Co když se netvoří děložní sliznice? Kdy se to srovná?

sylvka
12. lis 2007

Ahoj všem,chtěla bych poprosit o radu 🙂 V lednu 2007 jsem vysadila HA Diane 35 a snažila jsem se otěhotnět.Moc se nedařilo,pak jsem onemocněla a když jsem byla na vyšetření,doktor mi řekl,že se mi netvoří skoro žádná děložní sliznice-to bylo v květnu.Musím asi říct,že onemocnění nemělo nic společného s gynekologií.
Slyšela jsem,že se to po ANT stává 😕 Nevíte kdy se to asi srovná?Ještě před nemocí jsem dostala proveru,pomůže mi?
Pa a díky 🙂

lucos00
6. únor 2009

I1u1c1i, doufám, že jsem to napsala správně, MS nemám. Když jsem vysadila HAK, tak jsem ji nedostala ani po vyvolávačkách. Asi po půl roce přišlo mírné špinění, tak dva dny, ale přes to se podařilo otěhotnět. Při hormonech jsem víc jedla, to je pravda, ale asi jsem to všechno spálila, protože jsem nepřibrala. Babyplan taky beru.

l1u1c1i
6. únor 2009

lucos00,já jsem naposledy měla menstruaci v červenci. 21.1. jsem u Apolnáře dostala vyvolávačku ale nic.Tak mi dr. dala estrpferm a příští pátek jdu na ultrazvuk.Jak se ti podařilo otěhotnět?Brala jsi nějaké hormony?

karol84
7. únor 2009

ahoj, obávám se, že se k Vám začínám řadit. Od vysazení HA jsem měla MS stále slabší a teď už přes dva měsíce žádnou. Myslíte, že gynex, femigard, kontryhel, maliník, řebříček atd. mají šanci na úspěch?

l1u1c1i
8. únor 2009

ahoj, ano, myslím si, že to může pomoci, ale je to běh na dlouhou trať. Já piji kontryhel teprve necelý týden a ještě beru kyselinu listovou, ale zatím výsledek žádný.

l1u1c1i
8. únor 2009

pomohou i hormony. Já jsem brala estroferm a orgometril a menstruaci jsem po nich dostala.Ale teď zase nic. Mám slabou sliznici a tak doufám, že něco zabere.

karol84
8. únor 2009

ahoj, já právě piju kontryhel zhruba 4, možná 5 měsíců, a efekt moc nevidím, spíš vůbec ☹

l1u1c1i
9. únor 2009

Re:Karol84 možná by bylo dobré zajít k dr. aby ti dal(a) vyvolávací injekci a poté nasadit nějaké hormony. Ty se také snažíš otěhotnět?

karol84
9. únor 2009

Ahoj, dr. zrovna nemám po ruce ☹ takže spíš sháním někoho, kdo bude slušný doktor a nebude mi úplně protivný. s těma hormonama bude u mě problém kvůli interakci s jinýma lékama ☹ někteří jiní dr. u mně nemohli vystát ani HA, že to už je moc, tak nevím...

karol84
9. únor 2009

a mimčo bych brala třeba hned, ale asi si budu muset nějaké koupit 😀

l1u1c1i
10. únor 2009

já bych si také nějaké koupila, kdyby to šlo. Stejnak je to nespravedlivé, některá do toho příjde a ani neví jak a ani to dítě moc nechce a někdo se snaží, dělá pro to vše možné i nemožné a stejnak se to nedaří. Ale určitě se někdy dočkáme i my, ale asi to bude nějakou chvilku trvat.

lucos00
11. únor 2009

Mně se otěhotnět podařilo asi díky kombinaci akupunktura+femigard+kontryhel. Už žádné hormony nechci, nechám to na přírodě.

karol84
11. únor 2009

tak ja asi zkusím ten femigard a řebříček, u kontryhelu taky vydržím, kdyby náhodou měl časem zabrat

nelyy
16. únor 2009

Karol84: já taky stále čekám až mrcha dorazí a ted mi byl doporučen ESTROZIN!!!!! 3x denně 20 kapek.. ale musíš přestat pít všechny jiný čajíky aby to lépe učinkovalo... Jinak je to něco jako Femigard, Gynex ale prý ve vylepšeným ... tak uvidím 🙂

karol84
16. únor 2009

to jsem ještě neslyšela, já jsem minulý týden objednala ten femigard a zatím ještě nedorazil. a kde se kupuje ten estrozin???

nelyy
17. únor 2009

karol84, já jsem ho koupila v lékarně... ale všude ho nemají, dá se objednat i přes net , jeho cena se pohybuje oko 430 Kč. tak jsem na to zvědavá, dneska je to přesně týden co ho užívám... jinak víc je přímo na diskuzi ESTROGIN, ale měl by být podobný jako ten Femigard..

nelyy
17. únor 2009

na diskuzi ESTROZIN samozřejmě 😉

nelyy
17. únor 2009

Karol84, já jsem dnes 41 DC to je hrozný jak se to pomalu posunuje... a stále nic, už jsem z toho hodně smutná,ale zase moc moc věřím tomu Estrozinu !!!! a ted nevím jeslti mám do toho pít ještě ten kontryhel, mě řekli že právě nic jiného brát nemám, jen pěkně ten estrozin... tak fakt nevim. a taky sem se dozvěděla že to není zase tak velká tragedie když se nějaký čas nemenstruuje.. to tělo musí samo začít... a pevně věřím že bylinky zaberou, oni to jsou silné přírodní hormony, takže prostě musí!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

karol84
17. únor 2009

no ja jsem dnes neco pres 70 DC, uz ani nevim presne kolik, musela bych se kouknout do kalendare. zitra rano bezim na postu pro ten femigard, tak snad rychle zabere. budu tomu hodne verit. drzim palce s tim estrozinem, kdyztak si ho necham jako druhou variantu

nelyy
18. únor 2009

karol84, ok 🙂 pak dej vedět jak ten femigard! též držím palečky 😉

nelyy
2. bře 2009

Karol, tak japak ten femigard? 🙂

karol84
4. bře 2009

ahoj, no popijim poctive, ale zatim zadna ms, tak uvidim. kazdopadne tam psali, ze by se to melo pit bez preruseni 12 tydnu, tak to mam jeste cas. nicmene ms uz jsem nemela skoro 3 mesice, no jeste chvilku tomu dam sanci a pak asi injekce 😒

karol84
4. bře 2009

Nelyy, a co ty? Jak se dari?

nelyy
5. bře 2009

ahoj Karol, já sem si ted koupila druhou lahvičku, ta první mi vydržela jen dva týdny(ale beru právě plnou dávku 3x20kapek, pak týden pauza) no a tak ted začínám dál.... já měla ms naposled 9.ledna. navíc mrkni do diskuze otěhotnění i bez menstruace... zjistila sem že můžeme mít ovulaci i když ms nepřichází a k tomu právě potporují ty naše bylinky kapičky... 🙂 navíc v diskuzi Estrozin je psano že jedna holčina otěhotněla právě po Estrozinu i když ms vubec nedostávala... tak mi to dala malou šanci 😉 počkám tak do dubna-května to nejdéle a pak taky asi nastoupí ta injekce, každopádně toho Estrozinu se nechci vzádt, sice stojí skoro 400 tj každé 3 týdny ale jdu do toho!! Tak přeji hodně štestíčka a brzy at se objeví ms 🙂 zase si dáme vědět 😉

karol84
5. bře 2009

ja taky brzo budu objednavat druhe baleni a vezmu asi rovnou dve naraz, uz jsem v pulce. a ten estrozin kupujes na netu, nebo se da i v lekarne? ja mela ms naposledy na zacatku prosince a to uz nebyla nic moc extra silna.
na diskuzi mrknu, diky za odkaz. no snad nam to vsem klapne

😉

nelyy
6. bře 2009

Estrozin kupuju v lékarně, ale všude ho nemají, pokud zajdeš do kterékoliv lékarny v čR a ojbednáš si ho tam, tak myslim že není problém a oni ho objednají 😉 dala sem si ultimátum do května. Držim pěsti 🙂

karol84
6. bře 2009

malem jsem zapomnela rict, ze se mi po femigardu zlepsily nehty, tak alespon neco 😉

nelyy
7. bře 2009

Ahoj Karol, tak na mě zase padají chmury 😒 je mi z toho všeho uplně do breku... Na netu zjišťuju různé informace, co může způsobovat to nemenstruovaní... mám z toho uplny strach☹ Nervy mám napochodu, už mě to nebaví pořád čekat .. pořád se jen kontroluju... kéž by ty kapičky zabrali,ale začínám pochybovat 😒 Když pudu k Dr. tak mi píchne znovu hormony na vyvolání a to já nechci,... ach jo, jsem z toho už zoufala, mám prostě strach aby to nebylo něco vážnýho ☹ pořád mě to vrtá v hlavě, a to sem byla ted chvíli i mimo ČR, myšlenky se mi odvedly sice ale zase jsem v tom samym kolotoči.no co beztak mi nezbývá nic jiného než čekat..ale fakt mě to už nebaví. jsem netrpělivá ale kdo by nebyl. ☹

karol84
8. bře 2009

ahoj, já jsem z toho taky nervózní a vymýšlím všelijaké katastrofické scénáře, ale pak jsou zase chvíle, kdy věřím, že to zabere, tak nepolevuj a kapej kapky 🙂 ono aby se nám to nedařilo nakonec jen kvůli těm nervům... věřím, že to chce jen chvíli času a spraví se to. vyvolávačky taky nechci...

nelyy
10. bře 2009

Ahoj Karol, přesně tak někdy jsem v pohodě a někdy ne... Včera jsem si koupila Sarapis v lékarně... na netu jsem si našla, že taky hodně srovnal holkám cyklus... je to na bázi mateří kašičky.. takže sem to přidala k estrozinu.. no uvidíme 🙂

karol84
10. bře 2009

sarapis... to už jsem taky někde četla, ale nezkoušela... no možná až půjdu kolem lékárny...
já totiž pořád nic a už je to víc než 90 dní

zatím jsem jen objednala další 3 balení femigardu, ať ho mám na hodně dlouho