Co když se netvoří děložní sliznice? Kdy se to srovná?

sylvka
12. lis 2007

Ahoj všem,chtěla bych poprosit o radu 🙂 V lednu 2007 jsem vysadila HA Diane 35 a snažila jsem se otěhotnět.Moc se nedařilo,pak jsem onemocněla a když jsem byla na vyšetření,doktor mi řekl,že se mi netvoří skoro žádná děložní sliznice-to bylo v květnu.Musím asi říct,že onemocnění nemělo nic společného s gynekologií.
Slyšela jsem,že se to po ANT stává 😕 Nevíte kdy se to asi srovná?Ještě před nemocí jsem dostala proveru,pomůže mi?
Pa a díky 🙂

karol84
1. dub 2009

já se teď taky musím dát nejdřív do pořádku, což přece jen chvíli potrvá a pak to snad klapne

bekulkamama
2. dub 2009

ahoj holky,mě právě Dr. řekl, že po Calibrum Baby Plan se nepřibírá, není tam toho "Béčka" zbytečně moc.. prý, no těžko říct, každý si bude stejně hájit svoje že 🙂

bekulkamama
2. dub 2009

no a nevím jak to tady máte s tím ultrazvukem, ale já se dočetla v deníku své pojišťovny, že Dr. je povinnen dělat ženě vyšetření vnitřím ultrazvukem min. jednou za 2 roky, pochybuju, že žena, která chodí na pravidelné kontroly na gynekologii tohle nezná .......???

rintintyna
2. dub 2009

čau kočky, me po prvním zamlklém říkala dr ve špitále, že Calibrum Babyplan je hlavně komerční tah 😠 , že listovka úplně stačí. Ale pro dobrý pocit ho klidně berte 😉 Jinak Nelly věřím, že s Tvým aktivním přístupem se té mrchy dočkáš. Cvičení Mojži určo neuškodí, fajn by bylo, kdybys společně s tím mohla ještě chodit i na ty mobilizace kostrče, co by zároveň s tím měly probíhat. Není to sice nic příjemného, ale dá se to přežít a člověk fakt pak cítí uvolnění 😉

nelyy
2. dub 2009

ahoj bekulkamama, já chodím na gyndu 9 let a ultrazvuk-mi dělala jen jednou a to poprvé, nebyl to vnitřní ultrazvuk, nikdy mě jinak vnitřním ultrazvukem nikdy nevyšetřovala, jen mi předepisovala HA a chodila jsem na prevenci kde mi odebralla stěr a tímto skončilo, proto jsem ji taky změnila! Můj nový Dr. se docela divil, že mi nikdy neděla ultrazvuk..Takže poprvé jsem zažila vnitřní ultrazvuk a dokonce jsem vše s jeho komentářema viděla na přístroji.
Rintintynko, snad se dočkám 😉 jinak na cvičení chodím, myslím si že jsem docela sportovně založený člověk, plavu, jezdím na kole, cvičím aerobic, a mojžišově metodě jsem zatím ještě neuvažovala, ted jsem začala sama doma cvičit speciální cviky na ženské problémy...ale docela by mě ta mojži zajímala tak třeba jí zkusím máš o tom nějaké info kde bych se dozvěděla víc?

rintintyna
2. dub 2009

nelyy, tak to jsem si Tě asi spletla s někým, bo tu některá psala, že cvičí Mojžu, já myslela, že Ty 😕 😅 No je tu přímo diskuze na Metodu Mojžíšové, je to tedy jakýsi soubor cviků, které se sice dají cvičit i podle vysvětlivek v knize, ale rehabka říkala, že je určo lepší, když Tě někdo aspoň jednou zkontroluje a opraví případné nejasnosti, aby bylo cvičení skutečně účinné. Aby se tento účinek dále zvýšil, doporučuje se zároveň provádět mobilizaci kostrče. Já jsem to měla jednoduché, bo jsem z Brna a je tu hned několik center, kde je školený personál. Docházíš dva dny v měsíci a to nejlépe těsně po menstruaci. První den se mobilizuje kostrč (uvolnění kostrčových úponků skrz řitní otvor) + srovnání pohybového aparátu (takovéto všelijaké protahování a křupání) Druhý den se to ještě doopraví a zkontroluje se provádění cviků. Je možné, že v různých centrech je postup trochu jiný, ale základy jsou určitě stejné. Nevím, z jakého jsi města, ale začla bych tím, že bych si zjistila, kolik máš v okolí rehabilitačních pracovišt a jestli je tam někdo na tuto metodu proškolen 😉 Jinak Tě asi moc nepotěším, u Mojži se nedoporučuje krom spousty dalších věcí, cvičení s doskoky (aerobic) a jízda na kole hrbolatým terénem 😒

karol84
2. dub 2009

Ja chodila na kontroly pravidelne a utz jsem zazila jen jednou...a to rozhodne nejsem sama

rintintyna
3. dub 2009

hmmm v tomto se musím holek zastat, co jsem tu pochodila různé diskuze, tak je opravdu spousta doktorů, kteří nemají ve své ordinaci vnitřní UTZ, každopádně, by měli ženy po těch dvou letech asi odeslat na nějaké pracoviště, kde ho mají. Bo stěry jsou jedna věc, ale spoustu věcí zjistíš jen z UTZ. No ani nemluvě, o tom, když žena prodělá potrat, jako čekat na výsledky krve, jestli se tam rozjede nebo nerozjede zánět mi připadá opravdu jako hazard se zdravím. Karol každopádně je to za Tebou, máš teď nového doktora a ten bude přistupovat ke své práci opravdu zodpovědně 😉

a1211
3. dub 2009

ahoj rintini🙂prosím tě taky jsem z Brna a ráda bych zkusila nějaké pracoviště kde dělají podle Mojžíšové, kde jsi byla ty a kolik tě to stálo?

rintintyna
3. dub 2009

ahoj,chodila jsem do osteologického centra na Hybešové ul. blízko nemocnice u sv. Anny k Hance. Stálo mě to pouze poplatek za vstupní prohlídku u pana doktora a to bylo před rokem 100,- Kč. Nevím jak dnes tel. 543331835 u mě se kromě Mojži řešila i páteř jako taková 😉

a1211
3. dub 2009

děkuju a nemusela jsi mít žádné doporučení od dr. ne? stačilo se jen objednat?

rintintyna
3. dub 2009

pokud bys měla doporučení, neplatíš ten vstupní poplatek, bez něj ano. Já než bych čekala někde v přeplněné čekárně, tak jsem to raději rovnou zaplatila 😉

rintintyna
3. dub 2009

a kam chodíš na endokrinologii, jestli se můžu zeptat? já ke sv Anně a jsem dost nespokojená 😒

a1211
3. dub 2009

to máš pravdu taky nerada čekám. já chodím na Viniční k doktorce Kremlové, a je skvělá. Už jsem kdysi chodila i k dr. na palackého jak je Veterinární a farmaceut. Universita a byla jsem taky nespokojená. Tohle je první doktorak která se fakt o mě zajímá, hlavně mi vše vysvětlí jelikož chceme mimčo tak se jí pořád na něco ptám🙂je moc hodná, a nic nepodcení, dělala mi hormon.profil, protože se jí nezdála ma menstruace, která furt tak nějak po vysazení HA není, atd. Opravdu doporučuju

rintintyna
3. dub 2009

no to je legrace, paní doktorce Kremlové jsem zrovna v úterý psala srdceryvný amail, kde jí moc prosím, jestli bych k ní nemohla přejít. Bohužel mi neodpověděla a dnes jsem se na stránkách poliklinika dočetla, že má tak moc nad rámec přečerpáno pacientů, že objednává až po 3 měsících 😒 tak uvidím, možná ji zkusím ještě zavolat ale vidím to bledě. Tobě se k ní podařilo přejít jak? Já mám co se týká hormonů a látek štítku v pořádku, ale roste mi uzel na jednom laloku. V úterý jsem byla na punkci a dnes byly výsledky v poho, jako že to je nezhoubný uzel. I tak mě chce doktorka s tím posílat na operaci. Mě se do ní ale teď když mám hormony v poho a plánujeme miminko, vůbec nechce 😒 Bo po operaci, i když se odstraňuje jen jeden lalok, tak se srovnávání hormon. hladiny může dost protáhnout ☹

bekulkamama
3. dub 2009

ahojky holky, tak si čtu Vaše reakce, teda žasnu, že někteří doktoři fakt nemají tyto přístroje, mě kdysi dávná minulá dr. posilala na jiné pracoviště, pak jsem byla u jedné co byla supr vybavena a teď mám fakt kapacitu, můj dr. je vyhlášenej a jezdí učit doktory i po světě, naprosto mu věřím, i tomu jeho Baby Planu co mi dopoučil, říkal, že to jsou zákl. vit. a listovka, jen to změnilo obal a teď se to asi někomu zdá komerční ale mě ne, znala jsem totiž tu starou řadu a šlo o totéž.. toť k tomu, UTZ mi dělá dr. při každé návštěvě, páč ho má v ordinaci vedle kozy a říká, že kontroluje, aby tam nebyla nějaká cysta atd. a dělá dobře, bolestivé menstruace někdy prý může způsobit malá cysta která se pravidelně tvoří a pak zas praskne... je neškodná leč někomu může dělat problémy, jakékoli začánající nemoci a problémy hned objeví a je to fajn, takže holky kdo na to nechodí, poptejte se na to dr. máte na to nárok, nevím jak často.. asi dle pojišťovny.

bekulkamama
3. dub 2009

v pondělí si počtu... po obídku už tu nebudu, takže všem moc krásný víkend pa pa

rintintyna
3. dub 2009

bekul důvěra mezi pacientem a doktorem ji jistě velice důležitá a máš štěstí, že tedy je pan doktor "kapacita". Tak snad se brzy zadaří. S těma vitamínama je to si spíš o názorech něž o kapacitách. Určitě Ti neublíží, když ho budeš brát 😉 já jsem se prostě setkala s názorem, že stačí pestrá strava a věřím, že paní doktorka taky nebyla žádný béčko 😀 Každá prostě konáme dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Tak snad se všechny dopracujeme zdárného výsledku. Hezký víkend i Tobě

a1211
3. dub 2009

Rintinti: paní doktorak má fakt narváno ani mě nechtěli vzít napřed jsme volali se sestrou a ta řeka že má volno až za půl roku, což nemůžu čekat, takže se toho chopil manžel, nenechal se odbýt šel tam rovnou a počkal až bude mít dr.pauzu, dnesl jí čokošku, flajdu a kafe moc jí¨poprosil, že chceme mimi, ale že mám blbé výsledky štítky a ona mě vzala hned druhý den po ordinační době🙂takže ono to jde,¨jen to chce něco dobrého donést🙂

rintintyna
3. dub 2009

al klidně bych jí líbala nohy a pozlatila ruce, bohužel asi nejsem tak moc průbojná a můj manžel už vůbec nee. Každopádně to nějak zkusím. Flintu do žita určitě neházím a navíc teď jsem opravdu rozhodnutá, operaci zatím nepodstupovat, takže si můžu dovolit nějaký ten měsíc počkat. Zkusím tam v úterý zavolat a budu chtít mluvit přímo s ní. Když mě přijme, donesu jí třeba modré z nebe 😉 😀

a1211
3. dub 2009

hlavně se nedej🙂já si taky moc netroufám a raději bych i počkala ale manžel se naštval, že tak dlouho čekat nebudeme a bylo to🙂ted jsem za to ráda, díky tomu už mám hodnoty v pořádku zatím co bez něj bych furt čekala než mě veme, nesmíme ztrácet čas.Hlavně se nenech odbýt sestrou, ta je fakt nepříjemná a nebude tě chtít vzít ale paní doktorka je zlatá, strašně hodná a jak vidí, že chceš miminko tak o to víc se fakt snaží

rintintyna
6. dub 2009

koukám, že po víkendu nikdo 😕 ale nedivím se při tak krásném počasí 😅

karol84
7. dub 2009

Ahoj,
Nelyy,tak jsem se na netu docetla,ze neni spatne uzivat femigard i utrogestan naraz.tak to vyzkousim

nelyy
7. dub 2009

Ahoj Karol, já Ti moc držím palečky 🙂 Já jsem vysadila všechny ty kapky co jsem doposud užívala a od pátka si dávám 3x denně polévkovou lžíci femigardu 😉 budu ho brát poctivě tři měsíce v kuse, jelikož mám 68kg 180výšku tak sem se dočetla že si musím dávat polévkovou lžíci, to jsem nevěděla... (prý pod 65kg stačí malá lžička)
A ty bereš kolikátou lahvičku ted? příště si objednám rovnou dvě, uvidím jak rychle mi bude mizet a pěkně do června poctivě budu užívat.. Jinak u mě žádná jiná změna. a co ty a MS už se rozjela? měj se hezky zatim ahoj

karol84
8. dub 2009

Ahoj,ja se na ms uz citim tak 2tydny a porad nic,do 6dnu by mela ale urcite po injekci dorazit,tak snad nebudu vyjimka.femigardu beru 2. A 3.lahvicku(1 mam v praci,1 doma) 3x denne cajovou lzicku.tak snad se to brzo vsechno zlepsi.jsem ted 123DC...

rintintyna
8. dub 2009

kočky, moc Vám držím palečky, ať ty Vaše mrchy brzy dorazí a vše se v dobré obrátí, já byla včera zase u léčitele, tak mám pomalu pojíjet malinovou směs od dědka kořenáře (cenově jak Femigard) taky směs bylin určených na podporu funkce ženských orgánů 😉

karol84
8. dub 2009

ahoj rintintyno, já popíjím maliník (jen sušený list maliníku, žádná směs) taky, tak věřím, že to všechno dohromady zabere 🙂 taky držím palce, ať s malinovou směsí uspěješ 😉

rintintyna
9. dub 2009

kočky zdravím, včera jsem si udělala radost a nakoupila kytky do truhlíku na balkóně 😵 dnes ráno jsem je byla pozorovat 😀 to se pak jde do práce s úplně jinačí náladou 😎

karol84
11. dub 2009

ahoj,
tak já mám v plánu truhlíky zítra 🙂
a jinak ms včera dorazila, takže jsem spokojená, i když to bolí jak čert 😒

rintintyna
13. dub 2009

Karol, to se po vyvolávačce dalo čekat, tak ať dlouho netrápí a pak ať se ustálí, nebo ještě líp, ať už nedorazí 😀 Doufám, že jste prožily klidné a pohodové Velikonoce. A taky doufám, že nám to krásné počasí co nejdéle vydrží. Halooo Nelyyy, jak jsi na tom Ty???