Beru HA a slabě krvácím. Mám jít na gyndu?

ssmudlik
20. únor 2014

Zdravím děvčata,moje poslední menstruace trvala 5dní a 5dní jsem slabě krvácela, jsem 6měsíců po porodu, takže si myslím, že se to teprve dává vše dohromady, ale mám problém. Gynekolog mi předepsal hormonální antikoncepci, beru ji pravidelně jak se má brát, jenže slabě krvácím... Mám vypustit antikoncepci? Je možné, že jsem i přes antikoncepci otěhotněla a teď potratila?? Co myslíte mám jít na gyndu?? Děkuji všem za odpověď.

jankadudova
20. únor 2014

Spis myslim, ze jde o tzv. krvaceni z pruniku. Laicky receno - kdyz antikoncepce neudrzi cyklus. Bud to chce neco jineho nebo jiny druh antikoncepce. Kazdopadne to chce navstevu gynekologa 😉

loafeer
20. únor 2014

No pokud tu antikoncepci bereš teprve čerstvě, tak je možné, že to špinění je z toho....I v příbalovém letáku tuším píšou, vydržet tři měsíce, než se to srovná. Pokud máš ale pochybnosti, bylo by nejlepší zavolat na gyndu, o problému jim říct a uvidíš, co ti řeknou....

petrau1980
20. únor 2014

mám to samé 5 měsíců po porodu, beru HA co jsem měla před těhotenstvím a pořád špiním, uvidím co to udělá až doberu 1.platíčko, jinak půjdu na gyndu...ale je to opruz.... 😠