Cysta. Jak poznám, že se něco děje?

chiara1990
20. zář 2017

ahoj holky prosim ma nekdo zkusenost? byla jsem u dr ze jsem nedostala ms zjistil ze mi ani telo neodovulovalo ani po injekci co byla na ovulaci.nasel ze pravy vajecnik je uplne zacystovany a nejvetsi ma 10cm.za 14 dni kontrola(ted za 7dni).stim ze jak budou bolesti nebo cokoliv jinyho okamzite do spitalu.chci se zeptat jenze jak poznam ze se neco deje? od vcera mam bolesti jako kdybych mela dostat ms a slabe spinim ale nic hroznyho.nechci zase zbytecne letet do nemocnice kdyz mi reknou ze to nic neni a ze si mam zajit ke svemu dr

rori1986
20. zář 2017

Ahoj...
Cistu mi také zjistili,když jsem šla na gyndu,jelikož jsem delší dobu nedostala ms.Měla okolo 8 mm.Hnali mě do nemocnice aby se na mě primář podíval a byla jsem během 14 dnů objednaná na operaci.Bolelo mě v podbříšku začala jsem špinit.Začala jsem pít kontryhel a šalvěj (upravují ms).Do 3 dnů jsem to dostala.Cista se vstřebala a bylo po problému🙂
Pokud máš ale bolesti,radši do nemocnice zajdi,za to nic nedáš.Lepší když ti řeknou že to nic není a ať si zajdeš ke svému dr.,než aby ti cista praskla a ty jsi mêla v břiše volnou tekutinu....Ne vždy se cista vstřebá!!!
Držím palečky ať vše dobře dopadne.

ohi
20. zář 2017

Já měla cystu velikosti jablka. Dr. nejdříve čekal jestli se vstřebá,ale nic. Tak jsem nakonec šla na laparoskopii. Jinak pokud třeba budeš mít velké bolesti a začneš krvácet,je možnost,že cysta praskla. Ale to by fakt hodně bolelo.

rori1986
20. zář 2017

Omlouvám se za chyby,ale zbláznil se mi mobil..😀

markyzzaa
20. zář 2017

Doporučuji si koupit Thiamin. Je bez předpisu, stojí asi 45 Kč. Našli mi cystu 4cm po zamlklém potratu a toto mi doktor hned doporučil. Je to vlastně vitamin B, pomáhá právě k vymizení a vstřebání cyst. Jinak mě doktor řekl to samé. Že by se mohlo stát že cysta praskne, ale místo ven, začne téct do dutiny břišní. Tu bolest bych prý ale poznala, nedala by se vydržet. Držím palce ať je brzy vše v pořádku.

chiara1990
autor
25. zář 2017

Ach jo holky jak jsem psala ze mi nasli tu cystu velkou tak zitra mam kontrolu a ja krvacim teda asi se jedna o dost opozdenou ms nebo nevim.ale krvacim uz tyden a stale hodne :( takze zitra budu volat k dr ze nedorazim :(

markyzzaa
26. zář 2017

A koupila jsi si ten Thiamin? Mne hrozne pomohl. Měla jsem cystu 4cm a tlačila mi na močový měchýř. Neustále mě bolelo břicho jakoby u vaječníku a jakmile jsem potřebovala curat tak jsem trpěla s každým krokem a curani pro mě bylo vyčerpávající. Jakmile jsem ho začala brát tak bolest úplně přestala, cysta se zmenšila a od včera mám první menstruaci od zákroku , tak snad už úplně odešla.