Bolí mě podbřišek, máte zkušenost?

monikacejkova
18. srp 2013

Ahoj holky ,
chtěla jsem se zeptat jestli někdo neměl problémy , když vysadila prášky a pak jí bolelo v podbříšku. Byla jsem na gyndě, tak jsem v pořádku .
Byla jsem i na gastroskopii , kolonoskopii a nic . A nikdo mi není schopný říct, co mi teda je. VYsadily jsme prášky, kvůli miminku, ale to pobolíváni
mě dost trápí. Nemá někdo zkušenost ?
Děkuji za odpovědi

sarkad2856
18. srp 2013

Ahoj,ono je několik důvodu proč tě bolí,můžou tam být srusty,Otazka ještě zní zda tě bolí celý měsíc v kuse nebo jen s přestávkama.Pokud si je brala dlouhodobě asi bych si koupila něco ve zdravé lékárně,myslím jako něco přírodního

silvik77
18. srp 2013

Já když jsem vysadila prášky asi po devíti letech, taky mě pořád hodně bolelo v podbřišku. Myslela jsem, že mám zánět, tak jsem asi sedmý den šla na gyndu a tam mi dr. udělala sono a zjistila mi, že se mi potom, co jsem tak dlouho brala prášky, uvolnilo více vajíček najednou a proto ta bolest...říkala, že v té chvíli kdybych otěhotněla, můžu mít vícečetné těhotenství.

nellisek
19. srp 2013

Ahoj jsem na tom stejně, zítra me čeká kolonoskopie. Uz ted sem cela nervózní. Gynekologie, urologie v pořádku. Porad zvýšené crp a sedimentace, nevím z čeho.

mihis
19. srp 2013

Ahoj holky, já se k vám přidám s dotazem, druhý měsíc jsem bez prášků, první cyklus v pohodě.. O víkendu mi bylo zle, tak jsem ležela, nevolnosti ustoupily - jsou jen při větší námaze, ale bolí mě levý podbříšek až jakoby do bederní oblasti.. Mám strach z cysty nebo nějakého zánetu, nemáte některá prosím zkušenost? Jo a ovulace to není, jsem dnes 23DC (měl by trvat 29 dní podle prvního) a od toho víkendu mám i hustý bílý výtok 😒