Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

skrecko
23. dub 2010

iriel: to co su za otazky??? 😠 Ty musis prist!!!! Budeme ta spovedat a pocitat tyzdne.

monasek84
23. dub 2010

skrecko: presne tak 😀

iriel
23. dub 2010

skrecko - 😉 Vsak jo... my jsme meli na beremku diskuzi cervnovejch nevest, loni... pak jsme se presunuly na Nyx, protoze beremko je verejne a moc nam nevyhovovalo a kecame do dneska a z tech 17 holek, co mely loni v cervnu svatbu, uz 6 porodilo, tri jsou tehotny (zadna nebyla tehu pred svatbou) a uz jen tri se snazime. Ja, jedna uz byla na IVF a treti zatim vychytava ovulaci.... ale jeden cas to tam bylo porad jen o kocarcich, autosedackach, bezplenkove metode, o kojeni a odsavackach a to me teda uz fakt moc nebavilo 😉

iriel
23. dub 2010

jo a tech par, co zbyva, ty se zatim nesnazi 😉

skrecko
23. dub 2010

iriel: no tak to radsej zostan s nami, lebo to uz je na nervy tie temy dokola. Hlavne ked ma sme v takej tazkej situacii.
Inak zas som dnes dostala dva maily s odkazom na fotoalbum babatiek 🙄

http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/7203/srdce-v-dl...
toto ma dostalo, ani som to nedocitala. Tak ma obcas napadne, ze radsej ostat bez deti ako prezit nieco taketo. ☹

iriel
23. dub 2010

skrecko - brrr, radsi necist ☹(

monasek84
23. dub 2010

skrecko: ani sem to neotevrela, radsi 😒

skrecko
23. dub 2010

no ani teda necitajte, je to smutne

skrecko
23. dub 2010

balim kocky, majte sa krasne, pekny vikend a v pondelok sa na vas tesim! papa

monasek84
23. dub 2010

aj ja utikam 🙂 krasny vikend vsem 😉

iriel
23. dub 2010

Mejte se krasne, uzijte pekneho pocasi dokud je 😉

deniiiii
23. dub 2010

Skrecko: taky se divim, ze v patek do 6 fuj, jeste hodina 20 minut, vy uz jste nekde doma na zahradce, tak pekny vikend vsem a v pondeli navi 🙂

iriel
25. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem skutecne prisla domu a ta okna umyla! 🙂 Zitra jdu na rovnatka, tak budu az odpolko, tak jsem jen chtela dat vedet, ze hlidani autisty jsme prezili my i on, ze to nakonec bylo celkem v poho, az na jeden moment, vcera, kdy na sebe vylil sirup, ale takovej fakt echt lepkavej, vitaminovej detskej sirup... a ten rozmatlal po kuchyni, pokojicku, koberec, pocitac, polstrovana zidle, no.. nechapu, jak to stihnul, jen nez jsem vynesla veci ven na zahradu a skocila si na zachod.. takze jsme do vecera pak vsechno drhli, on sel do vany, no lepili jsme porad, podlahu jsem vytirala asi desetkrat, polstrovani i koberec jsem musela hned vyprat, ale nastesti dobry, zachranili jsme to. Jak jsem ho vzala hned do vany, tak lepila i horni koupelna, schody, no proste vsechno 🙂)) Ale dobry, usnul v poho, ta holcicka taky, rano dobry a asi 15min pred tim, nez prijeli rodice chytil takovej mensi zachvat vzteku, ktery nemiva, ze chce buchtu (dal mi obrazek), kdyz ji dostal, tak ze ne, ze chce topinku (jinej obrazek), tak jsem udelala topinku, to uz kricel, ze ne, no veselo, vubec jsem nevedela, co po mne chce nebo co mam delat, ale jeho mamka pak rikala, ze to oni proste taky nevi, ze to je prave autismus... No, je mi jich lito, ona je sance, ze se muze zlepsit, ale vubec nemusi.. Ona je doktorka, ale cely zivot s nim bude doma, to ji taky nezavidim ☹ Uzijte si zbytek nedele a zitra navi. 🙂

skrecko
26. dub 2010

ahojte kocky!
Zas ten hnusny pondelok.... Pocitam minuty do vikendu 🙄 Tento vikend bol super, boli u nas nasi pozriet prerabky 🙂 a bola pohoda a pekne pocasie... Tak o to je tazsie to tu dnes vydrzat. Ach
iriel: tesim sa, ze ste to zvladli, som bola zvedava. Ste statocni, ze ste sa na to dali 🙂

monasek84
26. dub 2010

Dobre ranko damy 😉
iriel, tak super jak jste to zvladli, sikulky 🙂 jinac, ja ty okna neumyla 😒 😀
skrecko: ale no tak, nebud pri pondelku tak negativni 😉 my se tu postarame aby jsi mela lepsi naladu 😉

jinac u nas vikend pohoda, slunicko, nejakej uklid, odpocinek, cteni, proste parada 😀

skrecko
26. dub 2010

monasek ahoj, konecne, uz som myslela, ze tu budem sama dnes 🙂 , spolu nam to urcite rychlejsie ubehne

monasek84
26. dub 2010

skrecko: neboj, ja bych te tu nenechala 🙂 jen jsem mela do 9 nekolik terminu, tak jsme makala jak vcelka a zbytek dne uz si budu dirigovat sama 😉

prinzesz
26. dub 2010

ahojte damy, tak ms dorazila uz v piatok podvecer takze aj nalada sa zlepsila... a teraz som uz ok 🙂 chvala bohu 🙂)) inac vikend bol celkom ok, boli sme v ikei na nejakych nakupoch, bola som na masazi - lymfo, ako celkom fajn vikend, a hlavne bolo super super pocko 🙂 takze bomba..

prinzesz
26. dub 2010

este pre monaska moj graf 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/prinzesz

skrecko
26. dub 2010

ahoj prinzesz.

monasek, to ti zavidim, ze uz mas dnes pohodicku. Ja mam vela roboty, ale vobec sa mi nechce 😒

monasek84
26. dub 2010

prinzesz: tak vitej po vikendu 😉 no jsem zvedava jestli budes poctive merit 😀

skrecko: aj ja mam vela roboty, ale tu mam mit hotovou do zitra, takze je na me, jak si to rozvrhnu abych to stihla 😉

monasek84
26. dub 2010

prinzesz: a jinac: http://www.fertilityfriend.com/home/288372 zacaly jsme stejne, takze se nam to ted uz tady srovnava 😀

deniiiii
26. dub 2010

Zdravim pondelni vcelky 😀
let me think, kdo ze to byl ten, co neco rikal o oknach, ze je bude muset umyt, aha uz vim, to jsem byla ja 😀 mela jsem v nedeli na vyber: budto umyt okna nebo jit na zahradu a slunit se, takze mam porad spinava okna, ale zacinam chytat barvu 😎
Iriel: tedy ty jsi mela vikend! byla jsi na sebe opatrna, mozna jsi tehu 🙂 kdy to budes vedet? budes si delat test nebo jdes do Gennetu?
Skrecko: kasli na pondeli, nic s tim nenadelas...
Prinzesz: lymfo masaz, jake to bylo? neni to na zhubnuti? podle obrazku, jsi hubena az az, tak aby te po te masazi vubec nasli 😉

prinzesz
26. dub 2010

monasek, budem sa snazit merat pravidelne aby som videla vysledky 😉 tak my dve sme sa uz zrovnali, ostatne by ste sa mali pridat 🙂 skrecko 🙂 deniii.. iriel ty nie, ty uz ms necakas vsak?

inac vsetka cest iriel ze si zvladla starostlivost o dieta cez vikend 🙂 si skvela!

monasek84
26. dub 2010

deniiiii: ahoj 🙂 s tou barvou - napodobne 😀 v nedeli byla grill party a ja byla ceeeeeeelej den na zahrade 😀

monasek84
26. dub 2010

prinzesz: i na stejne teplote zaciname 😀 takze pristi mesic se k nam musi nektera pridat - Iriel NE, ta to ma zakazany 😉

prinzesz
26. dub 2010

denii, nie lymfo masaz je na detox 🙂 preto mam aj tie vyrazky.. a urobili sa mi dalsie.. des!!! tym sa ma vycistit organizmus, inac to pomaha aj na opuch noh a to sa mi v lete dost casto stava a nemam to rada.. tak snad mi toto pomoze..
uvidime.. noo, inac uz som pribrala kustik, aj ked zavratne nie.. ja sa bojim najviac na stimulku, ake to bude, a ci priberiem, z HAK som nikdy nepriberala len z Diane ale neviem ako budem zvladat tie hormony ktore si budem pichat.. iriel ake to bolo?
inac co znamena ten hyperstimulacny syndrom?! co sa deje s telom? neviete niekto?

deniiiii
26. dub 2010

Prinzesz: tak to nevim, jsem od vas s monaskem o 17 dni 😉

skrecko
26. dub 2010

prinzesz, monasek: ja som dostala v utorok, takze sa priblizujem 😉

ja som bola tiez vonku, ale farbu som nechytila. Bud idem do cervena a potom vyblednem alebo nechytim vobec. Som belsia nez stena 😀