• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Celiakie, těhotenství, potraty. Máte zkušenost?

3. prosince 2016 
@michaelka83 Nenasazovat dietu. Kdybys to udělala, tak se to projeví na testech a nic by na nich nezjistili, zkreslilo by je to. Do provedení testů jez normálně vše.
31. led 2015 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude A jaké testy mi budou dělat?
31. led 2015 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Prvořadě z krve. V těhotenství se asi vyšetření sondou odběrem vzorku ze střeva dělat nesmí, takže jen odeberou krev. Pokud sondu přece jen budou dělat, tak strčí hadici skrz krk do žaludku a střeva a odeberou malý vzorek tkáně střeva a vyšetří pod mikroskopem. Stejně pokud celiakii máte, tak se střevo bude hojit nejméně půl roku, tj. v těhotenství už stejně i při držení diety rozhodně nepřejde riziko, nebo problémy ze dne na den. Nebojte, moje mamka má celiakii taky, přišli ji na to až už měla obě děti v pubertě a přitom problémy měla od mládí. A obě děti donosila....
31. led 2015 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude Děkuju za uklidnění. O mě se nebojím, podstoupím vše co bude potřeba, ale bojím se o prcka:frowning2: aby měl všechny živiny co potřebuje a aby nehrozil potrat, jak jsem se na MK dočetla:frowning2:
31. led 2015 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zeny a devcata.. mam takovy problem.. jsem celiatik a dietu dodrzuji zvlast ted kdyz jsem tehotna(to jsem skoro hystericky prisna) celiakii uz mam pomalu 10let takze nemam problem s dodrzovanim.. ALE moje otazka.. jako tehotna jsem zacla trpet na zacpy(ne ze bych nevytvorila vytvor, ale nedostanu ho ze sebe:-/ .) na zachode tedy nesmirne trpim.. a dnes jiz po druhe ze me slo silene krve- z konecniku:frowning:.. pkprve jsem to presla ze jsem asi byla moc urputna.. ale dneska?.. skoro cucky.. dr. je az od pondelka, mam jet zitra na pohotovost? asi jste to zadna nemela ze? :frowning2:
3. pro 2016 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek