Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

zdenkazdenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacula87
11. lis 2011

@jaanulka Janíí neděje se něco dlouho si se neozvala?? 😨

boruuvka
11. lis 2011

@kacula87 ...taky se obávám, že se jí přihodilo něco blbýho.

jaanulka
11. lis 2011

@kacula87 Ahoj ahoj ahoj nene nic se něděje jen mi nefungoval internet... 😝 Včera jsem byla na ultrazvuku a jedno miminko je vpořádku a druhý se neví ...jdu zase ve středu.....já se jen modlím aby byly obě vpořádku...vaječníky už se mi zmenšili tak to už mám ok tak už snad nemusím pít jak kačena...to bylo hrozný 😝
Jak si dopadla ty na ultrazvuku ......byla jsi dneska že??? Kači srdíčko ještě neposlouchal a řekl mi že včera jsem 5+5 tak teď už v tom mám totální chaoz......bolí mě v krku...nevím co s tím láduju do sebe cibulu a med 😉 tak snad to pomůže. Ještě mi doktor už narovinu řekl, že jsem těhotná a ať si užiju ještě chvilku rifle tak jsem mu říkala že to přybývá i z té druhé strany tak se smál.....jo břicho a zadek 😉
@boruuvka ahoj borůvka zdravím tě...nic blbýho neboj..je to od vás hezky 🙂

jaanulka
11. lis 2011

@simona80 Ahoj určitě to už bude super a povede se to....uvidíš držím moc pěsti....hlavně na sebe musíš být opatrná.....!!! 🙂

jaanulka
11. lis 2011

Jo a holky jak je to pak když jsi těhotná a nemocná??? 😉

kacula87
11. lis 2011

Holkyyy tak máme srdíčko i fotecku no bobisek je nádherná fazole ká a to srdíčko jak tam tepalo no proste nádherný.mimoděk ma 6mm a jsem uz 6+3tt takže 7tyden.boruuvka to vystihla termín mám fakt 3.července 🙂

kacula87
11. lis 2011

@jaanulka jani tak to jsem rada že jsi v pořádku tak uvidíš jak to dopadne.hlavně se opatruj a jak ti je?

boruuvka
11. lis 2011

@jaanulka no když jsi nachlazená, tak je to sice blbý, ale pro mimi to nic neznamená. Musíš to prostě vyležet. Horší je když jsou horečky, to si radši vem paralen (ten je v těhu v pohodě) za to vysoké teploty by mohly mimi poškodit.

simona80
11. lis 2011

ahoj holky jste zlaté...
zítra v 10 budu volat jak se embroušci mají... doufám že pár bojovníčků převzalo naši vůli pustit se do boje se životem...

Teď tu opatruju neteřinku, jdeme zítra na svatbu tak doufám že ji nebudu mít zkaženou. V 10.00 volám....

jaanulka
12. lis 2011

@kacula87 Kači tak to jsem moc moc ráda je to krásný......no Kači je mi docela dobře nějak tak mi nic není...jak mi ustoupily vaječníky tak se cítím mnohem líp....nejsem tak nafouklá!!jinak mě jen pálí ta žáha a jsem unavená...a co ty jak je tobě??
@boruuvka borůvko děkuji ....horečku nemám jsem jen nachlazená.......no ležím doma a když jdu ven tak jsem navlečená jak medvěd......

jaanulka
12. lis 2011

@simona80 budu držet pěsti určitě to dobře dopadne!!!

kacula87
12. lis 2011

@jaanulka Jani jsem v pohodě nic mi není takže jsem ráda. Za 14 dní 25.11. mám jít na další prohlídku a to už dostanu těhotenskou průkazku 😀

jaanulka
12. lis 2011

@kacula87 To jsem moc ráda....no já uvidím ve středu doufám, že i druhý miminko je vpořádku!!!Kači já jsem moc ráda že nám to vyšlo a moc přeji i ostatním aby to všechno dobře dopadlo!!!

simona80
12. lis 2011

ahoj holky - dopadlo - zatím to zvládli všichni bojovníčci... Asi se stal zázrak... dnes 7,45 budu volat jak to zvládli a kdy bude ET, jestli pondělí nebo úterý....

simona80
13. lis 2011

tak 3 bobišci to vzdali, ale pořád nám zůstává ještě 6. Zítra mám volat embryoložce, jak to vidí - zřejmě v úterý ET

boruuvka
13. lis 2011

@simona80 tak to je super, a víš kolik mají buněk? A kolik si jich budeš nechávat zavést?

simona80
13. lis 2011

to jsem se bohužel zapomněla zeptat...
ale někdo mi říkal, že po 3 dnu přichází do vývoje i mužské buňky, takže po 3 dnu je to kritické... tak snad...

jsme rozhodnuti jít do 2

kacula87
14. lis 2011

@simona80 Simi tak to je super uvidíš, že ti nejlepší vydrží tak to jsem zvědavá 😀

kacula87
14. lis 2011

@jaanulka Jani hlavně aby se udrželo i to jedno já vím chtěla jsi dvojčátka, ale lespší jedno než nic, že jo 🙂 hlavně se opatruj a oblíkej se můj chlap už taky lehl.

kacula87
14. lis 2011

@jaanulka Jani a ty jdeš na další UTZ ve středu? tak to už tam budeš mít srdíčko jistě. 🙂

jaanulka
14. lis 2011

@kacula87 Kači jj jdu na UTZ ve středu to by tam srdíčko už mělo být..protože už mi říkal aji minule že kdyby to zapl tak by jsme slyšeli srdíčko ale ještě to asi kvůli tomu druhýmu nedělal......to víš že když se udrží i jedno tak budu ta nejšťastnější ale ten pocit když mi poprvé řekl že tam jsou pořád dvě...což jsem ani nepředpokládala tak to bylo něco úžasnýho a už bych moc chtěla aby tam oba broučci zůstali...no uvidíme...zatím mě nic není...jsem ok tak to snad taky bude ok......ale bývá mi špatně od žaludku jaksi najednou fuj....ale nezvracím jen takový návaly.......a chce se mi spáááááát a spáááát! 😝 😀 😀 😀 😝 a jak je tobe Kači máš nějaké příznaky...no určitě musíš být taky unavená co??

jaanulka
14. lis 2011

@simona80 Držím pěsti neboj oni to zvládnou!!!!!!

kacula87
14. lis 2011

@jaanulka 😀 Jani mě je fajn, jj bývám unavená a občas se mi točí hlava. Mě taky bývá občas šoufl ale večer než jdu spát, ale je to snesitelný. Jani počkej až uvidíš to srdíčko je to přenádhernej pocit blikalo tam jak alarmek no něco nádhernýho, málem jsem se tam rozbrečela a pořád jsem před ním říkal jé,jé,jé,jé a nakonec CHCI FOTKU! 😀

jaanulka
14. lis 2011

@kacula87 jo takže sis o ni řekla???jo takhle to ten doktor myslel to srdíčko bliká??on říkal že u toho prvního to pěkně svítí a u toho druhýho že asi ale že to nevidí pořádně ....takže to je ono???

kacula87
14. lis 2011

@jaanulka No to je ono bliká to v té fazolce jako alarmek já sem zítra tu fotku zkusím hodit. Jj řekla jsem si oní ptž to nedalo ale přístě si ji vezmu až tam bude krásně vidět ptž jsem za ní vyflajzla 100kč 😀 ale je to zase taková ta tvrdá fotka klasická ne jak někdo má UTZkový fotky na tom tenkým papíře jak účtenka.

simona80
14. lis 2011

Ahojky holky

takže dnes ráno jsme měli jednu blastocystu, jednu krásnou morulku a asi 2 morulky (ale nějaké horší)
Zítra v 9.00 mě čeká ET, a dostanu dva bobišky 😀

jaanulka
14. lis 2011

@simona80 Gratuluji to je krásný a pak jen odpočívej!!!!

jaanulka
14. lis 2011

@kacula87 No já jsem totiž nepochopila doktora co tam svítí!!!on mi to nějak neřekl......aha...no tak uvidíme ve středu ale kdyžtak bych si o fotku řekla taky....no já myslela že to stojí 200Kč,-

jaanulka
14. lis 2011

@simona80 Simi a kam chodíš??