Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

prinzesz
20. kvě 2010

caute kocky, noo ja vcera vecer nieco malo.. ale to som ani neregistrovala a dnes sa to uz rozbieha.. cize ja dnes MS 🙂 zajtra monasek a uz budeme 3 🙂

monasek84
20. kvě 2010

prinzesz + skrecko: takze jsme naskladany pekne za sebou 😀

ando
20. kvě 2010

dobré ranko
dnes to bude v práci asi obdobné jako předchozí dny ☹ , ale zítra bych se tu už snad mohla ohřát na dýl a prostudovat co jste probrali 🙂

skrecko
20. kvě 2010

ahoj ando, tak ako ste vlastne dopadli? Aj tebe robili nejake vysetrenia? Ako dalej?

draacik
20. kvě 2010

ahojte babenky,
k MS, mne po vysadeni HA chodi presne nacas ako hodinky, tych 29-32 dni, podla toho ci bol stres alebo nie....az sa sama tomu cudujem, ako mi teraz funguje 😕

monasek84
20. kvě 2010

draacik: no me chodila mezi 35-68 dny 😀

iriel
20. kvě 2010

Ja jsem dneska 18DC, a je fakt, ze mam cyklus taky celkem jak hodinky, nejdyl to bylo ted po IUI a to bylo 30 dni, jinak 28 presne, zpravidla...

monasek84
20. kvě 2010

kde je dneska Deniiii? predstira praci?? 😉

uz mi toto "skoroletni" pocasi leze krkem 😖

skrecko
20. kvě 2010

deniiiii bola v divadle, tak asi nemoze vstat 😀
prsat ma minimalne do pondelka a potom zrejme zas
nezdrhneme z roboty? 😵

monasek84
20. kvě 2010

skrecko: jinac jako, nekterej den bysme mohly, pujdeme si necou koupit, udelat si radost, nebo na kavu 😀

skrecko
20. kvě 2010

monasek, to by bolo super, ale ako mi tak pribuda prace, tak mozem len snivat

monasek84
20. kvě 2010

skrecko: vsak nekdy se to musi uvolnit, tak hned jak se to uvolni, si dame "uvolnovaci vecirek" 😀

iriel
20. kvě 2010

Tak te moji kamaradce, co byla na KET to nevyslo, dneska negativni krev. ☹ Predminuly mesic meli prvni IVF, zbyli jim mrazacci, ted maji jeste jedno embryjko zamrazene. Je mi ji lito, ale je to proste prvni IVF, nastesti ona je celkem v pohode, zvlada to. Jsem zvedava na nas, jak zvladnu hormonovou naloz a vubec... Hlavne nesnasim utesovani typu - no, taky v tomhle pocasi, az bude teplo, tak to pujde, nebo - uvidite, treba se nakonec zadari normalne, zazraky se deji... to bych ty lidi fakt nekam kopla, jsou retardovany nebo co? Se omlouvam za silne vyrazy, ale jak tohle nekdo muze rict holce, ktera vi, ze prirozene to jit nemuze.... nechapu.

monasek84
20. kvě 2010

iriel: tak to je skoda :( tak snad ten zbyli mrazacek bude bojovnik a na podruhe se zadari 🙂 Ano, tys nevedela ze pocasi ovlivnuje produkci hormonu?? 😉
Kterejsi den sme se o tom bavili doma s MM... o naladach po hormonech atd... no bude to doma boj 😖 ale tak trebazareagujeme dobre, uvidime, musime doufat 🙂

iriel
20. kvě 2010

Moni - ja jsem to asi napsala blbe - meli prvni IVF, to nevyslo, ted meli KET, tak uz zkusili dat dve, to taky nevyslo a zbyva jim jedno zamrazene...

monasek84
20. kvě 2010

iriel: aha, uz chnapu... no i tak.. je na case aby se zadarilo, budeme drzet pesti 😉

skrecko
20. kvě 2010

iriel, ludia su naozaj niekedy sprosti. Dnes rano som sa rozculila. Jedna pani tu dorazala do mojich kolegov, ktori este nie su vydate/ zenati. Uz ked dlho kecala som vysla na chodbu a nahlas povedala, ze takto sa to naplanovat neda. Vsetko je tak, ako ma byt, to ze by sa zenili, vydavali im nezaruci ze by boli teraz stastni. Za to ze je ona... Na nas ostatnych to skusa zas s detmi. Co sa ludia seru do ostatnych. Akoby sa zivot dal naplanovat.....

monasek84
20. kvě 2010

skrecko: presne tak... moje kolegyne se zase hloupa vdavala v 18, slepa laskou a drahy ju podvadel celou dobu...tak ted se vdava druha kolegyne tak ji rika, ze ona uz by se nevdavala, ze to stoji za ****** a ze at se na to vykasle atd... jednou jeji zkusenosti kazi te druhe radost ze svatebnich priprav atd..... to ze ji se nezadarilo neznamena ze se nezadari uz nikomu... navic je furt sama a ty jeji kecy typu, chlapa nepotrebuju, rodinu atd... a pritom vidis, ze se rozplyva nad miminkama a posmutni kdyz reknes ze jsme byli s MM nekde na romantice nebo tak.... 😖

monasek84
20. kvě 2010

ale zas kdyz nekdo rekne, ze se uricte zadari nebo tak, tak mu to nemam za zle, nemuze vedet jake mame problemy... to si jen tak v duchu vzdycky reknu....

draacik
20. kvě 2010

ono vzdy sa najdu nejaki ti "rypaci" co do ta budu vrtat s takymi otazkami a ako to pozorujem z okolia je ich tusim coraz viac a viac, akoby fakt nemali ziadne svoje starosti a len do tych cudzich sa montovali...tak velmi ma to rozculuje, ....ach jooo 😠 😠

skrecko
20. kvě 2010

preto stale hovorim, ze sa netreba starat do druheho. Ale niektori to maju asi ako hobby 🙄

iriel
20. kvě 2010

moni - jasne, kdyz to nekdo nevi, ale mne i ji to rikaj holky z diskuze, ktere maji nebo cekaji mimco a moc dobre znaji situaci... Ono asi fakt plati, ze kdo nezazil nepochopi. 🙂 I kdyz trocha empatie by neskodila 😉

deniiiii
20. kvě 2010

Zdravim vseci 🙂
Skrecko: mas pravdu, vcera byl dlouhy den, rano od 7 jsem mela hodinu a pul alpiningu, pak prace 9-6, pak divadlo, prisla jsem domu az kolem 1, ono to predstaveni bylo skoro 3 hodiny! Ale holky, hral tam Vojta Kotek aaaaah, uz to neni ten klucina, ale muz, ma uzasny hlas a v te hre se svleka, sedeli jsme uprostred prvni rady tzn asi 1m od nej 😝
Dneska porad nekdo otravuje fuuuuj
Monasek: ja chci taky s Vama na kavu, akorat ,ze vy jste v Brave ech
Iriel: oni to mysli dobre, akorat tim, ze si to neprozili, tak to nechapou, mluvila jsem s kamaradkou, mela nejaky zdravotni problem a v praci ji rekli, at si z toho nic nedela, ze je mlada, to fakt v tu danou chvili pomuze...kamarad mi zas rikal, ze ho jeho kamaradi utesovali pri zlomene noze, nemohl nastoupit na dulezity zapas, hlavne, ze se mu nestalo neco horsiho. Myslim, ze nejlepsi pri utesovani je rict tomu cloveku, je to v prd...mas to blby, ale takovej je zivot a casem bude lip..
Nastesti to ti snazivy utesovaci alespon v drtive vetsine mysli dobre, tak to tak holt musime brat (a v duchu je poslat... 😀

skrecko
20. kvě 2010

iriel, deniiiii - preto sa nikomu nezdoverujem a najlepsie je nikoho neutesovat. Chcu to robit za kazdu cenu, ale vacsinou to zle vypali.
deniiiii: teda to som nevedela, ze sa este niekto v nasom veku moze rozplyvat and nejakym hercom 😀 😀 😀 😀 Ale si super 😉

monasek84
20. kvě 2010

iriel: jak pises, kdo nezazil nevi.... ale tak, prezili jsme do ted, prezijeme i dal, mame se tady navzajem 🙂

deniii: no ahoj Kuky 🙂 tak pak s detima za tebou dojedeme na vikend 😀

deniiiii
20. kvě 2010

Skrecko: ty by si se taky rozplyvala, kdybys ho videla 😀 me to poblouzneni trva pouze v tu danou chvili 😉 zlepsi to naladu videt hezkyho chlapa, coz? 😀 a to jsem jeste zapomnela napsat, ze jsme potkali Carlose Be (reziser, taky heeeezkej) a ten mi napsal muchas gracias xxx 😀

monasek84
20. kvě 2010

deniiii: ty si jak pubertacka blazniva 😀

skrecko
20. kvě 2010

deniiiii a kam ti to napisal? Aspon na brusko? 😕

deniiiii
20. kvě 2010

Monasek: v kazdym veku mas mit radost z malickosti (cetla jsi Saturnina, jsem jako otravna porekadly posedla teta Katerina ha ha), i kdyz ty vetsi jsou hezci 😀 😀 😀
monasku to Kuky se mi libi, chtela jsem si zmenit jmeno, ale ono to nejde a pri nove registraci to uz nekdo ma beeee
Skrecko: no prave, ja byla nevyvavena, ani listek jsem nemela (jenom karticku z divadelniho klubu, na kterou to neslo), tak jsem vzala letacek z pultu..

monasek84
20. kvě 2010

deniiii: nevadi, my ti muzeme rikat Kuky 😀 a nebo pak ty budes rikat babu v brusku Kuky 😀 😀 😀 😀 😀 Ano a teta Katerina byla nejlepsi!!!! :D HOST DO DOMU, BUUUUUUH DO DOMU 😀