Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

dadous
25. bře 2009

he he a nejsi těhotna? 😀

bobovci1
25. bře 2009

to asi nie, minulý týždeň som bola na ultrazvuku a nič tam nebolo 🙂 ale bola by to sranda 😀 ale hlavne veľmi malá pravdepodobnosť, ani nemám žiadne príznaky 🙂

dadous
25. bře 2009

jen nech bejt, zazraky se dějí. Taky jsem to měla včera dostat 😅 jenže na mě je spolehnutí 😀 zítra dorazí 😝

danielitka26
25. bře 2009

bobovci ak by si bola tehu je to ešte moc krátko na to aby bola na utz niečo vidieť 😉 skús zajtra testnúť a budeš vedieť na čom si 😵 držím palčeky nech to dopadne len najlepšie

bobovci1
25. bře 2009

to som počula ale u mňa to asi nebude 🙂
možno u vás tých pár zapracovalo, veď predsa nezáleží na kvantite, ale na kvalite 🙂 😉

dadous
25. bře 2009

jo jo bobo když to zítra nedostaneš tak zkus testík 😉

bobovci1
25. bře 2009

to si myslím že je ešte skoro, počkám aspoň do pondelka, ale myslím, že dovtedy dorazí 🙂

danielitka26
25. bře 2009

dadous ty vyzeráš tak mladunkooooo 😵 😵 😵 by som povedala že máš na tej fotke max 25 rokov a nie že ty máš 18r syna .....mladicaaaaaa 🙂 🙂 🙂

bobovci1
25. bře 2009

danielitka ďakujem, ale nemyslím si, že by sa to u nás podarilo prirodzene, to by musel byť fakt zázrak a v našom prípade tomu neverím 🙂 skor si myslím, že si MS so mnou hraje, lebo vie, že ju už chcem dostať 😀

dadous
25. bře 2009

dani už skoro 19 😀 ta fotka je z dalky 😀 😀 víš co, ja pak zestarnu rychle, ale až bude mimi 😀 😀

danielitka26
25. bře 2009

bobovci ...hm ...a aký máte vy problém ?? kolko máš r ak smiem vedieť ?? nechce sa mi čítať dozadu a dnes som v tejto téme prvýkrát

danielitka26
25. bře 2009

dadous newadí že je z dialky mlado vyzeráš aj tak ....máte len zlý spg ?? či aj ty máš nejaký problém ??

bobovci1
25. bře 2009

danielitka, to je OK, ja mám 26, som OK, nemám žiadný problém, len mažel má špatné spermijky a k tomu ešte málo, teraz nás čaká 1 IVF, tak preto čakám na MS aby som mohla začať stimulovať
vy máte aký problém? 🙂

danielitka26
25. bře 2009

baby spýtam sa takú vec ...aj vám niekto vysvetlil že pokial má váš manžel azoospermie čo bolo príčinou že sa spermijky stratili ??? lebo u môjho mi zistili že vlastne spermijky sa zničili ked prekonal mums_príušnice vraj to zasahuje nejaké centrum v mozgu a u mužov aj vajíčka čiže ten môj si to odskákal tým horším spôsobom :((

dadous
25. bře 2009

dani, mě ještě neštudovaly, pry vypadam ok, ale mužu mít skryty problem, takže mě si dr. ještě poda 😀

dadous
25. bře 2009

dani my jsme zas měli nesestoupla varlata, takže když mu to operovaly tak tam něco přiškrtily a ted chudinky spermijky nemužou ven ☹

danielitka26
25. bře 2009

ja som relatívne ok v júni mám 28 sme po KET potratila som v 7tt manžel ako som už vyššie písala nemá spermie kôli mumsu. po potrate som dva roky a až teraz som nabrala silu bojovať ďalej

dadous
25. bře 2009

tak holky at nam to všem dobře dopadne 😉

peta131
25. bře 2009

My sme čakali na genetiku až 3 mesiace 😠

Danielitka a spermijky ste mali teda darcovské?

bobovci1
25. bře 2009

tak moj manžel mal tiež príušnice a spomínal to lekárovi a jeho odpoveď bola, že to nemohli sposobiť a ďalej nepátrali, lebo po nasadení práškov sa to aspoň trošku zlepšilo. tak, žeby to mal od toho?

dani, doporučili vám niečo na to?

dadous
25. bře 2009

jeee a ja tak nesnaším čekaní 😝

danielitka26
25. bře 2009

peta nie my sme mali darované už hotové emryjka

danielitka26
25. bře 2009

bobovci na to liek neexistuje 😔 😔 😔 ...aj sme si poplakali ale museli sme sa pozbierať a ísť dalej ....a na 200% je to z príušníc 😔 ☹ ☹

zdenulka_29
25. bře 2009

Ahoj holky, zdravím danielitku.

danielitka26
25. bře 2009

ahoj zdenulka 😉 dakujem za privítanie

bobovci1
25. bře 2009

danielitka, to som si i ja hodne poplakala, ale nedá sa nič robiť, život ide ďalej 🙂 je mi to ľúto, že sa Vám to nepodarilo, ale držím prsty 🙂
dadous, to dúfam i ja, že nám to všetkým dobre dopadne 🙂

peta131
25. bře 2009

Danielitka a prečo ste mali darované už celé embryjká??? Veď ty si v poriadku nie?

danielitka26
25. bře 2009

ja sa len modlím aby moje vajká pekne dozrievali a koncom leta sa chcem pokúsiť ísť asi na IVF

dadous
25. bře 2009

jasan 😉 na jaře se vždycky líp těhotní 😎

bobovci1
25. bře 2009

🙂