Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

draacik
14. kvě 2010

kraasny a pohodovy vikend prajem, ahojte

ando
16. kvě 2010

Ahojda kočky,
ani jsem Vám v pátek nestihla popřát příjemný víkend a už bude za námi, tak ať Vám aspoň uteče pracovní týden a máme zase pátek odpoledne 😀
jinak zjišťuju, že jsem i kulturní barbar.... v divadle jsme nebyli ani nepamatuju a s kinem je to taky dost bledé
in-line brusle miluju, je to moje nejoblíbenější sportovní aktivita. Když je pěkné počasí jedu z práce dom na bruslích, je to cca 10km po úplné rovince... brzdím brzdou nebo druhou bruslí v Téčku nebo to jistí vše okolo, tráva, strom zábradlí atd. 🙂
no v tomhle hnusným počasí myslím na Iriel jak se vyhřívá na dovče 😵
Mějte se fajn a snad bude zítra chvilka, že na Vás junknu......

skrecko
17. kvě 2010

Bre ranko kocky!
Ako pise Ando, uz cakam piatok 😵
A ktovie ako sa mala Iriel, dufam, ze tam bolo krajsie pocasie ako u nas!

monasek84
17. kvě 2010

dobre ranko 🙂

prinzesz
17. kvě 2010

dobre ranko, ja taky cakam piatok 🙂

monasek84
17. kvě 2010

Kocky, jak jste se mely o vikendu?? u nas pohoda, v nedeli jsem byla sama doma, tak jsem stihla konecne poklidit 😀 a jinac, cekam MS a PMS nikde, nejakej divnej cyklus 😀

prinzesz
17. kvě 2010

nejak tu nikto nic nepise, ale ja som dost busy dnes, este toho musim tolko stihnut a o 16 bezim, dnes vecer idem ku gynovi

u nas vikend tiez pohoda, nic extra sme nerobili 🙂 vacsinou lezing 🙂

monasek84
17. kvě 2010

prinzesz: ma oblibena cinnost 😀 tak pracuj, at stihas 😉

skrecko
17. kvě 2010

monasek, ja cakam zajtra a PMS tiez nikde, tak dufam, ze to nemam nejake "pokazene" ☹
v sobotu sme upratovali a vcera som mala mat stretko s tehulami, ale nakoniec sa zrusilo, takze sme boli doma, len lenosili cele poobedie, pozerali dvd, citali, maskrtili, pozerali, citali, maskrtili.... a stale dokola 🙂 🙂 🙂

monasek84
17. kvě 2010

skrecko: no to bude asi tou pozitivni nalado tady, ze PMS nechodi 😉 takze taky prijemny vikendik, tak to ma byt 😀

prinzesz
17. kvě 2010

no ja neviem holky, ja mam PMS uz tyzden.. a prsa ma furt a furt bolia.. tak si myslim ze v stredu to prejde a vo stvrtok pride ms 🙂 no uvidime co povie gyno dnes.. co uvidi..

monasek84
17. kvě 2010

prinzesz: aby ti nerekl, ze tam mas malou fazulku 😀 jinac to by byla jaka haluz 😉

skrecko
17. kvě 2010

prinzesz, drzime palce, snad to mas len silnejsie prejavy tento mesiac. U mna to je tiez niekedy strasne a niekedy ani neviem

monasek84
17. kvě 2010

skrecko: prinzesz si to proste tento mesic asi vybrala i za nas 😉

prinzesz
17. kvě 2010

ja si to myslim, ze mam aj tie vase priznaky tak si to od..one 🙂 sak pockajte buduci mesiac to bude mat niektora z vas.. a ja budem ok 🙂 ono obcas sa mi to stava ze to mam od ovu az po ms.. nie je to casto ale stane sa..

monasek, ja si skor myslim ci nebudem s tebou sudruzna a nebudem mat aj ja to PCO, to ma asi klepne.. ale min. rok som nemala nic.. ale to sa moze hoc kedy zjavit nie?

monasek84
17. kvě 2010

prinzesz: no ja si myslim, ze si to pekne odskacem 😀 no bud PCO a nebo endometrioza (tu ti ale na ultrazvuku nezjisti)... vsak uvidis vecer. A myslim ze PCO vzniknout muze, je to vlivem hormonu, takze nepredpokladam ze by to bylo vrozeny nebo tak...

ando
17. kvě 2010

ahojky 🙂,
teda jaké hrůzy to tu při pondělku řešíte? 😕 nic si nepřivolávejte stačí to co máme 😎
pro nás nastávají akční dny... dnes odpo MM u androloga a já zítra na vyšetření. Už včera večer jsem byla jak malá a staršně se těšila, že to bude vzrůšo, že budeme vědět víc info , co a jak..... jen manža to nesl těžce, že na to kvůli mě musí myslet a děsit se co bude ☹ a to jsem nechtěla... jenže pro mě je dobrá jakákoliv informace, já potřebuju spoustu dat a jsem spokojená

monasek84
17. kvě 2010

ando: no jen pozor na toto "teseni"... pak byva clovek zklamanej, bud z pristupu doktora, nebo z toho ze se nic noveho nedozvi a nebo z toho ze "udelame jeste tyto testy ktere trvaji 2 mesice a pak uvidime" 😉 nechci ti to teseni kazit, jen te pripravuju 🙂 ale uvidis, mozna to bude uplne jinak 😉
A jinak ahoj 😉

monasek84
17. kvě 2010

ando: a v mem pripade neprivolavam, privolalo se to samo 😠 ☹

monasek84
17. kvě 2010

btw: jinac od tematu, vsimli jste si jak dlouho nam nechali tyto avatary?? 😀

skrecko
17. kvě 2010

ahoj ando, typicka zena 😉 pred tym nez ide chlap k toktorovi netreba moc o tom hovorit. Ked bude potrebovat tak zacne sam, alebo sa ta spyta. No ale aspon niekto sa dnes, zajtra o kustik posunie. Netrpezlivo budeme cakat co nove.

monasek, aby si to nezakrikla 😀

monasek84
17. kvě 2010

skrecko: suuuuuuuuuhlas 😉

i kdyby, uz toto je uspech :D

deniiiii
17. kvě 2010

Zdraviiiiiiim vsechny, kdo odvazne celi pondelnimu nasazeni eeeeeeee 🙂
U nas vikend v pohode, v sobotu jsme byli na vylete na Certovych hlavach a Kokorine, v nedeli jsme dopoledne lenosili, po o prijeli kamaradi a vecer jsem byla poprve na trampolinach - to bylo vyborny, vrele doporucuju na odreagovani 🙂
Skrecko: co ze jste to delali, kdyz jste "maskrtili" - moje fantazie pracuje na plne obratky 😀

monasek84
17. kvě 2010

deniii: ahojky 😀 ty mas ale bujnou fantazii 😀

skrecko
17. kvě 2010

ahoj deniiiii: maškrtiť znamena papt nieco dobre 😀 😀 😀 😀 😀 vacsinou sa mysli sladke Co si myslela ty?

deniiiii
17. kvě 2010

Monasek: jen nerikej, ze tys to vedela 😉
Skrecko: navzajem se skrtili 😀 😀 😀 popripade vzali mamu a tu ma-skrtili 😀 😀

monasek84
17. kvě 2010

deniiii: ja ti uz ani nevim 😀 uz je to tak davno co jsem se zacala pravidelne stykat se slovenstinou 😀

skrecko
17. kvě 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 musim to povedat muzovi, ten sa bude smiat. Tie rozdiely medzi nasimi jazykmi nie su velke ale niekedy vzniknu čarovné nedorozumenia. 😀

monasek84
17. kvě 2010

skrecko: no to mi povidej 🙂 bavili jsme se na tom asi rok, nez jsme se jaks taks jazykove sladili 🙂

skrecko
17. kvě 2010

Ale my slovaci sme s cestinou predsa len lepsie - pozerame vase televizie, tak trenujeme. Ale vy v cechach asi velmi nase nepozerate. Alebo sa mylim?
A co prinzesz? Ti su tiez zmiesani.