Čínská medicína k léčbě neplodnosti, máte zkušenost?

jajda2011
25. čer 2012

Ahojte máte někdo zkušenost s ,,čínskou medicínou,, ???

fanunka
14. pro 2017

@luuucatko taky jsem tam byla a ja jsem u pani Tumove a nic uz mam 3. Kuru bylin a akupunkturu 3 neúspěšně ivf oba jsme zdravý

luuucatko
14. pro 2017

@fandysek_1 uz jsem ho četla a je to neuvěřitelný.. Jen mam strach, protoze si hodně zen prave chválí dr. Zhang a ja jsem dostala jinou.. :(

luuucatko
14. pro 2017

@fanunka a jak dlouho se snažíte? A kolik vám je let? Tohle neuslyším rada, protoze začínáme dost podobně.. Oba zdravý az na spermio. Pritel ma o něco malo min spermii, ale pry to není nic pri cem se neda otěhotnět.
A nepřemýšlela jsi, ze by jsi přešla dr. Zhang, ktera ja na neplodnost hrozne chvalena?

luuucatko
14. pro 2017

@fandysek_1 Jinak me pani Jandová z TCM rekla, ze mam spatne jatra a slezinu, tak jsem zvědavá. Začínám ty oscary pít příští týden. Snad dorazí co nejdřív.=)

fanunka
14. pro 2017

@luuucatko snazime se 3 roky a je nam 37. Jeste mam jednu varku caje tu dam az prijde ms a mozna zkusim pani zhang ale uz jsem prestala verit na zazraky... bohuzel

fandysek_1
14. pro 2017

@fanunka
@luuucatko já jsem si přímo vyžádala Zhang, jinak bych tam nešla. Holky nebojte, určitě se dočkáte. Věřím tomu.

luuucatko
15. pro 2017

@fanunka Tak dej vedet jak dopadl dalsi mesic a jestli jde k dr. Zhang ;) Povede se nam to !!! 🙂

@fandysek_1 No tak ja tam sla k nekomu jinemu :D.. Tak uvidime jestli se povede kdyz tak prejdu k Zhang.. Bylinky mi přijdou v utery 🙂

fanunka
28. pro 2017

Holky stal se zázrak, sice ne prirozene ale IVF ale povedlo se

luuucatko
28. pro 2017

@fanunka Jeeeee moc gratuluju!!!!!❤️

fandysek_1
28. pro 2017

@fanunka budu ti moc držet palce, kolikátý si den?

luuucatko
28. pro 2017

@fanunka to je tak hezky to cist a mit nadeji 🙂.. Ja piju ty čaje tyden..je to teda blivajz, ale jistou změnu uz jsem zaznamenala..jsem takova.. Hrozne naruziva 😀😀

fanunka
28. pro 2017

@fandysek_1 dneska uz jsem asi 5. Tyden u dr jsem jeste nebyla jdu 5.1. Ale holky verim ze TCM x akupunktilura s tim ma co docineni. Predchozi 2 ivf nic ani tuk a ted tenhle zazrak. Az mi to dr potvrdi koupim veeelky puget a pujdu jim podekovat.

fanunka
28. pro 2017

@luuucatko jojo blivajz to tedy byl hrozne jsem pri piti natahovala

jezz1e
Autor odpověď smazal
Zobraz
fanunka
29. pro 2017

@jezz1e ja na akupunkturu chodila ke sve dr fyzioterapeutce. Odkud jsi?

lalen1
29. pro 2017

Holky, me tcm vubec nepomohla ani na srovnani cyklu.. Az gynex kapky, krere jsem brala 3m. Prvni dcerka je po ivf-mam endometriozu.. a ted cekam druhe prirozene..
A mimochodem tcm nebo gynex a umela hormonalni lecba se nedoporucuje.. umelymi hormony, kdyz uz nejaky ucinek je se rusi..

fanunka
29. pro 2017

@lalen1 ja jsem to nespojovala 3mesice pred ivf jsem pila caje a chodila na akupunkturu 14dni pred zacatkem dlouhe stimulace jsem skoncila

deniee
29. pro 2017
fandysek_1
29. pro 2017

@fanunka budu ti držet palce, ať je ❤.
@jezz1e někdy jen tcm nestačí nebo to chce delší čas. Ja k cajum cvicila a posilovala organy i jinak. Držím palce, ať se zadaří 🍀

lumisomja
1. led 2018

Dievcata, som po IVF a jednom nesupesnom ET. Mam endometriozu, cystu.. chcela by som vyskusat TCM, vsetky pisete o dr. Zhang. na ich stranke som nasla, ze spolupracuju an v SR s klinikou TCM. myslite, ze sa oplati ist aj sem v SR, ked spolu spolupracuju? Prahu mame daleko..mam ist na dalsi KET,ale zrejme ma treba dat do poriadku zvnutra...

fanunka
1. led 2018

@lumisomja ja nechodila primo k Zhang a jsem těhotná. Myslim ze mi hodne pomohla akupunktura. Mela jsem za sebou 2 neuspesne IVF nikdy jsem nedosla ani k ET natoz aby mi neco mrazili

lumisomja
1. led 2018

@fanunka tak to si mala velmi zlozite.a mozem sa spytat, kvoli comu si absolvovala IVF? a popri akupunkture si aj zmenila stravu podla ich rad a plus tie bylinky?

fanunka
1. led 2018

@lumisomja protoze se nam nedarilo pocit prirozene ac jsme oba zdravy. Musela jsem merit bt a tim jsme zjistili kdy presne je ovulace ikdyz k nicemu to nebylo. Jj doporucili mi teple snidane jist pomalu jinak ani nevim co jineho. Jj bylinky jsem mela 2x a 3x kuru mam ve skrini nenacatou.

fandysek_1
2. led 2018

@lumisomja zkusit se má vše. Nam nešlo mini 4 roky a po první kůře pití odvarů jsem byla těhotná. Neměli jsme žádné diagnózy.

jezz1e
4. led 2018

Ahoj holky, tak jsem dnes šla na první konzultaci k paní Guo Li. Trochu proti mému očekávání se neodehrával žádný podrobný rozbor (ostatně česky mluví omezeně), sáhla na tep, řekla svou diagnózu (játra, anemie) a vlastně až pak jsem jí řekla, proč tam jsem. Pak hned zahájila svou desetidenní kúru a udělala mi masáž, baňkování a akupunkturu, doporučila jídelníček a napsala nějaké vitamíny, zítra prý dostanu byliny . Akorát mě moc nepotěšila, za a) zákaz sexu mimo plodné dny (přítel se vrací o víkendu po 3 týdnech domů, nevím, jak mu to vysvětlím 🙂 b) tvářila se, že na dítě to vidí až tak v červnu. Takže se ve mně teď tluče, jestli jí věřit a doufat, že to pak vyjde nebo jít normálně na poslední placený pokus o IVF - v létě mi bude 39... Tak uvidíme, jak se bude tvářit na konci kúry 🙂

fanunka
4. led 2018

@jezz1e noo tyjoo to je taky zvlastni pristup ale ja bych ji verila

jezz1e
4. led 2018

@fanunka A koukám, žes taky měla doporučené teplé snídaně 🙂 I když já tedy obvykle snídám pohankovou kaši a doporučený zázvor taky piju pravidelně, takže žádná velká změna.
Držím palce na zítřejší kontrolu 🍀

fanunka
4. led 2018

@jezz1e jj ale u me ty teple snidane velky problem ja nenavidim kase musli ne tak jsem jedla polevky parky a tak. Dekuji jsem zvedava

efijil
4. led 2018

@jezz1e Tééda, tak to bych byla vyplesklá teda taky. A četla jsi na tu doktorku nějaké recenze? Má s ní někdo zkušenosti? Ale na tvém místě je dost náročné, zda dodržet či nikoliv. Já loni v lednu nastupovala u paní na TČM a ta mi říkala, že proces trvá tak 3 měsíce, u některých případů třeba i rok - a jmenovala pacientku s těžkou endometriózou, 38 let, která po roce u ní otěhotněla. Já sama výsledky vidím, ale bohužel ten zásadní se ještě nestal. Nyní máme výsledky z imunologii a mám tam přítomné protilátky, tam mám obavu, že v CARu to smetou ze stolu a jiné řešení bude IVF. A na jakém základě Ti zakázala milovaný v plodné dny? Drž se!

jezz1e
Autor odpověď smazal
Zobraz