• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chci přestat pít, přejeme si druhé miminko. Jak na to?

14. prosince 2010 
a vela zaleži od muža aby pomohol anie spolupracoval v pití
16. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alkohol už u nás doma žádný není... Jinak on mě podporuje, jen si na to hned nevzpomněl. Je rád a myslím že se bude přede mnou stydět chodit častěji do hospody a taky to omezí. I když on na tom nebyl tak jako já.
16. lis 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitrulka :wink: to je fajn, ze si takto hned sa zariadila a urobila si prvy krok.. drzim palce
16. lis 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitrulka Drzim ti palce aby si to vsetko zvladla, aj koli sebe aj dcerke a snad aj druhemu babu :wink:
18. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako pokračuješ??????????????????????????zvladaš to s pitím???????????????????????????????? :confused: :rolling_eyes:
25. lis 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitrulka ahoj, ako sa mas? Ako sa drzis? Dari sa Ti nepit? Drzim palceky, nech to zvladnes.
26. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky... dlouho jsem tu nebyla. Musím se přiznat že nakonec jsem u psychologa nebyla, ale myslím že to docela zvládám. Jen jednou jsme byli na oslavě kamarádových narozenin a já si tam dala asi 4 malá piva. Ale jen do pohody. Duležitý ale je že doma jsem od té doby nepila - což jsem považovala na svůj největší problém. Takže zatím se držím ale vím že ještě není vyhráno... Nicméně, jsem ráda že se tu můžu pochlubit. :slight_smile:
27. lis 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitrulka drzim palce, nech sa doma dari aj nadalej :slight_smile: :wink:
28. lis 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitrulka - víš já si myslím,že se chlubit nemáš čím. ty čtyři piva pro přesvědčení že se už nikdy nenapiješ problém docela jsou :confounded:
14. pro 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj presne tak to nejde Jitrulka pri tvojich trampotách vobec nesmieš piť ak ti záleží na tom čo si si zaumienila :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. pro 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alkoholizmus je psychická choroba, nedá sa vyliečiť tým, že jedného rána si poviem - tak a odteraz nebudem piť, odteraz nebudem chorá. Je to závislosť, preto je potrebné navštíviť psychiatra alebo psychológa a spolupracovať s ním.
14. pro 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek