasek84
23. dub 2010

deniii: ale nekdy jo 😀

co budete damy delat o vikendu?? 🙂

skrecko
23. dub 2010

na nas to tiez celkom sedi, az na to ze samotari sme obaja, nielen MM. A tiez nie sme velmi ctiziadostivi nieco dokazat, skor rodinne typy. Ale inak vela sedi

monasek84
23. dub 2010

btw: ja su asi v prechodu, me dneska furt obliva horko 😖 😀

skrecko
23. dub 2010

o vikendu budeme doma, jupííííí a bude volny program. Dufam, ze bude pekne. Co hlasia?

monasek84
23. dub 2010

skrecko: jasno a okolo 20 stupnu, takze parada 😉 😀 tak zitra dojedte a muzeme se skocit vyvetrat do poli 😉

iriel
23. dub 2010

Prizesz, znas tohle?

https://www.youtube.com/watch?v=5pidokakU4I

To ti zvedne naladu 😉

iriel
23. dub 2010

My budeme kamaradovi hlidat deti... jedno je autista, nemluvi, je mu 6, nijak moc nekomunikuje, obcas pres karticky, tak to bude legra, jsem zvedava 🙂