Co když se netvoří děložní sliznice? Kdy se to srovná?

sylvka
12. lis 2007

Ahoj všem,chtěla bych poprosit o radu 🙂 V lednu 2007 jsem vysadila HA Diane 35 a snažila jsem se otěhotnět.Moc se nedařilo,pak jsem onemocněla a když jsem byla na vyšetření,doktor mi řekl,že se mi netvoří skoro žádná děložní sliznice-to bylo v květnu.Musím asi říct,že onemocnění nemělo nic společného s gynekologií.
Slyšela jsem,že se to po ANT stává 😕 Nevíte kdy se to asi srovná?Ještě před nemocí jsem dostala proveru,pomůže mi?
Pa a díky 🙂

verunousek
25. únor 2014

@lucmora doktor mi říkal, že by měla mít minimálně 8mm a ideálně ještě víc 🙂 ...já jí mám 7mm a transfer mi zakázal ....máme mrazáky 😒 ..tak čekám jestli ta svině stoupne :D

musilka
25. únor 2014

@verunousek no vidíš a mě se ujal před pěti lety KETík kde jsem měla sliznici 0,7 mm 😉

verunousek
25. únor 2014

@musilka příroda je mocná ..... 🙂 0,7mm je opravdu k neuvěření

musilka
25. únor 2014

já se fakt snad nikdy nepřehoupla přes 0,8 mm ani po max dávkách estrofemu co beru vždycky před KETem nebo ETem. Teď jsem při 3. IVF ďobala velké dávky gonalu k tomu zobala ten estrofem a stejně to bylo na hranici 0,8 mm při ETu.

vrk
18. kvě 2014

@musilka nemyslis 0,8cm? 0,8 mm by ti asi nikdo transfer neudelal...to je nic

vrk
18. kvě 2014

@lucmora a kolik mm mivas?

musilka
19. kvě 2014

@vrk neudělal tak to si nemyslím dceru mám po KETu kde jsem měla sliznici 0,7 mm.

vrk
19. kvě 2014

@musilka a nemyslíš 0,7cm? Je totoz neuveritelné, ze by se embryjko ujalo v ani ne milimetrovem endometriu...a ted uz mivas sliznici vyšší?

lucmora
14. zář 2014

holky já už za měsíc rodím....tak se omlouvám na diskuzi už nechodím 🙂)

lucmora
14. zář 2014

@vrk jinak podařilo se při výšce 11 mm... a to díky estrofemu. škoda, že jsem ho nedostala dříve, mohla jsem si 2 roky ušetřit trápení. Ale nelituji, čekáme miminko a to je pro mě to nejcennější. přeji a´t se vám to také povede.

vrk
14. zář 2014

@lucmora tyy jo super ze se povedlo. Ja mam za sebou 5transferu, ale vzdy sliznice max 5-6mm :( a mimco se nechytaestrofem na me nezabiral, tak treba nekdy bude

ajkan
29. zář 2014

Ahoj holky,
jsem 5 měsíců po revizi a stále jsem neměla menstruaci. Pravděpodobně nedorůstá sliznice. Doktor to zatím moc neřešil,jen mi po dvou měsících píchl agolutin a nabral krev na prolaktin. Začala jsem před dvěma měsíci pít kontryhel. Ve čtvrtek jdu zase na kontrolu, tak doufám že bude nějaké zlepšení. A nebo už snad konečně dr. začne něco řešit. Protože je to pro mě i dost nápor na psychiku, když po ztrátě miminka stále nemáme aspoň vyhlídku na další těhotenství ☹

lucmora
4. únor 2016

Holky, držím všem pěsti, mimču je už skoro 1.5 roku. Byla to dřina to všechno...ale věřte, že na u každého tunelu je na konci světlo. Já se ho dočkala, po celkem dlouhé době. Vím, že tu jsou holčiny, co si užívají déle. Ale i tak. No snad se to u mě neprojeví na zdraví. Ale teď myslím jenom náš poklad. Ještě tedy mám další 2 děti.

Jinak moje zjištění : doktoři jsou jako stroje. Když příjdete po měsíci, nic si nepamatují pokud se nepodívají do karty. A tam píši jenom důležité věci. Já jsem dala na svoji intuici, neustále se připomínala tím co mi řekli minule atd. Nemluví o tom, že jsem se sama o své tělo zajímala. Kdybych dala na doktory mimčo bych neměla. Dali by mi embryo klidně do dělohy 6 mm s tím, že se to takto některým už povedlo. A těch šancí a pokusů nebylo tolik. Jenže já věděla, že sliznici můžu mít i vyšší. Prostě mi atrofovala a to jsem zjistila až já sama a upozornila je na to, že to nejspíš není normální. No nechci ze sebe dělat doktora, ale ..... jak jsem psala. Nikdo jiný nezná svoje tělo jako vy sama. Na všechny moc myslím a držte se. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucmora
4. únor 2016

@vrk povedlo se mimčo? hodně jsem na tebe myslela.

vrk
4. únor 2016

@lucmora ahojky, jj povedlo, dokonce uz cekam druhe 🙂. Na vse jsem se vyprdla po 2ivf a prestala brat hormony, zacla cvicit hormonalni jogu a omezila uplne cukr ve strave/kvuli pco/. Pila malinik, kontryhel a zeleny jecmen a za 41dni prisla prvni silna ms. A za 3mesice jsem otehotnela, sliznice tehdy 8mm a to byl zazrak, po 2ivf byvala uz jen treba 2mm...takze vse je mozne a ted po 1.porodu slo druhe uplne samo. Krasa, stale dekuju za to, ze to takto slo a deti si patricne vazime

lucmora
4. únor 2016

@vrk tak to je krásné,gratuluji. 🙂 Pochopila jsem to správně, že děti přišly bez ivf?

siiimas
19. bře 2016

@vrk ahojky,moc gratuluju k detem 🙂 mohla bych se prosim zeptat, kdy presne jsi pila kontryhel,malinik a zeleny jecmen? Pred nebo po MS? Dekuju

kvedlinka
3. čer 2016

Ahoj holky,chtěla bych se s vámi poradit,jestli někdo máte zkušenosti. ..Jsem skoro 7 týdnů po revizi, před pěti týdny na kontrole vse ok,Dr.rikal ze po první MS se zase mužem začít snazit.(ta prisla pred tydnem).dnes jsem byla na kontrole po šestinedělí, byl tam jiný Dr.nez ten muj a ten zas říkal, že máme ještě 3 měsíce počkat než se zahojí sliznice. pak tam něco říkal o 15mm, což když to tu čtu tak není málo? ! Nechce se mi čekat, mam teda prijít jeste za dva měsíce na kontrolu,ale i tak to je dlouha doba :( mimi bychom chtěli, a kor když to nemusí jít hned,tak nevím jestli teda fakt čekat nebo ne,zas zdraví je jen jedno no :( ale asi co doktor,to názor :(

jana1125
17. črc 2016

Ahojky má některá estofem 2 mg.Prosim piš do IP.Děkuji