Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

zdenulka_29
25. bře 2009

Tak to už se snad k vám přidám i já. 🙂

bobovci1
25. bře 2009

ahoj Zdeni 🙂 to určite 😀 na vianoce už budeme všetky tehuľky 🙂

dadous
25. bře 2009

zdeni s tím se počíta, když všichni tak všichni 😀

danielitka26
25. bře 2009

peta neviem vtedy som mala takú možnosť hned bez čakania len nastimulovať maternicu a ísť na vloženie tak som to skúsila. ale vtedy mi aj lekári vraveli že moje vaječníky vajká netvoria ale teraz sa prišlo na to že sa vlastne mýlili 😉

peta131
25. bře 2009

Tak to aj ja dúfam že do Vianoc budeme všetky už bruchaté 😀

danielitka26
25. bře 2009

odkial si Peťka ???

danielitka26
25. bře 2009

a do akého caru chodíš???

zdenulka_29
25. bře 2009

Danielitko, tak to je dobře, že se lékaři zmýlili...ale nemělo by to tak být. Hlavně je to pak strašně o psychice, jak se s tím kdo vyrovná. 😒

peta131
25. bře 2009

Danielka z Nového Mesta nad Váhom 😉 a chodíme do Gyn-fivu do Blavy, a vy kam chodíte?

bobovci1
25. bře 2009

zdeni tak to máš pravdu 🙂 ja si neviem predstaviť, že by mi napr. tvrdili, že manžel má špatné spermio, my by sme si dali dárcu a nakoniec by prišli na to, že všetko je OK, to by bolo hrozné ☹

dadous
25. bře 2009

doktoři jsou ukecany 😠 kdyby nam nedělali ten další apermio, tak by ho chudačka třeba uplně zbytečně kuchly ☹

danielitka26
25. bře 2009

Peťka my sme najskôr do ISCARE blava ale tam sa mi to akosi nepáčilo tak sme odtial odišli potom som chodila do CRM ZLÍN v čechách tam sme boli aj na KETe a teraz chcem bud HELIOS martin alebo FERTICENT blava ...to ešte dobre zvážim do ktorého sa vyberiem 😉

peta131
25. bře 2009

Danielitka tak ešte aj tak dobre že vám to vtedy nevyšlo to fakt musí byť hrozné keď si dáš vložiť darované embryjko a potom zistia že sa mýlili 😠

danielitka26
25. bře 2009

zdenulka je to o držku ideš k trom lekárom a každý ti povie niečo iné ...teda mne u manžela ten spermio bol všade rovnaký aj sme skúšali vitamíny ale nič nepomohlo ☹

danielitka26
25. bře 2009

Peťka ja by som to tak nebrala pretože to by bola pre mňa nová nádej že dalšie môže byť moje teda aj toto by bolo moje lebo som ho v brušku nosila 😉

peta131
25. bře 2009

Ja som zo začiatku tiež s Gyn-fivom nebola moc spokojná a chcela som odísť ale nakoniec sme tam zostali...tak tos i radšej dobre zváž do ktorého CAR-ka pôjdete ale aj tak si myslím že už tie CAR-ká sú skoro všetky rovnaké 😖 ale kamarátka chodí do Heliosu do Martina a tá je tam veľmi spokojná 😉

danielitka26
25. bře 2009

neviem mne pripadalo v iscare ako keby im tam nešlo o nič iné len o prachy... v zlíne super prístup moc sa mi tam páčilo ale aj tak bolo to zahraničie ...teraz chcem skúsiť tie dve centrá ako som písala ale viac som naklonená k helíku mám ho najbližšie 😉

zdenulka_29
25. bře 2009

My už na M/T byli, nic nenašli..tak teď čekáme zda nezabere nějaký vitamín.. ☹

danielitka26
25. bře 2009

fúúú zdeni a manže mal tiež príušnice - mums ??

dadous
25. bře 2009

zdenulko a řekli vam proč se manžovi netvořej spermie?

zdenulka_29
25. bře 2009

Neměl..je aktivní fotbalista..tak prý s největší pravděpodobností mohl mít úraz..ale ten úraz mohl mít již v dětství..no taky jsem z toho hodně nešťastná, ale teď mám na starost malé mimi (koťátko) a je to 😉 menší záplata.

zdenulka_29
25. bře 2009

Manžel bere profertil, sirup od léčitele a pije kotvičník (rada od bobovců.. 😎 ), tak uvidíme.

peta131
25. bře 2009

Danielitka aj mi sme najprv rozmýšľali že by sme išli zase do CAR-ka do Brna ale nakoniec sme zostali v Gyn-five a tiež tam máme pocit ako keby im o nič iné neišlo len o peniaze a ešte tam máme taký pocit že nás berú ako kusy žiadny ľudský prístup nič 😠

dadous
25. bře 2009

my kdyz nam po prvním spermiu řekly, že je bez spermii, tak je přestal brat a ted najednou tam jsou, ja se v tom nevyznam 😒

danielitka26
25. bře 2009

ok babulky ...som akási unavená idem relaxovať zajtra za vami dofrčím ak teda smiem ...zatial krásny večer prajem

peta131
25. bře 2009

Nám tiež nevedeli povedať prečo má azoospermiu keď na M/T mu našli kopec potvoriek, nikto nám nevedel povedať prečo nejdú normálne von 😖 a na spermiograme sme mali vždy čistú nulu 😖

danielitka26
25. bře 2009

peťka vy aspon na M/T máte že sa dajú odtial vybrať my máme tak či tak čistú nulu ☹

danielitka26
26. bře 2009

pekné zasnežené popoludnie prajem ...kde sa túlate babulky ?? či v tejto téme to ožíva až večer???

bobovci1
26. bře 2009

ahojky všetkým, 🙂 tak MS dnes dorazila 😀

peta131
26. bře 2009

Bobovci super tak už začínaš pichať? 😀