Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

monasek84
19. kvě 2010

deniii: to zni jako dobry napad 😀

deniiiii
19. kvě 2010

Monasku, posli mi tipy do ip, tvuj navzdy oddany Kuky 😉

skrecko
19. kvě 2010

deniiiii ma tusim volno v praci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tipy posleme do IP

deniiiii
19. kvě 2010

Skrecko: jak jsi to uhodla? 😀

iriel
19. kvě 2010

No ja jdu v patek na utz a zacneme stimulovat na IVF, tak jsem mela trochu cuky, jestli to jeste neodlozit, najednou je to tak rychle vsechno, ale asi ne, asi to tak ma byt, tak jsem zvedava, jak to pujde... kamaradka po KETu jde zitra na krev, ale vcera delala test a nic, mela vlozene dve... tak si rikam, kolik vlastne veci to muze ovlivnit, ze je to fakt zazrak, kdyz to vyjde.

skrecko
19. kvě 2010

iriel, som myslela ze budete skusat este IUI. Ale inak podla mna je super ze to ide rychlo. Aspon nemas vela casu premyslat, pochybovat... Ja som strasne vahava, takze pre mna nie je nic lepsie, nez ked musi ist vsetko rychlo rychlo 🙂

deniiiii
19. kvě 2010

Iriel: tobe to urcite vyjde, vzdyt ty jsi zatim mela jenom IUI, IVF je mnohem presnejsi, budes mit dvojcata 😀 nebo se ptaji, kolik ti jich tam vlozi?

monasek84
19. kvě 2010

deniiii: mas to tam 😀

deniiiii
19. kvě 2010

Monasku jsi prvni - well done za zodpovedny pristup k nasemu hernimu planu 😀 😀 😀

iriel
19. kvě 2010

deniii - ptaji se, muzes si rict, jestli jedno nebo dve, my bychom davali dve asi...

na tipy se hned vrhnu 🙂)

Holky, nechcete byt radsi v soukrome diskuzi?

draacik
19. kvě 2010

deniiii: bomba napad, idem poslat tipy
iriel: ahojky po dovci, niekedy je to dobre sa rychlo rozhodnut a nevahat dlho, ja som tiez velmi vahava a to som v znameni kozoroha...chichi

monasek84
19. kvě 2010

deniiii: a posilejte mi vsichni rovnou darky, protoze se odhaduju na 100% uspesnost 😀 😀 😀 😀 😀 😀

iriel: uz jsme to resily... nekdy tu prece jen mluvime k tematu a nekdy ne 🙂 tak nevime 🙂

draacik: jednoho kozoroha mam doma, nekdy je hrrrrr jak nevim co a nekdy najde jeste milion veci co napred musi "prozkoumat" 😉 😀

deniiiii
19. kvě 2010

Draacik: dikys 🙂 chvalim za cesko slovensky preklad mesicu, akorat maj je kveten 😀 😀 😀
Iriel: ja nevim, protoze, pokud bychom nepsaly mi, tak to tu bude prazdne a me na zacatku ohromne povzbudilo, ze ma nekdo stejny problem a i info a zkusenosti tu mi na zacatku pomohly...info soukromeho razu si muzeme posilat po mailu ci ip, coz?

iriel
19. kvě 2010

no a nebo muzeme mit soukromou diskuzi, kde budeme drbat o vecech, co nejsou verejne a tady k tematu... Me zase naopak odradilo parkrat, kdyz jsem vlezla do "odborne" diskuze a tam holky resily neco soukromeho a evidentne se znaly uz dele, tak jsem to nechtela narusovat...

monasek84
19. kvě 2010

to all: ja to taky beru tak, ze aspon to tu porad zije a kdyz prijde nekdo novy, tak tu myslim citi "pohodu" a podporu....

prinzesz
19. kvě 2010

caute kocky, iriel vitaj spat 🙂

nemam na vas zas cas, mam toho tollko ze uz prestavam vladat..

denii, poslala som ti moje typy tak snad som sa vratila 🙂 vyzera to dost vtipne 🙂

monasek84
19. kvě 2010

prinzesz: kde mas avatar??? 😒

skrecko
19. kvě 2010

iriel, suhlasim s babami ze by sme mali ostat tu. Akonahle zacneme pisat niekde inde, tak to tu ostane prazdne. A neda sa ozaj stale len o nasom probleme, lebo by sme sa zblaznili. Je pravda, ze pre tych, co tento problem zistia teraz a budu citat celu diskusiu od zaciatku bude velmi tazke sa tym prekusat.

VYZYVAM VSETKYCH, KTORY MAJU TIEZ NAS PROBLEM, ABY SA SEM NEBALI NAPISAT!!!!! Hned vas zoberieme do partie, vyspovedame, rozpitvame vase hormony, napiseme nase skusenosti, (ne)odbornym okom posudime vasu situaciu a budeme vas mat rady 😉 😉
A ospravedlnujem sa za prispevky, ktore nie su sice k teme, ale pomahaju nam prezit 🙂

monasek84
19. kvě 2010

skrecko: tak tak, amen 😉

skrecko
19. kvě 2010

A este som zabudla pripisat, ze vsetky ochotne zopakujeme detaily nasho pripadu. To bude na zopakovanie pre nas vsetky celkom dobre, lebo niekedy sme popletene 😀

deniiiii
19. kvě 2010

Timto vyzyvam Iriel, Skrecko a Andy o tip sup sup sup kalamajka pekna vec, kdyz je zima sup na pec, kdyz je teplo, sup dolu...
Jo jo nove prichozim, jsme tu vsichni normalni, nebojte se 😀 😀 😀

skrecko
19. kvě 2010

deniiiii, to si nemala pisat, este nas odhalia 😀 😀 😀

monasek84
19. kvě 2010

deniii: spravne az na nejaky tiky v oku a zachvaty PMS jsme tu naprosto normalni 😀

skrecko
19. kvě 2010

monasek, presne tak, za vsetko moze perioda 😵

monasek84
19. kvě 2010

skrecko: bud nase a nebo manzelu a partneru 😀

skrecko
19. kvě 2010

no to je pravda, lebo ti nasi kozorozci mam taky pocit, ze tiez nejaku periodu maju

monasek84
19. kvě 2010

skrecko: podle me na 10000000000000000000% 😉 😀

monasek84
19. kvě 2010

Grrrr... druha otazka po "a kdy si udelate miminko" kterou nesnasim je "kam pojedete na dovolenou".... 😔

deniiiii
19. kvě 2010

Ze by Iriel a Andy pracovaly? tak ja vam jeste pockam, ale honem!!!!!!!! 😝
Skrecko: mm mel vcera definitivne ms 😀

deniiiii
19. kvě 2010

Monasek: ha ha ja taky!!!!!!!! rikam jim, nikam, pujdu se radsi opit, i kdyz u me by to vyslo levne, nejak jsem posledni dobou netrenovala, hned bych sla pod stul 😎