Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

kacula87
18. říj 2011

@atrix Počet byl 170 tisíc a morfologii i pohyblivost normální říkali tak nevím kolik to bylo procent 🙂

jaanulka
18. říj 2011

@kacula87 Mě taky pobolívá břicho a taky když si vezmu ten utrogestan a mám nervy z toho že to pořád ze mě teče.....taky nevím jestli testovat nebo netestovat bojím se toho......já zatím od včerejška ještě ležím, ale taky to právě moc dlouho nevydržím...... 😀

kacula87
18. říj 2011

@jaanulka No mě právě jakmile si ho vezmu tak po chvíli mě rozbolí břicho. Taky to ze mě teče co máš z toho. Mě pořád pobolívá v podbříšku jako bych to měla dostat i záda, ale četla jsem tady v jiném portále ( testování po ET), že je to naprosto normální to bolení, že malý se uhnízďuje no tak jsem nervózní,. Jsem 4 den po ET, ale už emůžu vydržet te netestování. Mám doma na parapetu nalepených 8 lístečků a každé ráno jeden odlepím aby mi to utíkalo 😀 já vím jsem praštěná! Ale to se fakt nedá vydržet.

wifina
18. říj 2011

@kacula87 vydrž to 🙂)))), to s tými lístočkami je dobréééééé 😀

wifina
18. říj 2011

@atrix je šanca, že by pri MESE/TESA našli nejaké v poriadku? Lebo inak ti asi zostáva len darcovstvo, tak to by som asi do toho šla. Alebo máte aj iné možnosti? My sme mali 96% patológiu ☹

jaanulka
18. říj 2011

@kacula87 Kači tak teď jsi mě fakt rozesmála ty jsi super....tak já jdu lepit lístečky, protože jsem na tom úplně stejně...mě taky bolí záda a jak...jsem myslela, že je to z madračky...tak asi není no taky mi z toho řádně hrabe a to ležím od včerejška......u nás je ještě problém ten, že bydlíme s rodiči a nikdo z okolí o ničem neví tak jsem se musela vymluvit na to že jsem nemocná.....doma to ví akorád mamka!

kacula87
18. říj 2011

@jaanulka Myslela jsi, že to jsou péra z gauče? 😀 😀 já se picnu fakt už asi magoříme. Vydrž prťka vydrž!!

jaanulka
18. říj 2011

@kacula87 no to asi fakt magoříme...víš co já si nalepím ty papírky barevný...víš jak jsou ty lepící určitě je taky máš....ružovej, zelenej, fosforovej a oranžovej... 😀 😀 By se prťka divil co my vydržíme!!! 😝

kacula87
18. říj 2011

@jaanulka 😀 😀 😀 přesně ty mám takový ty kancelářský růžový mám nalepený. Večer přišel mužík domů a prý co to máš na tom parapetu???ten parapet je rozbitej, že ho máš označenej??a já ne miláčku já jsme jak Lucie postrach ulice jak si lepila nálepky kdy už půjde do školy a on dostal totální výbuch smíchu. Prej je to chytrej nápad 😀 😀
Tak aspoň se zasmějem a máme dobrou náladu.

wifina
18. říj 2011

@kacula87
@jaanulka
to je ako na vojne strihanie metra 😀 , normálne vám závidím, že už ste tak ďaleko a v takom (skoro) radostnom očakávaní...

katarinnak
18. říj 2011

@wifina nepreplaca sa nic. Ale ak som si to tak zratala, poistovna v nasom pripade aj tak vela nepreplati a druhy a treti pokus este menej. Tak radsej pojdeme do Ciech a hadam sa to coskoro podari. Je vela zien co po 3 pokusoch na SK skoncili v Brne.

wifina
18. říj 2011

@katarinnak ty si po troch pokusoch? som nevedela, tak jasné, keď si máš sama hradiť, tak by som tiež šla radšej do Čiech...

jaanulka
18. říj 2011

@kacula87 jj to jo musíme mít dobrou náladu a pozitivní myšlení....právě jsem se dodívala na film Pravá blondýnka 😀 😀 😀 ......no jen aby řeč nestála já jsem blond 😀

jaanulka
18. říj 2011

@wifina jj jak metr a teď aby to finále bylo naše........neboj taky se dočkáš.....všechny se dočkáme já tomu tentokrát věřím.....

katarinnak
18. říj 2011

@wifina nie, to je nas prvy 🙂....to bolo len prirovnanie.

kacula87
19. říj 2011

@wifina Přesně tak ještě nemáme vyhráno, ale to víš, že už se těším jen aby to vyšlo. Tobě to taky vyjde chce to jen čas my čekali na mimčo 2 a půl roku.

wifina
19. říj 2011

@kacula87 držííím palce a myslím na vás, my sa snažíme asi rok, ale liečime sa od mája (ja)/augusta (on)

kacula87
19. říj 2011

@wifina Děkuji tak to máte krátkou dobu. Pro mě už to bylo nekonečné.

wifina
19. říj 2011

@kacula87 verím, ale snáď sa dočkáte...a aj my

kacula87
19. říj 2011

@boruuvka Boruuvko mě pobolívá břicho jako kdybych to měla dostat a i záda, ale dostat to mám až někdy na konci příštího týdne já se bojím, že to dostanu doufám, že ne je to normální? všichni pořád tvrdí že jo 😲

jaanulka
19. říj 2011

@kacula87 Kači mě taky neboj nesmíš stresovat.......buď v klidu a něco je i ve tvé hlavě neboj vážně...žádnej STRES!!!Já vím to se řekne já mám nervy taky daleko ale nesmíme se tomu poddávat víš co jsi psala Vydž prťka vydrž!!!!!!!! 😅

kacula87
20. říj 2011

Já vím Jaňulko bojuju stím je to pro mě nejdelší týden na světě. Dneska mě třeba zase vůbec nebolí. Včera večer brutální bolest hlavy takovou jsem ještě nezažila a zrovna když si nemůžu vzít žádný prášek a k tomu ještě menší průjem. jako co ty hormony mým tělem dělají to je hříčka přírody. Dneska opět bolí hlava, ale už míň.

boruuvka
20. říj 2011

@kacula87 já to měla jako ty...někdy mě podbřišek pobolíval pak zase ne. Jo a co se týče bolestí hlavy, tak jsem měla neskutečný migrény celý první 3 měsíce ☹ prostě hormony.

kacula87
20. říj 2011

@boruuvka Fakt? i Ta hlava? tak to si mě aspoň trošičku uklidnila je možný, že to mám z toho. Taky mě to břicho pobolívá jak kdy někdy odpoledne někdy večer. Jo a ta migréna včera katastrofa myslela jsem, že vyskočím z baloknu, ani jídlo jsem nemohla cíti jak mi bylo zle.

boruuvka
20. říj 2011

@kacula87 ...mě na tu hlavu vždycky pomohla hodně teplá sprcha a umytí vlasů 🙂 asi jak se to prohřálo, tak to povolilo. Ale v těhu se zase moc horká voda nemůže, tak všeho s mírou. Ale kamarádka zase říkala, že na ní zabírá zase studená voda...

kacula87
20. říj 2011

Hoky já jsem ted 6 den po transferu včetně ttransferu a dělala jsem si ted test bylo to silnější než já. a je tam slaboulinká čárečka!!! Fakt ji tam vidím. Ale není to z raní moče. 😵

timmka
20. říj 2011

@kacula87 ahoj, nie je to z pregnylu??? je to nejako velmi skoro 😒 , ale ked je to ozaj tak, tak sa tesim kedy zacnem aj ja testovat 🙂 , drzim palceky

kacula87
20. říj 2011

@timmka Nevím je to taky možné, ale boruuvka také testovala už 6.den a ted má krásnou holčičku. 🙂

timmka
20. říj 2011

@kacula87 waaaaaaaaaau, tak potom gratulujem 😵 ,dobre vediet, urcite nevydrzim a budem testovat aj ja 😉
lebo ked som brala clostil a potom pichnuty pregnyl, tak na 8DPO som mala na TT ciarku,t ak preto sa pytam....

boruuvka
20. říj 2011

@kacula87 den transferu se nepočítá, takže jsi 5 den po ET. Zkus zítra ráno 🙂
Já měla čárku slaboulinkou až po zaschnutí a každý den sílila.