Co když se netvoří děložní sliznice? Kdy se to srovná?

sylvka
12. lis 2007

Ahoj všem,chtěla bych poprosit o radu 🙂 V lednu 2007 jsem vysadila HA Diane 35 a snažila jsem se otěhotnět.Moc se nedařilo,pak jsem onemocněla a když jsem byla na vyšetření,doktor mi řekl,že se mi netvoří skoro žádná děložní sliznice-to bylo v květnu.Musím asi říct,že onemocnění nemělo nic společného s gynekologií.
Slyšela jsem,že se to po ANT stává 😕 Nevíte kdy se to asi srovná?Ještě před nemocí jsem dostala proveru,pomůže mi?
Pa a díky 🙂

nelyy
13. dub 2009

Ahoj holky 😉 Karol, tak MS dorazila... a je to po dlouhé době tak ti dáva asi pořádně zabrat,tak at moc nebolí. Počasí je super, zítra se mi po těch volných 3 dnech nechce vůbec do práce.. Ani jsem se nedostala k PC pořád jsme byli někde v přírodě a užívali sluníčko. No, u mě pořád stejně, dopřávám si femigard a stále tak nějak čekám,.. občas měřím teplotu, většinou to mám tak 36,4 jednou asi před 8 dny jsem měla 37 tak nevim?! Ale nechám tomu volný průběh 🙂

karol84
13. dub 2009

ahoj nelyy, zvýšení teploty by mohlo znamenat ovulaci - ale mělo by to být tak 3 dny po sobě vyšší teplota

nelyy
14. dub 2009

Ahoj Karol, to právě vubec netušim jestli by to ovulace mohla byt.. ptz to nemerim pravidelne, pak sem měřila zase až za pár dní a teplota byla jen 36,4 cca. Koupila jsem si dig.teploměr a tak občas měřím, ale asi je to zbytečný, když to nedělám pravidelně. Jen prostě někdy pro zajímavost 🙂 Přeju všem pěkný sluníčkový den 😉

karol84
14. dub 2009

Ahoj nelyy,merit bys mela denne ve stejnou dobu, hned po probuzeni-tj.nez vstanes,jinak to nema cenu.az se to naucis,staci zacit merit chvili pred predpokladanou ovu-tu bys mela poznat podle stoupajici teploty 3 dny po sobe.a tehu,kdyz teplota neklesa

nelyy
14. dub 2009

taky jsem četla že je nejlepší hned po probuzení než vstaneš... ale to dělat nebudu. Kamarádka ted vysadila po 12 letech prášky.. děsila se toho že okamžitě otěhotní, je jí už 32 a tak má už co dělat.. prostě vysadila přišla MS po vysazení a pak už nepřišla, všichni jí děsily, že at nepočítá ,že se jí to brzy podaří, a ona furt říkala, že tuší že až vysadí, tak otěhotní a taky se tak stalo 😉 nic něměřila nic nepočítala s ničím se nestresovala a ono to fakt vyšlo! 😉

rintintyna
14. dub 2009

nelyy, to je samo taky možnost, jinak s tím měřením je to trochu složitější, v den ovu je většinou naopak pokles a potom by teplota měla stoupnout a držet se, nebo může být i implantační pokles. Jinak v albu mám svůj minulý těhu graf 😉

karol84
14. dub 2009

Ahoj,tak nejak s tim merenim to je 🙂,ja to chtela jen pro jednoduchost shrnout,jak se to da z grafu poznat.nely,ale je potreba merit pravidelne-anebo vubec 🙂ja ted zase zacnu taky.u toho minuleho 4mericniho cyklu jsem to vzdala

rintintyna
15. dub 2009

karol, tak to je jasné, to by vzdal asi každý 😉 jinak já hlásím, že už se asi fakt začínám vracet do normálu (29DC) bo včera nebo předevčírem asi byla ovu a když k tomu připočítám svých 14 dní LF, tak to krásně vychází, jupííííí 😵 navíc zítra jdu na gyndu, tak uvidíme, jak s tou mojí slavnou sliznicí, potom zahlásím. Všechny se opatrujte 🙂

nelyy
15. dub 2009

Ahoj Karol, zatim měřit nebudu, až začne MS tak to budu zkoušet. Rinti, tak at ti to dobře zítra dopadne na gyndě. Jinak mě dneska docela začalo bolet bříško, naskákali mi šííííleny bedary na obličeji, asi třetí den,vypadám jak oteklá pubertačka.. že by se mi něco konečně hlásilo...jo holky neslyšeli jste náhodou něco o "podprahové menstruaci"?? já to tady psala nově do diskuze ale asi nikdo moc neví... prý probíhá ms,ale nevylučuje se z těla.. to jsem jen tak zaslechla od kamarádky tak nevím, prý je nafouknuté bříško, všechny příznaky ale MS prakticky není.. no mě se to zdá takové divné.

miisaa
16. dub 2009

Ahoj holky, můžu se přidat?
Loni jsem měla dvě zamlklá těhu a po tom druhém (12.12. revize) mi nenaskočil cyklus ☹ Každý měsíc měříme u dr. sliznici a neroste a neroste... Nejdřív jsem čekala po šestinedělí a MS nikde, tak jsem šla k dr., dostala vyvolávačku a taky to nepomohlo. Pak jsem dostala Logest, že snad pomůže - nepomohl. Tak změna prášků na Jannine (se změnou dr.) - první plato taky nezabralo, teď beru druhý, tak uvidíme... Pokud sliznice nevyroste (jakože asi ne, když se mi do teď každý měsíc o 1mm ztenčovala), tak mě dr. pošle na hysteroskopii (snad to píšu správně). Už jsem vysosala jednu lahvičku Femigardu a taky nepomohl... Jsem se těšila, jak se budeme moc po půl roce konečně snažit (já vim, mám ještě čas), ale moc slavně to nevypadá ☹

karol84
16. dub 2009

ahoj miiisaa, ja sosam uz treti lahvicku femigardu 🙂 a uz se tesim, jak ta treti zabere uplne na vsechno. jinak ja taky nemela ms, po vyvolavacce nastesti dorazila a ted mam brat utrogestan.

rintintyna
17. dub 2009

miissa, to je opravdu nepříjemné, že sliznice ubývá, někde už jsem tu to stejné četla, takže to asi nebude ojedinělý jev. Sama mám za sebou také 2MA (naposledy v listopadu) a od druhé revize velice slabé a jakoby slábnoucí MS. Včera jsem byla u gyndra a ten zjistil, že sliznice je dostačující a slabá MS nemusí nutně souviset se sliznicí. Jinak zkus zvážit, zda v tvém případě, pokud si oficiální medicína neví rady, nezvážit nějakou další alternativu. Není to cesta pro každého, ale je to možnost 😉

fifinka31
21. dub 2009

Ahoj holky,ja taky mivam problem ze sliznici nizkou,tento cyklus mi Dr hlasil pred ovulkou ze ji mam 6mm-clostil ktery sem brala ji muze snizit,ale pry ji nejakym zbusobem dokaze pripravit na tehu.No,a ted jsem zjistila ze jsem tehotna,vcera jsem byla na UTZ,jeste je brzy neco videt(i kdyz pry nejaky naznak tam byl)ale ptala sem se na sliznici jak vypada,a pry-6mm-tak sem se zlekla,a rikam mu,memela by byt vyssi???v tehu??on rikal ze roste jen do ovulace,pak uz nee,ale pak se zacne menit sekrečně-a to je podstatne pro otehu.ze pry pak naopak v tehu se muze jakoby zmensit na UTZ,pač je zmenena sekrečně.
No,trochu sem se lekla,ale on nic nerikal ze je to spatne.tak snad to bude dobre.
Este pak dodal ze se mohl klidne seknout o 4mm-ze to nepozna uplne presne na tom UTZ 😕

rintintyna
23. dub 2009

fifi, zachovej klid, jak jsem psala, že mi řekl, že jí mám pro otěhu dostačující, neuvedla jsem kolik vlastně měřila. Bylo to 7mm po ovulaci, takže to už máš druhé tvrzení, že to opravdu stačí 😉 jinak držím palečky

fifinka31
25. dub 2009

Ahoj holky,Rintin-no trochu mne to vylekalo,ale on mne uklidnil.Jen jsem prave chtela napsat ze se da otehotnet i s nizkou sliznici 6mm 🙂 Ale asi je dulezite brat Utrogestan,ktery ji pripravi sekrecne na vajicko.
Jinak mam uz potvrzene tehu z krve-20dpo-1040hcg-coz je krasna hodnota 😉 ale este jdu na UTZ a ten bude rozhodujici-bojim bojim.Drzte palecky.papa

karol84
26. dub 2009

fifi, tak to gratuluju 🙂
ja uz utrogestan papkam... tak snad taky zabere

nelyy
27. dub 2009

Ahoj holky, tak jak se všem daří? Fifinko, též gratuluji k radostné novině 🙂

karol84
27. dub 2009

Ahoj nelyy, u mě zatím nic nového. pojídám tu listovku a utrogestan a čekám...

karol84
27. dub 2009

Nelyy, a co ty?

nelyy
27. dub 2009

Ahoj Karol, u mě žádné novinky.. pořád čekám na MS,do června budu užívat ten femigard, pak chcem jet na dovolenou a pak se uvidí, bud už dostanu menstruaci aspon po tom femigardu nebo dostanu vyvolávačku a začnu brát hormony. Někdy mám příznaky a říkám si že už to musí snad přijít..! a pak to všechno zase odezní a nic... Karol měříš ovulaci?

nelyy
30. dub 2009

Ahoj holyl, tak si představte, včera ráno vstávám a zničeho nic sem omdlela, takže mě vezli k obvodní Dr. ta mě zavolala sanitku a vezli mě do fakultní nemocnice.. tam mi dělali všemožný testy jako EKG atak.. všechno mi naštěstí dopadlo v pořádku!Mám jen prý vyčerpání organismu,musím hodně pít a odpočívat,tak sem ani nešla do práce a dnes sem taky ještě doma,ale už mi je dobře. Ještě mi tam řekli, že musím na gyndu, že je možné, že jsem těhotná! Tak jsem jela za doktorem, ten mi znova udělal ultrazvuk, řekl že jsem v pořádku(mimi tam ale nebylo) že mi vaječníky fungují jak mají, a ptal se jestli mě něco netrápí, ptz se mi pořád nedostavuje ta MS(mám to prostě z psychiky jak na to pořád myslim),.. No a dal mi tablety Duphaston,ještě mi dal test a dnes ráno jsem si ho měla udělat,a pokud bude opravdu jedna čárka tak mám začít brát ten Duphaston po 10 dní 2x denně a za deset dní mu mám znovu volat jak na tom jsem. Holky řeknu Vám, že tohle bych nepřála fakt nikomu!

rintintyna
30. dub 2009

nelyy, tak to teda nezávidím, pamatuju si jak se mi udělalo na omdlení jednou v létě, odvezla mě rychlá, ale hned se mnou byli hotový, bo se ptali, kolik jsem toho ten den vypila a já málo a oni, tak to je jasné to je dehydratace a v nemocnici pak se mnou jednali doslova jako s blbkou, která neví, že se má napít. Půl roku na to mi byla zjištěna porucha glukozové tolerance, takže ten můj stav tehdy mohla být hypoglikemka, ale to už nikdo nevyšetřoval. Jinak jak jsme teď nedávno byli u toho léčitele, tak taky říkal, že jsem si spoustu neduhů způsobila tím, že málo piju. Od té doby piju aspoň 2 litry, ale měla bych 2,75. Nelly věřím, že dovča na psychiku určo pomůže. Nebo mě napadlo, jestli třeba někdo v tvém okolí nedělá reiki. Sama s tím sice nemám zkušenost, ale ublížit to určo nemůže 😉 to jsem zase chytrá 😀

karol84
30. dub 2009

Ahoj Nelyy, tak snad to už bude ok. Já taky omdlívám, tak vím, jaké je to nepříjemné. Ten duphaston je myslím něco jako ten utrogestan, co mám. Já po něm hrozně spím. Jsem pořád unavená... Dám si prášek a během chvilky jsem po něm schopná usnout ve stoje...

rintintyna
8. kvě 2009

čau kočky, tak jak se máte? Nevím, zda se sem přijde pochlubit sama, tak se toho ujmu. Bekulkamama je těhu 😵, takže se blízká na lepší časy 😀

karol84
10. kvě 2009

ahoj, to se to někdo má 🙂
U mě zatím nic nového...

nelyy
11. kvě 2009

Ahoj holky, tak já to dneska dostala 🙂

karol84
11. kvě 2009

Ahojte, já jdu zítra na odběry na hormonální profil a na štítnici ☹ nemám ráda odběry, blé blé blé

karol84
11. kvě 2009

Nely, to je dobrá zpráva, to je skoro jako kdybys oznamovala, že jsi těhotná 🙂 😉

nelyy
13. kvě 2009

Ahoj Karol, držim zase palečky.. Mno, je to teda pěkná síla abych řekla, ty bolesti sice nejsou největší,ale bolí to teda o106! Po těch měsících co nepřišla si to holt ted vynahrazuje 🙂

karol84
18. kvě 2009

Tak ja hlasim novy problem, tentokrat se stitnou zlazou. Nejak na me pada skepse, co se tyce mozneho tehotenstvi v blizke budoucnosti...