Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

monasek84
9. dub 2010

skrecko: tak v tech ulickach to moc neznam, spis to centrum a hlavni tahy 😉

skrecko
9. dub 2010

monasek: a urcite chodite do kauflandu, nie? 😀 😀 😀

monasek84
9. dub 2010

skrecko: jasne, vsak to je z nasi strany 😀 Ale aji do Billy a do Lidlu, jak kdy 🙂 a k Bille na zmrzlinu 😀

skrecko
9. dub 2010

monasek: najlepsia zmrzka!!!!!!!! Ja inak zmrzlinu moc nemusim, ale tato mi teda ide. Ale minuly rok sa pohorsili, je taka tuhsia, uz nie taka kremovo smotanova. Ale ten moj ju miluje a ked je horuco tak sa musime vzdy z roboty zastavit. V lete tam pol vyplaty nechame.
este ti IP pripisem

monasek84
9. dub 2010

skrecko: presne tak, v lete tam taky casto zastavujeme 😀 mnaaaaaaaaam, letos uz sme jednou byli 😉 cekaaaaaaaaam IP 🙂

skrecko
9. dub 2010

monasek: aj my uz raz. Moja oblubena kombinacia je cokoladova a jogurtova. Mnaaaam. Ale cokoladovu si dam vzdy dole.

a vy baby, ktora je vasa oblubena? 🙂 🙂 🙂

monasek84
9. dub 2010

skrecko: ja vzdy jogurtovou nahoru a dolu bud meloun, nebo stracciatelu (nebo jak se to pise 😀 ) a nebo zelene jablko 😀 a nebo visen 😀 a nebo vanilku 😀 a nejradsi vsechny 😀

skrecko
9. dub 2010

monasek: ty si teda zmrzlinovy maniak. Ale ked tato je ozaj dobra. Mne napr. nechuti ani carte d or. Najhorsia pre mna je bananova a jablkova mi chuti jak keby tam bola jar.

monasek84
9. dub 2010

skrecko: ale ne, to si jen tak vymyslim po te nucene diete co ted mam 🙂 ja se snazim nemlsat, protoze mi dou rychle kila nahoru 🙄

skrecko
9. dub 2010

monasek: podobne. V puberte som mala vyraznu nadvahu, potom som schudla, ale obmedzovat sa musim. Ale da sa to. Povolim si aj sladkost, ale niekde zas uberiem. Treba si aj dopriat, lebo ked to telu chyba je to potom este horsie

monasek84
9. dub 2010

skrecko: ja pred 6 rokama shodila 16kg, i sem si je drzela, ale co jsem tu na sk, tak mam 10kg zpatky, protoze tady se jen vyvazim autem a nic nedelam ☹

skrecko
9. dub 2010

monasek: nevadi, hodis sa do pohody a schudnes zas. Alebo vymyslime nejake cvicenie. Lenze to dochadzanie nie je sranda. Dojdes vecer... a okrem toho u nas nejake super moznosti na cvicenie nie su. Tak si musim doma vystacit s DVD a fitloptou.

monasek84
9. dub 2010

skrecko: IP 😉

skrecko
9. dub 2010

Vsetkym prajem krasny vikend, aj ked bude asi uprsany. Ale slniecko mozme mat a j v sebe 😉 pa v pondelok

monasek84
9. dub 2010

tak jo damy, loucim se a preji krasny vikend, mejte se naaaadherne a v pondeli zase tady, v nasich ustavech 😉

slncee
9. dub 2010

Caute baby, no ja vas vobec nestiham citat... 🙂
Vitam novu babenku - ja ale nie som taka pozitivna ako monasek, skrecko, deniii a princezs a to preto ze nam v Care tiez povedali, ze HP v poriadku, velkost semmenikov v poriadku a aj genetika. Pre mna to ale nebolo pochopitelne, ze ako moze byt vsetko v poriadku, ked nemame spermije a zasli za jednym z najlepsich andrologov (na SR asi nenajdes takych bohuzial) a tma zmensene skoro o polovicu od normalu semenniky, dlhodoby problem s HP a cievami. Takze niet nad kvalitne andrologcke, teda hlavne odborene vysetrenie. Urologovia vaccsinou nemaju dobre skusenosti, treba hladat pomoc u adrologa, co sa zaobera iba tym, .... Ale samozrejme pri M/T sa spermijky mozu najst, tak vela stastie... 🙂 Ja dufam a nejak tomu aj verim, ze my nakoniec na M/T nebudeme musiet ist, no uvidime...
Monasek: necitala som detailne, ale mas priznaky endometriozy, mna tiez vsetko bolelo pred pocas aj po ms. Mam nepravidelnu, bolestivu hlavne v podbrusku a na vajecnikoch, tiez som zvracala, ked som dostala, velakrat som zo strasnymi bolestami skoncila na pohotovosti a tie stavy bezmocnosti, ked sa trasiem a mam studeny a teply pot a neovladatelne telo. Ale kazda ma ine priznaky, su baby, co nemaju ziadne priznaky.... Monasek ale dufam, ze ju nemas, povazuje sa to za neplodnost u zeny, pri stasti sa podari otehotniet prirodzene. Zistuje sa to vacsinou iba laparkou, ale ja mam aj gynekologa, ktory to vidi na ultrazvuku - moje endo loziska.
Tak pekny vikendik...

rena31
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
prinzesz
12. dub 2010

dobre ranko koceny, tak aky bol vikend? co noveho?

my sme cely vikend vegetili, nic extra sme nerobili, buduci ideme na sk a to zas nejaka robotka bude 🙂

dnes je brutalne pocko, rano som si krasne vyfukala vlasy a kym som prisla do prace tak ich mam zvlnene a vyzeram ako dement :D este sa nam ani na praci nedali otvorit dvere na karticku.. to je nonsens 😠 tak ale vam zelam krasny dnik!

monasek84
12. dub 2010

Dobre ranko 🙂

prinzesz: koukam ze ti tyden krasne zacina 🙂 me zas dneska vsechno pada z ruk, takze taky krasa 🙂

Vikend jinak...takovej nejakej nahaneci a pritom jsme nic neudelali, takze dneska jsem dobita jak pes a chce se mi strasne spat, takze bych hned klidne brala jeste jeden vikend 🙂

Slncee: ahojky 🙂 to co jsem psala vys byla nejaka strevni viroza, asi. Jen jednou me pri ovu strasne pichalo v podbrisku a poslednich par MS cca druhej nebo treti den cyklu mam strasne bolesti, ani prasky na to nezabiraji.... ale snad to nebude ono, to by nam jeste chybelo.... ale zase, to bysme nebyli my 🙄

skrecko
12. dub 2010

Ahoj kocky!
Nejdeme uz domov? Nechce sa mi tu byt ☹ Ja by som tiez kludne este jeden vikend brala. Vcera ked sme prisli konecne domov som bola absolutne nevladna. Chcelo by to dovolenku. 😔

prinzesz
12. dub 2010

monasek 😀 tak to hej, a este sa mi stale nechce zacat pracovat 🙂 a dnes toho este musim tolko zariadit 🙂 to je peklo!

booze teraz som bola na takej zenskej stranke kuknut co su tam za temy a pise tam nejaka holka, ze uz ma 26 rokov a snazia sa o dieta 3 mesiace a stale nic.. ty kokso, toto ma uplne fascinuje, hlavne to ze "uz ma 26" btw. ja v tom veku som este o baby nejak extra nepremyslala.. btw. v tom veku som sa stahovala do Prahy, frajir v nedohladne.. cize asi to bolo aj tym..

inac ty si sa kedy prestahovala do BA? a tvoj manzo je slovak? alebo co ta zavialo na sk?

monasek84
12. dub 2010

skrecko: souhlasim ;) aspon tyden... na pul uklizeci doma a na pul odpocinkovou 🙂

prinzesz: nam nastesti nejede system, takze nejmin do obede mam cas se pomalu rozkoukavat 🙂 3 mesice, hezky 🙂 tak aby slecna nekoukala za par mesicu ze porad nic 😒 a jinac me je taky 26 😀
Do Ba jsem se prestehovala 04/2007 🙂 ano, on je primo z Ba, sem si ho tu nasla na jednom vylete 😉 takze tak nejak slovo dalo slovo a je to 🙂

skrecko
12. dub 2010

monasek a spol: a co svadba? neplanujete niekto?

monasek84
12. dub 2010

skrecko: my jsme meli mit v Juni, ale nejak nestihame...tak asi September, jeste uvidime, nejak to nelameme 🙂

skrecko
12. dub 2010

monasek: Fiha, tak predsa planujete, to je super.

monasek84
12. dub 2010

skrecko: uz jsme meli mit loni v septembri, ale porad jsou nejake dulezitejsi veci na reseni 😒

skrecko
12. dub 2010

monasek: tak to uz dlho neodkladajte. Ja ti dam navod na to ako to rychlo a bezbolestne naplanovat 😉

monasek84
12. dub 2010

skrecko: no dej, jsem zvedava 😀

skrecko
12. dub 2010

monasek: to si napiseme sukromne. Podla zaujmu prezradim aj ostatnym 🙂

monasek84
12. dub 2010

skrecko: oki 😉