Bolí mě děloha, prý kvůli očekávané menstruaci

ssmudlik
26. led 2014

Tak sem byla kvůli silným bolestem dělohy včera v nemocnici, doktorka mi tvrdila, že se roztahuje děloha (prý je to kvůli tomu, že má přijít menstruace), ale ta má dorazit až za tři týdny, tak jsem z toho trochu mimo. No odebrali mi krev na zánět a ten to není a na hcg a bylo to 0.50, takže těhotenství to zaručeně není...bolest však neustoupila, tak navštívím zítra svého gynekologa a uvidím, třeba doktorka něco přehlédla a nebo nevím, co to může být za bolest... :(

lencak80
27. led 2014

ahojky, tak to jsme na tom podobně. mně už bolí podbřišek skoro dva týdny a teprve dnes jsem byla u svého gynekologa, protože jsem myslela, že to prostě přejde, ale bolesti nezmizely, bolí mně pravás trana, spíše bodání a dnes při vyšetření jsem měla hodně citlivou dělohu. MS mám dostat za týden, ale bolest před MS poznám a halvně tyto bolesti jsou už cca od ovulace, ale těhu to být také nemůže, zítra si mám jít pro výsledky, tak jsem zvědavá.
Jinak nechápu, proč by to u teve nemohlo být ranné těhu? Když máš mít MS až za 3 týdny. No raději se nech ještě také vyšetřit. Jsem nervní, co to bude, bojím se i třeba možného slepáku, ale to říkal, že bude spíše chronické... chjo, to čekání mně mučí

ssmudlik
autor
30. led 2014

@lencak80 ahoj, tak prý to je v pohodě, taky mám citlivou dělohu a roztahuje se, ovulace taky nenastala, bazální teplota je stále stejná a nemění se... já jsem z toho jelen...

luciasekl
30. led 2014

Taky mě to teď bolí...furt se chodím kontrolovat jestli už ms přišla,ale nic..a mám to od neděle..

ssmudlik
autor
31. led 2014

@luciasekl no takže nejsem sama jak tak koukám