Clostilbegyt. Jsou nějaké příznaky po užívání?

zabula
7. pro 2011

Ahojky všechny snažilky,těhulky, i maminky,chtěla sem se zeptat na zkušenosti s clostilbegytem,jak ste se po něm cítili.Dokt.mi po cystě napsal tento lék aby se mi rozjela ovulka,že s cystou sem neměla ovulaci.Brala sem ho ted první měsíc 3DC-7DC.Nic mi z něho nebylo,jen vyjímečně jak kdyby mi bylo mdlo.Ale zhruba tak od 12DC mě pobolívá podbřišek,je to taková divná bolest,i při styku je velmi citlivý.Stalo se mi, i že mě to bolelo při chůzi.Myslíte že je to z toho?že by se tam něco dělo?Cyklus mám tak 32-35dní,a ovu tak 20DC-25DC,dle dokt.by to nemělo mít vliv a neměla by se posunout,tak nevím proč ty bolesti břicha ted.Děkuji za vaše zkušenosti a názory.

puckal
7. pro 2011

@zabula ahojky, myslím si že ovu by se ti měla posunout dřív, proto možná ty bolesti, já s clostilem měla ovu i 13DC 😉 Záleží také jaké máš dávky, každý reaguje jinak. Ale pokud máš bolesti v podbříšku, myslím si že kadžým dnem bude ovulka, tak si udělšjte hezké večery 😵

zabula
autor
7. pro 2011

@puckal pro jistotu sem si dála ovu test ve 12DC a dnes v 15DC a negat.jen slabá čárečka,ale je silnější než ta první,jen doufám že to nebude tak rychle,pač manža jezdí s kamionem a dojede až v pátek,a příští týden jedu s ním,tak doufám že ovu vyjde,brala sem jeden denně

puckal
7. pro 2011

@zabula tak ovu teprve bude 😉 PO clostíku jsem před ovu měla také píchání, tak zkus ovu test zase ob den a uvidíš 😉

zabula
autor
7. pro 2011

@puckal jj,děkuji 😉