Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

monasek84
16. dub 2010

skrecko: taky se mi to stava, pak listuju nekolik stran zpatky 😉 Ja jen tak, ze jestli hned nekdy na zacatku nebo jak 🙂 ale no tak, neboj 😉

monasek84
16. dub 2010

jinac, za par minut mi zacina vikendik, takze vam preju na vikend slunicko a odpocinek a v pondeli se tu zase uvidime 😉

skrecko
16. dub 2010

monasek: jeeej, ides skor domka? ty sa mas, aj ja by som isla. Ale po obede to uz pojde snad rychlejsie. Len neznasam piatky, lebo vtedy sa u nas zacina straaaaaasne pracovat. A najradsej od takej tretej popoludni.

skrecko
16. dub 2010

Tak kocky, pomaly balim. Prajem vsetkym krasny vikend a tesim sa na vas v pondelok!!!!

prinzesz
16. dub 2010

pekny vikend aj ja zelam 🙂

aladin
17. dub 2010

Ahoj holky, moc vás zdravím. Sem tam na vás kouknu a přečtu si, co je nového. Byli jsme u Dr. Kočího. Byli jsme moc spokojeni, je to fakt borec. Konečně jsme měli pocit, že jsme u dokrota, který svojí práci rozumí a dělá ji rád. Zjistil, že má manžel rozhozené hodnoty hormonů a předepsal mu léky. Za 3 měsíce kontrola, tak uvidíme. Říkal, že nám nic neslibuje, ale že se dá toho ještě hodně udělat. Nelíbilo se mu, jak manželovi provedli M/T, tak na podzim jdeme na další operaci u něj. No, tak uvidíme. Mějte se hezky, užijte si víkend a bojujte, bez dětí jim nedáme pokoj 😉 . Papa 😵

monasek84
19. dub 2010

Dobre rano mile damy, tak uz jsme tu zas 🙂

monasek84
19. dub 2010

aladin: no z toho co pises mam aspon pozitivni pocit a citim nejakou sanci, takze drzim pesti, moooooooc 🙂

prinzesz
19. dub 2010

dobre ranko vsetkym, tak aky bol vikend? my doost pracovny a v podstate skoro vobec sme neboli doma, cize monasek som sa vykaslala aj na meranie a dnes rano som to zas nezvladla bo som bola taka leniva vstat ze az, ale od buduceho cyklu zacnem merat poctivo 🙂

skrecko
19. dub 2010

Ahoj kocky!

prinzesz: my sme mali taky olopracovny vikend. Ale boli sme doma, tak sme si aj trosku oddychli 🙂

aladin: moc drzim palce. Ja som sa rozhodla, ze ked s nami na SK nebudu chciet pred operaciou nic robit, tak tiez skusime toho Kociho. Musim si precitat dozadu co mate za sebou, lebo si vobec nepamatam 😵 Ale predpokladam, ze pri operacii nic nenasli. Ake mate hodnoty hormonov? Moc moc drzim palce a zas daj o sebe vediet!!!!

monasek84
19. dub 2010

prinzesz: u nas vikend pohodovy a odpocinkovy, konecne, takze ja jsem spokojena 😀 no ty si teda jaka, zadny mereni jo? 😉 Ja dneska cekam MS, tak uvidime 🙂

skrecko: krasne ranko 🙂 mam ten stejny nazor, jestli ho budou chtit hned rezat, tak zajedeme na konzultaci do Prahy, kazdy ho tu chvali, tak chci znat jeho nazor 😉

skrecko
19. dub 2010

monasek: ja by som asi doverovala niekomu aj tu, keby bol len trochu ochotny liecit. Ale nechapem preco sa tu tomu tak brania. Neda sa nic robit, dovidenia. Som z toho smutna. Ziadna snaha.
Predstavte si, ze nemate internet a neviete o tom ako sa to robi inde. Slepo by sme im doverovali.

A ja som mala dostat v sobotu a nic. Tak mam aj z toho depku ☹

kuspitka
19. dub 2010

Ahojte ,
ja len vam chcem dat nadej.
moj muz nema ziadne spermie bol aj na mesa/tesa a nic tak sme púouzili darcu.
boli sme na 2IVF a 3KET az druhe 2IVF sa nam podarilo mamr krasnu dceru aj ,ked je trosku narocna,ale je zlata.
len nestracajte nadej.

skrecko
19. dub 2010

kuspitka: dakujeme, nadej este nestracame 😎 este chvilu budeme bojovat, vdaka za podporu. napisem este do IP

kuspitka
19. dub 2010

dobre kludne

monasek84
19. dub 2010

skrecko: a mas pravidelnou MS? neni to z nervu nebo tak? no tak,nebud smutna 😉 vsechno dopadne tak jak ma, takze dobre 😉

kuspitka: dekujeme a gratulujeme ke krasne slecne 😉

kuspitka
19. dub 2010

monaseek aj teba to caka.je pekna aj narocna

skrecko
19. dub 2010

monasek: pravidelnu ako tak. Vacsinou sa trafim do 28 dni +/- 1-3 dni. Ale obcas mi meska 2 tyzdne. To sa mi stane vacsinou v lete a asi len 1x alebo 2x do roka. V oktobri mi to zacalo viac blbnut, tak mi dala dok. duphaston. Ale vo februari som vysadila, tak sa bojim, ci sa mi to zas nerozhadze. Ach ach. No a nervy samozrejme, kto ich nema 🙂

monasek84
19. dub 2010

kuspitka: v to doufame vsechny 😉

skrecko: no tak uvidis no.... kdyz dlouho neprijde, tak bud vyvolavacka a nebo cekat 😒 a nebo // ?? 😉

skrecko
19. dub 2010

monasek: 😀 😀 😀 to posledne mi vcera aj MM povedal, len som trpko zhodnotila, ze to sotva. Ale ak by sa stal zazrak....

monasek84
19. dub 2010

skrecko: i zazraky se deji 😉 treba verit a doufat 🙂

prinzesz
19. dub 2010

😀 skrecko nazdar 🙂 hmmmm a mozno aj hej, ja napr. si stale predstavujem ze sa stane zazrak.. neviem preco ale ja stale na to verim.. a predstavujem si kadejeke ako napisala monasek ze vedeckofantasticke pocity 😀 tak ale co uz?

jooj, holky ja mam dnes nejaku na prd naladu.. asi sa mi tez uz blizia kramy... no jo no.. taky je zivot..

monasek84
19. dub 2010

prinzesz: ale ja taky mivam ty pocity, neboj 😉 to je asi porad nejaka ta nadeje 🙂 me taky kdyz dneska neprijde MS, tak budu doufat a verit a i zitra verim, ze se najde par mrzacku.... a kupodivu, na to ze cekam MS mam vyyybornou pozitivni naladu, nejaky divny 😀

prinzesz
19. dub 2010

mna tentoraz nic neboli, len kustik mam prsa naliate ale inac nichts, len som nejaka podrazdena ale viem z coho.. napisem ti do IP

monasek84
19. dub 2010

prinzesz: pisni, cekam 🙂

prinzesz
19. dub 2010

uz som

skrecko
19. dub 2010

monasek: presne tak, dufat neprestavam a verime v nieco ine, tak snad mam sancu 😎

monasek84
19. dub 2010

prinzesz: aj ja 😉

skrecko: to je asi dulezity, aby tam porad bylo to doufani a nadej... si myslim... jako nevzdavat to....

deniiiii
19. dub 2010

Krasne slunecne ranko diftky 🙂
vikend byl odpocinkovy, koupila jsem si drevene, rozkladaci, duhove kreslo na zahradu 😀
Aladin: my k nemu jdeme na konci kvetna, tak jsem zvedava, jake mel tvuj manzel hladiny hormonu?
Skrecko: to je psychikou, bud rada, ze se ti to zpozdilo a ne zkratilo 😉

deniiiii
19. dub 2010

prinzesz: mne taky do IP! 😎 ja mam zase dobrou, (mam po ms) snad ti zvednou naladu sopecne anekdoty na str.2 v MF: Dear Iceland, we asked for casch, not asch! (Drahy Islande, chtely jsme penize, ne popel). Posledni prani islandske ekonomiky: rozptylte muj popel po cele evrope 😀