Bez MS a ovulace - Norhisteron a Clostilbegyt

kkacca
13. lis 2017

Zdravím holky,

chci se zeptat jestli to měl nebo má někdo podobně. V květnu jsem vysadila cca po 14ti letech antikoncepci s tím, že necháme věcem volný průběh a od tédoby jsem bez MS. Minulý cyklus mi doktor předepsal Norithesteron, po kterém se MS slabě cca na dva dny dostavila, ale
ovulace stejně ne. Na tento měsíc mám opět Nori... a 5. den začít brát Clostil... Jde mi o to jestli to měl někdo stejně/podobně a jeho tělo poté začalo normálně fungovat 🙂

díky moc

K.

kkacca
autor
13. lis 2017

Nikdo nic?díky

kastanek87
15. lis 2017

@kkacca já teda nemám zkušenost po braní antikoncepce, jelikož jsem ji brala jen asi 4roky od 15ti let a pak už nic... ale měla jsem dlouhé cykly a ovulace asi nějak neprobíhala, protože po roce snažení nic. Pak mi předepsal duphaston a clostil. Clostil jsem brala pouze jednu denně a zabral, sice to nedopadlo, pak jsem měla pauzu půl roku, zkusila zase clostil a zase zabral, ale opět to nedopadlo... takže za mě clostil super co se ovulace týče.... ale každá to má jinak...

kkacca
autor
15. lis 2017

@kastanek87 jasné, tak uvidíme, děkuju i tak 🙂

natysnovec
9. led 2018

Ahoj hoolky..mam dotaz.Zazila jste nejaka z vas ze jste otehotnely po injekci na prasknuti folikulu.Dekuju