Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

kacula87
24. říj 2011

@jaanulka Jaanulko ano včera 8.den, dneska 9.den a dneska ráno hned naběhla dálnice. Až se divím, že se mi to ukazovalo už od 5. dne. Jasně pořád mě bolí břicho jako na MS, brutálně prsa ani si na ně nemůžu pomalu lehnout, občas hlava a točení hlavy jinak nic. Podej hlášení jak dneska ráno, nejlepší je to z ranní, ale to ty víš 😀

kacula87
24. říj 2011

@boruuvka Děkujeme boruuvko, ale 100% budu vědět až kolem oběda z krve nechci to zakřiknout, ale včerra a dneska jsem měla už dálnice // tak doufám, že to není nějaký klam. 🙂

jaanulka
24. říj 2011

@kacula87 Kači tak dneska je to o malinko víc vidět ale jsou tam //!!!Tak úplně přesně jak jsi napsala tyto příznaky mám ale doslova.....kdyby ty prsa tak neboleli aspoň 😝 a ty podej hlášení hned jak budeš vědět výsledky z krve!! 😎

jaanulka
24. říj 2011

@boruuvka děkujeme borůvko!! 🙂

boruuvka
24. říj 2011

@wifina nene, na druhé IVF je zatím čas. Malé bude teprv rok a půl, tak ještě počkáme. Chci si jí užít, když je to naše možná jediné dítě. Na podruhé se podařit nemusí a do třetice pak do toho už nepůjdeme.

wifina
24. říj 2011

@boruuvka jasné to chápem
@jaanulka a
@kacula87 ako tak pozerám, o chivíľu som v téme posledná netehotná 🙂 , gratulujem obom, nech sa vás tie čiarky držia

kacula87
24. říj 2011

@jaanulka Jani no vidíš já ti to říkala a ted to bude den ode dne silnější a silnější ty jsi ted kolikátý den od transferu?myslím den po mě, že? Jasně hned po obědě napíšu co a jak, ale myslím si, že to hcg v krvi bude ještě hodně nízké teda jestli tam nějaké bude, byla jsem na té krvi hrozně brzo, no uvidíme. 😵 Jo a máš pravdu s těma prsama, je to fakt hrůza a to se nám zatím ještě nenalívají mlíkem počkej až to příjde to určitě bude větší hrůza.

kacula87
24. říj 2011

@wifina Určitě nejsi poslední, jak to tady tak čtu pozpátku tak se jenom daří a ty jistě nebudeš vyjímkou. 😀

jaanulka
24. říj 2011

@kacula87 Já jsem dneska 7 den .....no já počkám do středy a ve středu bych asi zavolala sestřičce....no a kdyby mi řekla, že mám na druhej den přijít tak to bych byla 10 den tak snad už by to nějaký bylo......došli mi těhotenské testy, a nechce se mi je kupovat tady u nás to zas bude keců......no ale asi nic jinýho mi nezbyde.........a ze kterého jsi kraje Kači já z Olomouckého!! 😅 No tak jestli to s těma prsama bude ještě horší jak teď tak mě asi trefí....protože mám pocit že mi upadnou holky jedny moje!! 😀 To nevadí že by bylo nízké ne?Neboj bude hlavně žádnej stres...........víš jak to říká moje praštěná suprová kámoška??žádnej klid zachovejte paniku!! 😀 Jo a představ si včera jsem byla jak praštěná pořád jsem se smála až jsem dostávala záchvaty smíchu ...manžel ze mě nemohl..nemá to i nějaký vliv na mozek?? 😀 😀 😀

jaanulka
24. říj 2011

@wifina neboj všechno příjde!! a jak dlouho se snažíte???hlavně to nesmíš vzdávat nikdy....vždycky je nějaký řešení..... 🙂

wifina
24. říj 2011

@kacula87 ďakujem, len aby to bola pravda...
@jaanulka ďakujem, presne ani neviem, asi rok, liečime sa od mája (ja), od augusta ( on) 😖

kacula87
24. říj 2011

@jaanulka Určitě to už můžeš zavolat to už v krvi dávno bude. No já si dělala snad už 7 testů hrůža 😀 .Já jsem přímo z Olomouce a ty?Tak to je dobrej slogan 😀 N amozek to určitě žádný vliv nemá neboj já se doma taky pořád chlámu jak praštěná 😀 😀 😀

kacula87
24. říj 2011

@wifina O tom nepochybuj podívej se na nás, já myslela, že nikdy nebudem mít svého miláčka a vidíš jak to dopadlo a Janča totéž, takže se nemusíš báta a ikdyby to nedopadlo napoprvé nic se neděje svět se nezboří pokud budeš mít mrazáčky. Víš do toho člověk musí jít s tím, že se to i nemusí na poprvé podařit. My do toho tady stím rizikem šli, jenom musíš věřit, že to výjde. Já věřila pořád jsem si v duchu říkal jsem silná zvládnu to no a je to tu! 😀

boruuvka
24. říj 2011

@jaanulka
@kacula87 holky, co já bych za to dala mít prsa jako v porodnici, když se nalévaly mlíkem...sice bolely, ale byly super. Já mám prsa malá, takže tam jsem měla silikony 🙂) v těhu mě prsa ani nebolely, jen takhle jako vás ze začátku.

kacula87
24. říj 2011

@boruuvka Já mám taky malá prsa takže se mi ted začaly trošku zvětšovat a taky mi to jako nevadí když budou větší 😀

kacula87
24. říj 2011

Holky tak hcg z krve pozitivní!!!!!!!!! 😀 😅 Sice jenom 24 hcg, ptž jsem na krvi byla teprve 6.den a to je hrozně brzo, ale i tak je pozitivní a příští středu jdu na UTZ. Jsem šťastná, ted jen aby pr´dolka rostla.

katarinnak
24. říj 2011

@kacula87 jeej, blahozelam!!!! 🙂...to je super.

@wifina neboj, neboj...som v tom s tebou....este netehotna 🙂

kacula87
24. říj 2011

@katarinnak Moc děkuji!

kacula87
24. říj 2011

Ještě jsem chtěla podotknout, že hcg v krvi každý den stoupá dvojnásobek takže ten 12.den by to mělo být Boruuvko zhruba kolem těch 550 co jsi měěla ty. 🙂

wifina
24. říj 2011

@katarinnak jasné, tak čo s tým ideme robiť? 🙂

katarinnak
24. říj 2011

@wifina makame, makame.... 🙂)))), planujeme prvu konzultaciu na dalsi tyzden....ale ku celkovemu posudeniu este chyba moja genetika.

wifina
24. říj 2011

@katarinnak my stále na niečo čakáme, na výsledky a tak. Teraz sa napríklad dva týždne neviem doktorovi dovolať, je to des 😒 , takže na kanzultícii v CAR sme ešte neboli. manžel tam bol len sám zatiaľ...

jaanulka
24. říj 2011

@kacula87 Kači já ze Šumperka a do Olomouce jezdím nebo jsem jezdívala docela často.....tak jestli by jsi chtěla tak by jsme si mohli skočit na čajíček třeba v globu tam docela jezdívám......to jsem ráda že se necítím jak praštěná sama....Kači já mám za tebe takovou radost....no já si dělala 3 testy neboj...koupila jsem si 3 testy x 2 takže už mám zásobu 😀 no a samozdřejmě jsem to nevydržela a zkusila dneska odpoledne jestli to tam bude ikdyž to není ranní moč a je to tam duch jak blázen už trochu viditelnější duch než včera...... 😀

jaanulka
24. říj 2011

@wifina
@katarinnak Holky ničeho se nebojte, určitě to zvládnete.......já vím o čem mluvím......v červnu to bude 6 let od toho co se snažíme mít miminko......a až teď jsem se dočkala // že jsem toto uviděla na testu....hlavně žádnej stres, nic se nesmí vzdávat...já opravdu vím, že hlavně ze začátku je to strašný, my když jsme se dozvěděli tu diagnozu tak to bylo strašný ale postupem času to moje hlava pobrala a bylo to lepší a lepší......co nocí jsem probrečela a trápila se, ale to ničemu nepomůže!!!musíte věřit!!!!já vám držím moc a moc pěsti!!!! 😉

jaanulka
24. říj 2011

@boruuvka no já si taky stěžovat nebudu když mi trochu povyrostou aspoň už konečně budu moct říct že jsem po mamince a nevymlouvat se na to že jsem po taťkovi...... 😀 akorád na to teda nemám patřičné vybavení...protože už teď je v podprdě kterou normálně nosívám mam namačkaný...... 😀 to mě říkal manžel že je mám teď nějaký větší ale on má smůlu ..........jsem mu říkala, že já sama se jich nemůžu ani dotknout takže on má smůlu 😀 😀 😀 😀 no je to fakt sranda......jen bych byla ráda kdyby se mě vyhlo zvracení atd......jo a borůvko jak to teda teďka je?v kolikátým týdnu jako jsem teď?jsem teď 13 den po odběru včetně toho dne odběru....takže jsem jak kdyby 13 dní těhotná???promiň blbě se ptám ale je to chaoz.. 😀 😀

boruuvka
24. říj 2011

@jaanulka když jsi 13 den po OPU, tak jsi 4týden těhotná. Pak až půjdeš na krev, tak to budeš 5 týden a srdíčko je na UTZ vidět tak v 6 - 7 týdnu. Jo, a u tebe už z té první hodnoty krve se dá poznat, jestli tam jsou dvě nebo jestli se uchytilo jen jedno.

katarinnak
24. říj 2011

@jaanulka dik moc, si zlata 🙂. My mame "nastastie" obstrukcnu azoo, cize je velka sanca ze sa najdu spermijky, az na to ze je to zo zlej genetiky. Tak je dost dolezite aby som ja nemala tie mutacie co manzel. Ale verime ze to bude ok 🙂.

jaanulka
24. říj 2011

@boruuvka děkuji moc takže mi hned z krve řeknou, jestli budu mít dvojčátka..to je supr...no a kdy mi dají první fotečku??

jaanulka
24. říj 2011

@katarinnak my jsme taky měli naštěsti obstrukční takže se spermi našli......neboj to dopadne dobře!! 😉

jaanulka
24. říj 2011

Holky mě tak strašně pálí žáha to není možný!!! ☹